Temat: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Ma ktoś doświadczenia?
Ja jestem po pierwszej wizycie.

Postaram się coś o tym napisać.
Sam zabieg wygląda tak że po posmarowaniu żelem i owinięciu folią spożywczą przykładana zostaje maszyna która zasysa i schładza.
Ból jest do zniesienia ale nie jest to zabieg bezbolesny. Potem druga strona.
Myślę że ktoś kto machinę by żle ustawił bez problemów może zrobić krzywdę.
Co dalej?
Po zabiegu trochę boli ale bez przesady. Sińce i opuchlizna na drugi dzień są ale jak u mnie naprawdę małe. Trochę boli jakiś czas ale to raczej dosłownie trochę.

Potem kolej na żelazko. Tydzień dwa po zabiegu należy ?(niby) udać się na coś zwanego żelazko. Polega to na tym że bani jeździ po brzuszku czymś co zasysa i powiedzmy masuje tłuszczyk. To jak dla mnie jest średnio bolesne ale bezbolesne nie jest na peno, tyle że trwa krótko. Potem znowu małe sińce i trochę opuchlizny.
Jak u mnie po zabiegu jakieś dwa tygodnie jest o.k w przyszłym znowu żelazko i dam znać.

Zabieg 450 i żelazko 150.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Wszelkie lizy i sukcje to półśrodki. Komórki tłuszczowe które raz pojawiły się w organizmie zostają w nim na zawsze.

3

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Podobno właśnie obumierają i są wydalane z organizmu.
Wiesz więcej to pisz śmiało, co się z nimi dzieje podczas krio lipozy?

4

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Owszem w trakcie zabiegu obumierają i są wydalane, ale.... za jakiś czas wracają. Ilość komórek tłuszczowych zapisywana jest w genach i komórek które raz już się pojawiły nie da się pozbyć na stałe. One zawsze wrócą. U jednych będzie to trwało krócej u innych dłużej, ale niestety organizm je odbuduje. Jedynym wyjściem jest wyciągnięcie z nich jak najwięcej tłuszczu, a to da tylko dieta. Dlatego nie ma długoterminowych sukcesów w takich zabiegach. Owszem mogą być przydatne, ale tylko w połączeniu z kompleksowym programem pozbywania się tkanki tłuszczowej.

5

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Napisz coś o takim programie lub daj jalieś wskazówki. Wedle tego co piszesz nawet operacja nie da efektu?

6

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

No to sporo podpowiedziałeś kolego:)

Nikt więcej nie ma doświadczeń?

Więc napiszę jak dalej. Kolejne żelazko za mną.
Problemem jest krem rozgrzewający którym pani smaruje przez zabiegiem. Jest żrący i podrażnia, ale coś za coś.
Po kolejnym zelazku które miało być wyciskiem, nie było większych problemów.
Minął ponad miesiąc od pierwszego zabiegu, tkanka podobno spadła ale nie wiem w sumie.
Objawów negatywnych nie ma zbyt wiele.
Zobaczymy jak będzie dalej:P

7

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Byłem służbowo za granicą i nie przeglądałem forum.
Nie da się przez internet dać wskazówek konkretnej osobie, bo tylko kompleksowy zindywidualizowany plan może dać oczekiwany efekt. Sama operacja daje efekt krótkotrwały i nie na stałe. Zdrowiej będzie udać się do dobrego dietetyka, która ustali kompleksowy program walki z wagą.

8

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

O tym zabiegu nie słyszałam, ciekawe jaki będzie ostateczny efekt. Moja koleżanka sobie robiła slimLipo, efekt jest super smile, myślę, że dla osób które mają problem ze zrzuceniem wagi to fajna sprawa

9

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

ladyyy
To nie do końca tak. To nie jest dla osób mających problem z wagą. Mój kolega waży 110 kg przy około 175 wzrostu i nie ma tkanki tłuszczowej. Ma brzuch jak piłkę, ale nie otłuszczony. Więc jemu krio by nie pomogło, to jest dla osób chcących sie pozbyć miejscowej tkanki tłuszczowej. Dla mnie bąba ale zobaczymy jak będzie dalej, tanio nie jest ale z drugiej strony nawet biegając pół maratony jedząc tylko warzywa tkanki było dużo więcej. Czasu poświęcałam masę, tyle że zdrowiej.

10

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Na prawdę to co piszecie jest bardzo ciekawe, tym bardziej, że sama zastanawiałam się nad tego typu zabiegami

11

Odp: Medycyna estetyczna - kriolipoza.

Korzystanie z możliwości jakie daje nam medycyna estetyczna to bardzo dobre podejście. Wystarczy zobaczyć jak na przestrzeni ostatnich kilku lat postęp technologiczny dał nam zupełnie nowe możliwości. Do tego zabiegi są w pełni bezpieczne pod warunkiem, że skorzystamy z usług profesjonalnie się tym zajmujących klinik. Zobaczcie to zresztą na przykładzie opinii jakie otrzymuje - https://paparazzi.clinic/zabiegi-na-cialo/kriolipoliza Indywidualne podejście do potrzeba klienta jest zawsze cenione. Ten zabieg jest skierowany dla osób jakie nie mogą zrzucić tych "trudnych kilogramów" jakie psują cały efekt prowadzonej diety czy nawet uprawiania aktywnie sportu.