Młody wygląd... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

Temat: Młody wygląd...

Czesc!
Mam 24 lata, jestem niewysoka, bo mam tylko 158 cm wzrostu i waże 52 kg. Niby nie jestem chuda, a z twarzy przypominam dziecko. Nigdy wczesniej bardzo mi to nie przeszkadzało dopóki nie zaczełam szukac pracy. Na każdej rozmowie mi mówią, że bardzo młodo wygladam itd a ostatnio na rozmowie do szkoły podstawowej jako nauczycielka, dyrektorka powiedziała, żę po buzi widac ze nie mam zadnego doswiadczenia i że z buzi wyglądam podobnie jak jej niektóre uczennice ;| i mi podziękowała. Każdy daje mi jakies 16 lat, chociaz dzisiaj niektóre 16-latki wyglądaja juz bardzo poważnie. A ja mam wrażenie, że moja twarz od czasów gimnazjalnych niewiele się zmieniła sad Mam jasne, dłuższe włosy i czesto związuje je w kucyk, nie lubię tez sie mocno malowac czy może dlatego wygladam tak młodo?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Młody wygląd...

Kropka, a może na rozmowy o pracę zrezygnuj z kucyka i pomaluj się bardziej. Nie za mocno, bo to też nie jest dobrze postrzegane. Wciągnij spódnicę do kolan, załóż szpilki i marynarkę. Może zrób koka - on często postarza. Powodzenia smile

3

Odp: Młody wygląd...

No to pomaluj się mocniej! Ja też dość młodo wyglądam (jak się nie pomaluję, to wątpię, by ktokolwiek sprzedał mi piwko tongue), bo jestem raczej niska (mam aż 2 cm więcej niż ty! smile) i drobna i mówię ci, że ładny makijaż sprawia, że wyglądam dojrzalej. Delikatnie pomaluj oczy jakimś brązowym jasnym cieniem (wygląda to bardzo naturalnie, ale daje efekt), zrób kreskę czarnym eyelinerem, wytuszyj rzęsy. Możesz delikatnie podkreślić brwi, ale jak masz jasne włosy, to musisz bardzo uważać, żeby nie przesadzić i nie wyglądać komicznie. Obejrzyj sobie też filmiki na yt o konturowaniu twarzy. Odpowiednio nałożony róż na policzki też potrafi wysmuklić twarz i sprawić, że wydląda się doroślej. Ale zanim to zrobisz, zasięgnij info gdzieś w internetach, żebyś nie wyglądała jak klaun! tongue I pamiętaj: wszystko z umiarem. Powodzenia. smile

4

Odp: Młody wygląd...

Pociesze Cie, ze ja bedac troche starsza od Ciebie, mam glos jak dziecko i jak rozmawiam z kims przez telefon to ta osoba sie mnie pyta ile mam lat, 8 czy 12. Wtedy wymiękam...Z koleji, jak udzielalam korepetycji pewnemu dziecku, to jego mama sie obawiala ze ono nie bedzie chcialo mnie sluchac bo mam za milutki, zbyt dziecinny glos. Ty jestes w lepszej sytuacji bo wyglad mozna jakos skorygowac. Na pewno przy bardziej formalnym i eleganckim ubiorze wyglada sie troche starzej..i tak jak powiedziala kolezanka wyzej, na rozmowe zrob sobie odpowiedni makijaz...tylko uwazaj bo dziecieca twarz moze wygladac smiesznie, jesli sie przesadzi.

5

Odp: Młody wygląd...

Powiem Wam, że gdy rozpuszczę włosy i zrobię mocniejszy makijaż to za bardzo nic nie daje, może odrobinkę wygladam poważniej. A co do głosu to też nie mam za bardzo poważnego, nie bardzo przypomina on głos osoby dorosłej ;p
Jak kiedys byłam na zakupach i kupowałam kurtke to pani zapytała czy chodze juz do liceum ;| nie wiem czy powinnam sie cieszyc? pociesza mnie troche fakt, że moze gdy bede miała 40 lat to bede wygladała na niecałe 30 lub 20 pare ;p
Słyszałam tez ze jasna cera i jasne włosy sprawiaja, że wyglada sie młodziej..

6

Odp: Młody wygląd...

