Seks oralny, który odrzuca. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks oralny, który odrzuca.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: Seks oralny, który odrzuca.

Mam problem z seksem oralnym. Zawsze facet mnie pierwszy zaspokaja oralnie, a później ja jego. Ale czasem poprostu nie mam na to ochoty, lub chce dłużej sie z nim całować i obejmuje go a On wtedy bierze moje ręce i odciąga mnie od siebie i pyta czy wezme do buzi albo czy mam smaka a ja wtedy się automatycznie zniechęcam i nie chce tego robić.
Gdy byłam bardzo młoda to miałam chłopaka, który był pierwszą moją miłością. Ale On mnie wykorzystał cały czas zmuszał do seksu a ja wogóle nie byłam na to gotowa. Pamiętam jak ściągał spodnie łapał mnie za głowe i kazał abym go wzieła do buzi a ja tak bardzo nie chciałam tego a On wtedy mówił, że On dla mnie wszystko robi a ja takiej głupoty nie chce dla niego zrobić. I wtedy zamykałam oczy i się zmuszałam do tego a później się odwracałam i tylko mi łzy leciały. Później po rozstaniu długo się nie mogłam pozbierać ale nie dlatego, że kochałam tylko dlatego, że osoba, którą kochałam potraktowała mnie w taki sposób. I gdy mój partner mnie od siebie odciąga i chce abym wzieła go do buzi to zaraz mi sie wszystko przypomina i cały seks oralny kojarzy mi się tylko z tamtym facetem. Zaraz odbieram to tak jak kiedyś i się blokuje. Tłumaczyłam swojemu facetowi to już nie raz, że mnie do seksu zmuszał. Ale nie chce mu mówić, że mnie zmuszał do seksu oralnego bo mój ledwo zaakceptował, że miałam kogoś w łóżku przed nim. Macie jakies propozycje jak można to rozwiązać?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-08-30 14:05:47)

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

A ja tylko spytam po co kobiecie mężczyzna z którym nie czuje sie bezpiecznie? Jesli nie dociera do niego co mowisz i jakie masz potrzeby, to nie wymusisz tego na nim. Jedyne wyjscie chyba powiedziec mu o wszystkim z gory na dół. Zaufanie...

3

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Nie każdy facet takie coś zrozumie. On mi nieraz mówił, że jak ktoś czegoś nie przeżyje to tego nie zrozumie, moze jest w tym coś racji. O tym co mi tamten zrobił to mu powiedziałam może z rok temu i na początku mowił, że ja nie muszę go pieścić oralnie i On mnie nie zmusza do niczego.

4

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Nadal to jest tylko Twój wybór czy mówić mu o tym i czy jesteś z kimś go nie rozumie Ciebie.
Jak kto empatyczny i inteligentny to umie sie wczuć w skóre drugiego człowieka. Wyobrazic sobie jak to jest. Moze nie poczuje tego samego, ale zrozumie. Ty musisz wytłumaczyć dokładnie co Ci nie pasuje w jego zachowaniu, a nie że "tamten mnie zmuszał". To za mało, bo aktualny jak sama mowisz nie zmusza. W takiej rozmowie nie ma pokazania problemu.

5

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Powiedzieć napewno powiem, bo przecież nie będę się męczyć z tym całe życie.
Też uważam, że wczuć się w skórę drugiego człowieka nie jest trudno, bo ja zawsze staram się kogoś zrozumieć i jeszcze nie miałam sytuacji, żeby komuś powiedzieć "sorry ale ja tak nie mam, więc Cię nie rozumiem".
No tak nie zmusza ale jak mówi, że weź do buzi albo czy mam smaka no to przecież jakbym miała to bym to zrobiła, bo nie potrzebuje instrukcji. Więc mi to trochę podchodzi takim nakłanianiem a przecież nic na siłę. Mój facet wiele nie rozumie.
Skoro tak to Twoim zdaniem jak powinnam mu to powiedzieć? skoro wspominanie o byłym nie ma sensu.

