jak zwrócić uwagę obiektu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak zwrócić uwagę obiektu?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: jak zwrócić uwagę obiektu?

Witam,
Mam może i typowy problem, albo i nie..
Otóż mieszkam teraz w DE, jezyk znam na poziomie B2/C1, mam 24 lata. W miejscu, w którym pracuję wśród 40 innych pracowników jest jeden mężczyzna ? ma coś ok. 35 lat, Niemiec. Niestety nie mam z nim styczności, a bardzo wpadł mi w OKO?. Mijamy się na korytarzu dwa razy w tygodniu, i zawsze mówię do niego Dzień dobry , ale kto był w Niemczech ten wie, że tutaj każdy każdemu z uśmiechem mówi i odpowiada na Guten Tag lub Morgen? nie mam tyle śmiałości, by jakoś zagadać, już myślałam żeby zwrócić jakos uwagę na siebie ? mimo że odpowiada z uśmiechem, to i tak nic nie pomaga? jest na stanowisku wyżej niż ja i nie mamy niestety styczności, aby porozmawiać..
Jestem osobą raczej nieśmiałą, ma ktoś może pomysł jak go zainteresować sobą? może ktoś przeżył to samo co ja? Boję się , że jeśli wyślę mu jakieś sygnały to weźmie mnie za ?głupią? małolatę, a na dodatek powie reszcie zespołowi, ze się na niego ?napalam??.
Wydaje się być bardzo serdeczną osobą, uśmiechnięty zawsze? ale ja się spalę ze wstydu jeśli pokażę że coś więcej mnie do niego ciągnie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak zwrócić uwagę obiektu?

Koko, obawiam się że bez dania mu sygnału, nie ma sposobu na to aby dowiedział się o Twoim zainteresowaniu jego osobą.
Tak to można czekać w nieskończoność, aż się domyśli, aż okaże się że sam zagada (albo i nie)...
Mówią "kto nie ryzykuje, ten nie ma" wink Czasami trzeba niestety przyznać prawdę temu powiedzeniu.
Przecież nie musisz od razu rzucać mu się na siłę. Jakiś drobny znak, uśmiech, zdobycie się na krótką wymianę zdań (którą on być może pociągnie), to małe ryzyko a może coś zdziałać.

3 Ostatnio edytowany przez Zbyś (2014-09-01 17:14:28)

Odp: jak zwrócić uwagę obiektu?

w






                                       Domowym zaciszu postaraj się napisać list do tego przystojniaka

                                              Możesz zacząć od jeśli jesteś singlem,

                                        Ustal spotkanie w neutralnym miejscu z fajną muzyką,

                                          Skończ może posiedzimy przy kawie i pomożesz mi w doszlifowaniu języka

                      Jak nie potrafisz pisać użyj translatora używaj prostych słów aby tekst był w miarę klarowny i szczery.

                                    List podasz mijając go na korytarzu reszta w rękach opaczności.


                Powinno się udać za pierwszym razem, nie rozpisuj się za wiele bo jak nie wypali, dalej będziecie się mijać i witać





                                                                                         
                                                                           Zbyś

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » jak zwrócić uwagę obiektu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024