Teraz jestem akurat opalona, ale ogólnie też mam bardzo jasną cerę. Z tym, że ja mam ciemne włosy.
To ci poprawi humor. Ostatnio byłam na zakupach z siostrą (młodsza o 7 lat). Ekspedientka wzięła nas za koleżanki. tongue
Ale nie byłam wcale pomalowana, a moja siostra ma już ten sam wzrost co ja i wygląda ogólnie raczej dojrzale, więc tak źle nie jest. Jak będziemy czterdzietkami, to będziemy wyglądać na trzydzieści. wink No i obcasy ubierz! Latem zazwyczaj chodzę w trampkach lub sandałkach, ale jesienią/zimą/wiosną zawsze chodzę w botkach na słupku i to sprawia, że czuję się taaaaka wysoka. smile

7

Odp: Młody wygląd...

Oj....tez tak mialam....bez dowodu nie moglam kupic piwa....przechlapane...160, szczupla, okragla twarz, i na dobitke okulary....przy rowiesnicach wygladalam zalosnie, a z makijarzem, jak przebieraniec...

Ale teraz mam 41- i mi sie los odwdziecza....( nadal " dziewczeco", ale dojrzale)
Najlepsze przed wami...." niektore kwiaty rozkwitaja jesienia" ( nie pamietam, kto to powiedzial)

8 Ostatnio edytowany przez bakalia (2014-09-01 13:38:06)

Odp: Młody wygląd...

Znam bardzo dobrze ten "ból". smile Też mam 158cm wzrostu i jakieś 4kg mniej od Ciebie. Efekt? Niejednokrotnie miałam okazję usłyszeć, że wyglądam na jakieś 16 lat. Trochę mnie to wkurza, trochę się z tego śmieję.

Maluję się, ale nie czuję się dobrze w mocnym makijażu. Dużo zależy od tego, gdzie wychodzę i ile mam czasu na "ogarnięcie się" (co innego impreza, co innego jak idę na zajęcia na 8 rano). Podkład, puder, tusz do rzęs i błyszczyk- to zawsze. Jak mam chwilę więcej do wykorzystania to eyeliner/cienie do powiek. No,ale też nigdy jakoś mocno, bo jak pisałam- źle się wtedy czuję. Czy mi to dodaje wieku? Pewnie niewiele, może z rok więcej. smile

Ubieram się raczej "normalnie". Zwykle legginsy + koszula/sukienka albo jeansy i jakaś marynarka. Na pewno nie chodzę ubrana na "sportowo", ale też nie jakoś bardzo "elegancko". Na szpilkach nie chodzę, bo tego też nie czuję. Tylko jak "muszę", tj. sytuacje typu wesele, czasami na egzamin.

Dlaczego wyglądam młodo? Chyba przez kumulację tych wszystkich wymienionych przeze mnie czynników. W sumie, co się dziwić, skoro teraz gimbaza lata bardziej wytapetowana i wystrojona ode mnie.

Myślę jednak, że wzrost i to, że jestem szczupła też ma niemały wpływ na taką ocenę mojej osoby. Wśród koleżanek zawsze jestem najmniejsza i najniższa. Przy moim facecie to już w ogóle. Moja głowa kończy się tam, gdzie zaczyna jego ramię, w dodatku jest "dobrze zbudowany", więc to jeszcze mnie pomniejsza. Śmieję się nawet z niego, że jeszcze ktoś go za pedofila weźmie. smile

Ze śmiesznych historii...

Rok temu pracując we wrześniu, zostałam zapytana czemu nie jestem w szkole. To nic, że jestem studentką od 3-ech lat.

Innym razem, siedząc w kolejce do ginekologa przysiadła się do mnie taka młoda dziewczyna. Bardzo bezpośrednia. Na oko było widać, że młoda "nastka". Zaczyna do mnie tak na luzie gadać, rękę podaje, mówi jak ma na imię. Myślę- spoko, w sumie szybciej czas mi minie w poczekalni. Nagle ona wyskakuje: "Ty pewnie ze starymi musisz przychodzić?". Domyślałam się do czego "pije",ale się pytam- słucham? Ona na to: "No,bo pewnie po tabletki chodzisz i przepisuje Ci bez starych?". Odpowiedziałam jej, że może nie wyglądam, ale mam 22 lata i nie potrzebuję "starych" przyprowadzać. Ona "nooo cooo Tyyyy, myślałam,że masz z 16 lat!". Później zaczęła mi gadać, że mnie by o dowód poprosiła, jakbym chciała alkohol kupić. Żeby było zabawniej, sama miała 17 lat. Pomijając już fakt, że to dziwne dziewczę było. Zaczęła mi o jakiejś swojej "akcji w monopolowym" opowiadać, na szczęście drzwi do gabinetu się otworzyły i przyszło me zbawienie.  smile

Co śmieszniejsze, jak kupuję alkohol, to bardzo rzadko mnie pytają o dowód. Trudno powiedzieć, czy jednak dla niektórych wyglądam chociaż na te 18-naście, czy tak mają "wyrąbane" na to, komu sprzedają alko.