6 Ostatnio edytowany przez thepass (2014-08-30 16:05:36)

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

To jest glebszy problem przeprogramowania emocji. On chce uzyskać to czego potrzebuje, więc robi co robi. Tobie sie nie podoba ten jego sposób, a wiec musisz zaproponowac inny. On widocznie takowego nie znalazł (ja tez bym nie znalazł, bo jednak seks to prosta sprawa wbrew pozorom - a Ty masz problem ze skojarzeniami, emocjami, chęciami - to jest tylko Twoje, w Twojej głowie siedzi). Ja bym zluzował z tym, zrezygnował i postarał sie o wieksze zrozumienie, zaufanie (to by było automatyczne po tym, jakby robił "po Twojemu"). Inicjujesz sama seks? Inicjujesz sama oral kiedy masz ochote, jesli kiedykolwiek? Jedyne wyjscie jakie widze to wlasnie obiecac mu, ze sama bedziesz zaczynała, ze nie chcesz jego zachęty bo to nie działa na Ciebie nakręcająco. Wiesz, Ty nawet mozesz go nagradzać oralem za to, ze Cie nie zmusił (juz nawet nie wiem jak to nazwać). Czyli jezeli umiał z tego zrezygnowac dla Ciebie, to Ty sie "odwdzieczysz" sama, na koncu. Jezeli nie jestes pasywna i nie jesteś jedną z tych które chca być zdominowane, a same przejmują inicjatywe ,to wg mnie nie powinno byc problemu. Problem w tym czy Ty w ogole na to nie masz ochoty, czy tylko wtedy gdy on 'przymusza'.

7

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Może i tak ale to jest troche nie wporządku jeśli widzi, że nie mam na to ochoty a nalega. No tak seks to prosta sprawa i nie mam do niego żalu, że chce abym go pieściła ustami skoro sprawia mu to przyjemność tylko, że chce to dostać pomimo wszystko. " a Ty masz problem ze skojarzeniami, emocjami, chęciami" - tak wiem o tym i nie wiem jak to zmienić, bo jest to czasem utrudniajace. Czy inicjuje oral? zazwyczaj robiłam to sama bez jego namowów i tak sie czułam lepiej. Ale nie zawsze mam ochotę na oral i On wtedy by się nic nie odzywał i by czekał aż ja to zrobie i co nie doczekałby się? Ogólnie pomysł jest dobry i ostatnio nawet miałam mu powiedzieć, że nie lubie jak mnie tak namawia, bo jak będę miała ochotę to to zrobię sama. Trochę czuję się z tym jak egoistka ale nie mogę przełamać mojej głupiej psychiki. Lubię seks i ogólnie lubię być zdominowana ale czasem mi się podoba jak ja mogę dominować czyli pół na pół.
Co do ostatniego pytania to chodzi o to, że nie mam ochoty codziennie na oral i On wtedy nalega lub jak pisałam wcześniej chcę się z nim dłużej całować i wtedy jak skończymy całowanie to go popieszczę oralnie ale jak widzę, że już się odsuwa i odciąga moje ręce to się blokuję bo chcę tak jakby go zaskoczyć a nie w taki sposób, że się odsuwa odemnie. Może mam chore myślenie ale nie potrafię go zmienić chociaż bym chciała.

8

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Ja bym nie mogla byc w lozku z facetem, ktory jakimkolwiek swoim zachowaniem wprawia mnie w takie samopoczucie. Po prostu powiedz mu, ze nie lubisz tego i wyjasnij dlaczego. Tak jak nam na forum.
Jak tego nie zrozumie, bo to glupi jest i tyle.

9

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Zahacz go zębami, niech też ma uraz.

10

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Mam problem z seksem oralnym. Zawsze facet mnie pierwszy zaspokaja oralnie, a później ja jego. Ale czasem poprostu nie mam na to ochoty, lub chce dłużej sie z nim całować i obejmuje go a On wtedy bierze moje ręce i odciąga mnie od siebie i pyta czy wezme do buzi albo czy mam smaka a ja wtedy się automatycznie zniechęcam i nie chce tego robić.

Przeczytaj to jeszcze tak z kilka razy.

On cię najpierw zaspokaja. Potem się pyta czy weźmiesz, czy masz smaka. Czyli jak najbardziej normalne zachowanie dżentelmena. Zauważ łaskawie, że żadnej krzywdy ci nie robi.

A tu robisz ból dupy bo poprzedni chłop był chamski. Nie porównuj byłego do obecnego.

A, że nalega, spowodowane jest tym, że to ty więcej otrzymujesz w seksie i on też chciałby coś od ciebie otrzymać. Musicie porozmawiać ze sobą o waszych granicach, co lubicie robić i ustalcie co możecie zrobić aby żadna osoba nie czuła się pokrzywdzona. Jeśli nadal masz bagaż emocjonalny z byłym - przepracuj u psychologa. Rozmowa i rozmowa i jeszcze raz rozmowa.

11

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Jak gdybym uslyszala 'czy masz smaka?' to bym sie zaczela smiac, co to za tekst?


Ja mialam takiego kochanka, co tez chcial mi minete robic i szybko w dodatku bylem tylko mu laske zrobila. Wiec rozne przypadki sa.