Podsumowując: Chyba pozostaje nam się pogodzić z młodym wyglądem. Mam właśnie nadzieję, że "na starość" mi to wyjdzie na dobre. smile

9

Odp: Młody wygląd...

Ja też wygladam dość młodo. W dodatku nic z tym nie robię (co mnie złości najbardziej). Noszę trampki i bluzki ze śmiesznymi nadrukami, mam nijakie włosy (a marzę o płomiennym rudym)  nawet nie robię sobie makijażu bo wg. mnie to strata czasu (lepiej sobie dłużej pospać) i pieniędzy.
Chciałabym to zmienić ale jakoś nie potrafię. Poprostu dobrze czuję się w swojej skórze tylko przeszkadzają mi te ciągłe dopytywania się o wiek i to, że ludzie rzadko traktują mnie poważnie.

10

Odp: Młody wygląd...
kropka_90 napisał/a:

Czesc!
Mam 24 lata, jestem niewysoka, bo mam tylko 158 cm wzrostu i waże 52 kg. Niby nie jestem chuda, a z twarzy przypominam dziecko. Nigdy wczesniej bardzo mi to nie przeszkadzało dopóki nie zaczełam szukac pracy. Na każdej rozmowie mi mówią, że bardzo młodo wygladam itd a ostatnio na rozmowie do szkoły podstawowej jako nauczycielka, dyrektorka powiedziała, żę po buzi widac ze nie mam zadnego doswiadczenia i że z buzi wyglądam podobnie jak jej niektóre uczennice ;| i mi podziękowała. Każdy daje mi jakies 16 lat, chociaz dzisiaj niektóre 16-latki wyglądaja juz bardzo poważnie. A ja mam wrażenie, że moja twarz od czasów gimnazjalnych niewiele się zmieniła sad Mam jasne, dłuższe włosy i czesto związuje je w kucyk, nie lubię tez sie mocno malowac czy może dlatego wygladam tak młodo?

Dyrektorka zwyczajnie była chamska :<

A jeśli chodzi o komentarz pracodawców, to ogólnie "wygląda pani młodziutko" nie jest czymś negatywnym - mam wrażenie że chcą przez to być mili. Przynajmniej większość z nich.

Jesli chodzi o postarzenie - to stonowane kolory, zamiana różu na bronzery ogólnie makijaż postarza, ale są pewne cechy nadające twarzy bardziej poważny wygląd. Ciuchy bez falbanek, plisek, kwiatków itp. Sama postawa też ma znaczenie - wyprostowana, nieco dumna kojarzy się z osobą starsza niż dzieciakiem.

11

Odp: Młody wygląd...

Jestem niższa niż ty mam 25 lat i wszyscy pytają czemu nie jestem w szkole... Na dodatek ma sporo starszego partnera, więc wszystkie staruszki na starcie zgorszone.

12

Odp: Młody wygląd...

autorko posta nie przejmuj się ja mam 1,52 i 26 lat a dają mi 16. A najlepsze jest to, że pracuje z dziećmi i one wyglądają starzej ode mnie, są cięższe i wiele wyższe. Mają taką "mikro panią', którą muszą szukać w otoczeniu. Nie powiem trochę to przeszkadza ale daje radę i ogarniam grupę. Akceptuje swój młody wygląd,  bolą mnie jednak komentarze nowo poznanych osób.
Ze śmiesznych sytuacji- kilka razy jak stałam tyłem to inna wychowawczyni wzięła mnie za dzieciaka

13

Odp: Młody wygląd...

Ja mam 19 lat i mierzę 159 cm wzrostu, a ostatnio koleżanka mojej ciotki dała mi jakieś 14 lat tongue Postaraj się jakoś mocniej umalować i nie przejmuj się za te kilka-kilkanaście lat dalej będziesz wyglądać młodo i wiele kobiet wręcz Ci będzie zazdrościć, że wciąż tak dobrze wyglądasz big_smile Co do dyrektorki moim zdaniem powinna patrzeć na kompetencje i umiejętności, a nie wyłącznie wygląd. Olej ją i poszukaj pracy gdzie indziej.

14

Odp: Młody wygląd...

27 lat mi leci... 160 cm wzrostu. Stojąc przy barze klient pyta się mnie "Dziecko, czy Ty przypadkiem nie powinnaś być teraz w szkole?" Bez dowodu ani rusz. Siostra 10 lat młodsza, a stojąc obok siebie, to o niej mówią, że jest tą starszą, a ja gimnazjum. Makijaż pomaga na tyle, że słyszę teksty "Myślisz dziewczynko, że jak się wymalujesz, to nikt nie będzie wiedział, że jesteś nastolatką?" xD Nie ma się czym przejmować, jeszcze 3 lata temu sprawiało mi to problem z pracą, teraz już się tylko z tego śmieję smile i cieszę, że wyglądam młodo. A z pracą jeszcze dobrze trafisz smile

15 Ostatnio edytowany przez igla16 (2014-09-02 14:23:07)

Odp: Młody wygląd...

Mnie z kolei w kilku sklepach zapytano się, dlaczego wzięłam ze sobą dowód siostry. xD A jakby ją zobaczyli, to wcale by nie uwierzyli, że nią jest.

Też mam z tym problem, wyglądam jak nastolatka, która dopiero co wyszła z gimnazjum. I ciemne włosy wcale tego stanu nie poprawiają, bo są kędzierzawe. A jak ubiorę buty na obcasie to słyszę od niewiele starszych osób, że co to za czasy nastąpiły, bo gówniara zaczyna się ubierać jak dziewczyna w wieku 20 i więcej lat. Także całkowicie cię rozumiem. Najlepszym sposobem jest olać. Odkąd się przestałam przejmować, to życie stało się łatwiejsze. ;-)

16

Odp: Młody wygląd...

Kurczę to co ja mam powiedzieć?! Mam 151cm, ważę 43 kg, a mam 23 lata. Twarz jak dziecko. I co z tego? Nic! Ja się tym cieszę! Każdy mi mówi, że wyglądam bardzo młodo, a ja wtedy mam taki uśmiech jak by mi ktoś powiedział największy komplement świata. I wiecie co się dzieje? Każdy od razu z miejsca mnie zaczyna lubić, bo zaczyna twierdzić, że jestem miłą i sympatyczną dziewczyną! Naprawdę uśmiech działa cuda i nie ma co narzekać, bo młody wygląd u kobiety to wielki atut! Nawet niektóre dziewczyny mi zazdroszczą jak mówię, że ja w wieku 30-stu lat będę wyglądała na 20 i są wtedy zgryźliwe dla mnie, ale ja to mam w nosie, bo kocham swój malutki wygląd. No czasem się boję jak się wysoki facet będzie przy mnie czuł, ale dla nich to nie problem iść koło takiej kruszynki. A na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba być bardzo miłym i sympatycznym i myślę, że większego problemu nie będzie. Ja nawet kiedyś dostałam pracę na kuchni, choć gary do mycia były cholernie ciężkie, ale dałam radę. Mało tego: ludzie chętnie ze mną pracowali, bo byłam miła i zarażałam optymizmem.:D

17

Odp: Młody wygląd...

Czyli chyba jednak w dużym stopniu to kwestia tego wzrostu...

Jeszcze mi się przypomniała jedna sytuacja. smile

Stałam sobie kiedyś w kolejce w Rossmannie. Nagle wepchnął się przede mnie starszy pan. W dodatku zaczął do mnie gadać, że "jak będę mieć 80 lat, to też mi się będzie śpieszyć". Generalnie nie lubię, jak nieznajomi do mnie głupoty gadają, więc przemilczałam to. No,ale on dalej swoje, że "poza tym takie dziecko to się uczyć powinno a nie paznokcie malować!". Wtedy już mnie trochę poirytował no i jak się dowiedział, że mam 22 lata, to zmienił gadkę."A męża ma? Coo? Nie ma jeszcze? To już ostatni dzwonek, bo facet długo może,a baba jak teraz nie znajdzie to będzie starą panną!"