Ja o to nie prosilam go i nie czulam sie nic mu winna.

12

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

czarnyaniol777 po kiego mam to czytać kilka razy?

No tak, On mnie pierwszy zaspokaja ale pare razy machnie językiem i tyle więc ręką to ja też mu moge dobrze zrobić. Zresztą jeśli chodzi o orgazm to On go ma przecież podczas seksu a mnie jeśli osobno nie zaspokoi to nie będę go miałaa no chyba, że kobieta twoim zdaniem nie powinna mieć orgazmu.
Dżentelmen pyta swojej kobiety czy ma "smaka"? super tekst naprawde bardzo męski.
Ok, krzywdy mi nie robi ale jeśli ktoś kogoś kiedyś zranił w jakiś sposób to ta osoba później będzie się broniła przed takimi sytuacjami, więc normalna obrona psychiki w takiej sytuacji.

Nie robie żadnego "bólu dupy" ogarnij się z takimi tekstami. Nie każda kobieta jest taka silna psychicznie i weź pod uwagę, że są też te słabsze i wrażliwe. I nie porównuje byłego do obecnego bo tamten nie ma startu do obecnego tylko chodziło mi, że w takiej sytuacji mi go poprostu przypomina i mnie to boli.

Może i otrzymuje więcej w seksie ale do robienia mi minety go nie zmuszam wręcz przeciwnie nigdy mu nie kazałam jej robić, czasem nawet go odciągałam.
Co do psychologa to nie pójdę przecież z takim tekstem, że podczas oralu mam złe wspomnienia z byłym bez jaj.


NinaLafairy no z tym tekstem to też mnie to bawi, bo niby dorosły facet a takie teksty jak z gimnazjum.
Opisujesz sytuacje ze swoim byłym kochankiem ale ja chyba mam tak samo, przynajmniej tak czuję.

Odp: Seks oralny, który odrzuca.
NinaLafairy napisał/a:

Jak gdybym uslyszala 'czy masz smaka?' to bym sie zaczela smiac, co to za tekst?

Ja czytając to zacząłem się zastanawiać czy partner autorki tematu nie ma czasami jakichś 16 lat? Żeby takim tekstem zachęcać dziewczynę do dodatkowych zabaw to... no, po prostu szkoda słów

14

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Jesli czujesz, ze cos jest nie tak to znaczy , ze jest!
W seksie trzeba czuc sie dobrze, naturalnie i wygodnie. Nie sluchaj zadnych bzdur mowiacych, ze to Twoj 'bol dupy'

15

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Ogólnie dobrze się czuje podczas seksu tylko własnie czasem mam problem z tym co napisałam i nie wiem od czego to zależy, bo ostatnio jak była gra wstępna i oboje byliśmy bardzo podnieceni i jak chciał abym mu to zrobiła to nie zablokowałam się tak jak zawsze tylko zrobiłam to co trzeba i wróciłam.. nie rozumiem tego smile

16

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Czasem jesteś z partnerem i jest  Ci z nim naprawde dobrze,czujesz się bezpiecznie, masz po prostu swój dzień na seks ,jesteś podniecona i   zapominasz o bolesnej przeszłości.

Innym razem wiesz,czujesź źe nie masz ochoty na ten rodzaju seksu i automatycznie pojawia się strach źe partner będzie Cię przymuszał.Bo czegoś takiego juź doświadczyłaś.
Moim zdaniem nie musisz aź tak bardzo opowiadać partnerowi o swojej blokadzie.Z tym u tak musisz się sama uporać s mam przeczucie źe obecny partner raczej Ci nie pomoźe.

Dla niego jasny przekaz,stanowcze NIE powinno wystarczyć.Bez tlumaczenia.

Masz prawo odmówić seksu jeśli nie masz ochoty,osoba ktöra Cię kocha i szanuje nie będzie na Tobie niczego wymuszać.

17

Odp: Seks oralny, który odrzuca.

Może jestem inną osobą i bardziej otwartą do takich rzeczy ( byłam od samego początku jak zaczęliśmy się kochać, ani mnie to nie odpychało ani nic). Mój facet ma lodzika jak tylko chce i to samo w moim przypadku. Uwielbiam mu robić dobrze ustami. I np. mój facet czasami mówi takie teksty jak chłopak autorki postu i w stylu czy mam ochotę na lodzika. Ale mnie to podnieca a nie odpycha. I nie mówmy od razu ,że facet autorki ma 16 lat. Po prostu ma ochotę. Ale jeśli autorce to nie odpowiada to po prostu powinna mu to powiedzieć. A nie czaić się na forum.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks oralny, który odrzuca.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024