Jak to mówią... Ludzie zawsze będą gadać. smile

18

Odp: Młody wygląd...

Mi sie nie wydaje, ze to kwestia wzrostu, bo moje obie babki by byly traktowane jak dzieci haha
Twarz i image to robi wrazenie.

19

Odp: Młody wygląd...

Hahaha, nic się nie martw, za parę lat młody wygląd będzie Twoim atutem!
Ja też mam buźkę dziecka. Wszędzie pytają mnie o dowód osobisty, choć jestem mężatką i mamą...
Śmieję się z tego.

20 Ostatnio edytowany przez ApoteozaPrawdy (2014-09-05 13:02:39)

Odp: Młody wygląd...
NinaLafairy napisał/a:

Mi sie nie wydaje, ze to kwestia wzrostu, bo moje obie babki by byly traktowane jak dzieci haha
Twarz i image to robi wrazenie.

Oczywiste, że wzrost też ma znaczenie, KIEDY NIE JEST SIĘ STARYM Z WIDOCZNYMI ZMARSZCZKAMI i pomarszczonym ciałem, bo niski wzrost kojarzy się z dziećmi. Także przykład babć był bardzo nietrafiony.

Sama nie jestem niska, mam ok. 165 cm wzrostu, czyli moim zdaniem jest on średni. Mój szkielet jest drobny i chyba nie mam kości, tylko kosteczki. Wiek podany w profilu.
Cóż... niektórzy potrafią dać mi nawet 15 lat.
Luźny styl ubioru, bardziej "sportowy" i dają mi 15-17 lat. By wyglądać na 18-19stkę muszę ubrać się bardziej elegancko, chociaż to często też nie pomaga, więc musiałabym włożyć coś, co mocno podkreśla kształty i jakieś szpilki, za którymi średnio przepadam. Z reguły noszę rozpuszczone włosy, więc to nie ma znaczenia. Maluję się bardzo delikatnie, czasem w ogóle (mam długie czarne rzęsy i ciemne brwi), bo nie potrzebuję tapety, więc nie zamierzam na siłę się postarzać. Wyglądać 8-10 lat młodziej, to dla mnie żaden wyczyn i nie ma się czym ekscytować. 20 lat różnicy... to jest, mniej więcej, "coś".
Cieszę się jednak, że nie mam typowego, bezczelnego "bejbi fejsa" (czyli pucołowata twarz itd.), bo nie chciałabym wyglądać jak duże dziecko. Selena Gomez jest ładna, ale ona jest właśnie takim przykładem istnego "baby face".

I nie, nie napiszę, że to tylko geny, bo tak nie jest. Na młody wygląd trzeba sobie również "zasłużyć".
Co do lekceważącego podejścia niektórych osób i brania mnie za małolatę... przywykłam już. Miałam wiele przeróżnych sytuacji, czasem nawet musiałam pokazać pazury, bo niektórzy myślą, że są wielce "dorośli", a "gówniarami" można pomiatać i zwracać się do nich z wyższością i bez krzty szacunku.

Cynicznahipo napisał/a:

Ja też mam buźkę dziecka. Wszędzie pytają mnie o dowód osobisty, choć jestem mężatką i mamą...

Skoro pytają cię WSZĘDZIE o dowód, to sama musisz palić lub pić/to i to. Jestem przeciwniczką wszelkich używek.
To pewnie Twoje zdjęcie, prawda? Nie wiem, ile masz lat, ale dałabym ci z 26/27. Masz mocny makijaż i te okulary chyba miały dodać powagi.

21 Ostatnio edytowany przez Julia UK (2014-09-05 14:39:02)

Odp: Młody wygląd...

Ja nie mam nawet 24 lat a wyglądam na 18 lub mniej(w zalezności jaki mam ubiór, makijaz itp.)a jestem juz mężatką i mamą dwójki dzieci hehe wink Niektórzy mają wręcz wymalowane na twarzach pytanie "kiedy ona zdązyła 2 dzieci urodzić hmm Nie należę do niskich dziewczyn ale przecież nie wzrost nas odmładza a tylko wygląd twarzy-zwłaszcza szczupłe młode kobiety mają ten "problem"

22

Odp: Młody wygląd...
ApoteozaPrawdy napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Ja też mam buźkę dziecka. Wszędzie pytają mnie o dowód osobisty, choć jestem mężatką i mamą...

Skoro pytają cię WSZĘDZIE o dowód, to sama musisz palić lub pić/to i to. Jestem przeciwniczką wszelkich używek.
To pewnie Twoje zdjęcie, prawda? Nie wiem, ile masz lat, ale dałabym ci z 26/27. Masz mocny makijaż i te okulary chyba miały dodać powagi.

Tak, palę, ale co to ma wspólnego z tematem? Napić też się lubię od czasu do czasu.
Tak, to moje zdjęcie, mam 24 lata. Jak widać, makijaż i okulary działają, skoro dajesz mi więcej lat.

P.S Akurat okulary nosić muszę, bom ślepa jak kret.

23

Odp: Młody wygląd...

Witam

Do wszystkich kobiet, które gryzą sie wzrostem i myślą, że to jeden z powodów "młodego wyglądu". Ja mam równe 170 centymetrów wzrostu, konkretną budowę ciała. I nawet mimo tego wszystkiego wszyscy - zwłaszcza faceci - po pierwszym spojrzeniu walą mi na Ty hmm Wszyscy, absolutnie wszyscy zwracają uwagę na moją twarz i mówią, że wyglądam góra na pierwszą liceum, a mam 25 lat  hmm Moje relacje z facetami... no cóż, nie mam żadnych relacji, bo biorą mnie za dzieciaka sad Do tego mam resztki trądziku (uwierzycie?) i to potęguje mój młody wygląd. Także dziewczyny nie jesteście same, apmiętajcie, że wiele z nas jedzie na jednym wózku. Jeśli któraś chciałaby pogadać, śmiało pisać. Jestem ze śląska z Jastrzębia-Zdroju. Pozdrawiam was cieplutko.

24

Odp: Młody wygląd...

Mój facet ma 40 lat i jak idę z nim ubrana luźno to ludzie myślą, że  15 wyrwał... big_smile

25

Odp: Młody wygląd...

Jakby mi ktoś powiedział, że mi nie da pracy bo młodo wyglądam to bym złośliwie zapytał czy "stary" wygląd należy do wymagań na to stanowisko ? Jeśli nie, to bym zagroził pozwem za dyskryminację. A niech się boją wink A za 20 lat będziesz skakać z radości jak Ci będą mówić, że młodo wyglądasz wink

26

Odp: Młody wygląd...

Ile ja bym dala żeby młodo wyglądać..ciesz się tym, a tak jak poprzedniczki pisały, odrobinę mocniejszy makijaż, inna fryzura i będzie ok smile U mnie to już kombinowanie jak zatrzymać młodość

27

Odp: Młody wygląd...

Ja teraz mam nadwagę no dużą i 170 wzrostu, ale i tak raczej wyglądam młodziej. 18 stki mi zwykle nie dają, a jak byłam szczuplejsza, to tym bardziej. Teraz mam 23 lata. To żaden wyczyn niby wyglądać tyle młodziej, ale i to fajnie dla mnie. W tym wieku raczej 10 lat młodziej nie będę wyglądać, normalna sprawa lol No więc i tak wyglądam młodziutko smile Ja właśnie mam taką twarz, że nie mam kości policzkowych, nawet jak szczupła jestem, więc w sumie tym bardziej taka baby face można powiedzieć. Kiedyś tego nie lubiłam, że nie mam kości policzkowych, ale i to ma zalety. Za to jak się uśmiecham, to zdarza mi się mieć dołeczki w policzkach, a to jest według mnie fajne smile Też tak myślę, że możliwe, że dłużej będę wyglądać młodo, więc co tam się martwić smile

28

Odp: Młody wygląd...

Też mam młody wygląd (25 lat, a papierosów nie chcą sprzedawać), i cieszę się z tego.

29

Odp: Młody wygląd...

No to tylko się cieszyc z tak młodego wyglądu.
Gratulacje!
A ta dyrektorka pewnie sobie taki pretekst znalazła, bo może juz miała kogoś znajomego na to stanowisko.

30

Odp: Młody wygląd...

Ja mam 25, a dają mi 16. Ale jakoś nieszczególnie się tym przejmuję powiem szczerze, no może czasami jak ktoś mówi, że wyglądam jak dziecko, to mam ochotę coś odpowiedzieć - lepiej jak dziecko niż jak stara baba. Ale kiedyś to wszystkie docenimy!!! smile

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024