Czy możliwe jest zajście w ciążę podczas okresu?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy możliwe jest zajście w ciążę podczas okresu??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 29 ]

Temat: Czy możliwe jest zajście w ciążę podczas okresu??

Witam kochane kobietki smile.
Interesuje mnie czy są jakiekolwiek mozliwości zajścia w ciążę podczas miesiączki?? (mówie tu o drugim trzecim dniu).. Piszcie proszę co na ten temat wiecie bo nerwy i ciekawość mnie zżerają sad.. Pierwszy raz zrobiłam to z moim chłopakiem podczas tych dni. Zawsze w jakiś sposób mnie to odrzucalo. Było do samego końca a teraz strasznie się denerwuje. Nie wiem co mnie pokusiło. Proszę piszcie wszystko co wiecie. Czy są jakiekolwiek szanse, mimo tego, że to dni niepłodne sad sad

Poleć temat na :

2

Odp: Czy możliwe jest zajście w ciążę podczas okresu??

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c … pl.svg.png

o zgrozo! miesiączkujesz i nie wiesz co się dzieje z Twoim ciałem? przestudiuj ten wykresik smile

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

3

Jednak każdy organizm jest inny.Ale mi zdarzyło się  i to nie raz że kochałam się z mężem podczas okresu do końca,bo wtedy mam większą ochotę  na to.To nic z tego nie wynikło,więc chyba nie masz się co martwić.

4

Dzięki Ilka smile od razu mi humor poprawiłaś smile

5

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości....

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

6

Podczas miesiączki można zajść w ciążę, aczkolwiek jest to mało prawdopodobne. W ciążę zajść można, ponieważ plemniki niekiedy przeżywają i zachowują zdolność do zapłodnienia przez 7 dni ale to żebyś była w ciąży jest bardzo mało prawdopodobne

=>REGULAMIN FORUM<= =>INSTRUKCJA FORUM<= =>WYGLĄD KOMENTARZA<=
Jeśli masz pytania dotyczące forum netkobiety,  skontaktuj się ze mną
apoteoza@netkobiety.pl

7

Można.

Zwłaszcza u kobiet które mają krótki cykl smile smile w tym wypadku owulacja może pojawić się zaraz po okresie....- a plemniki moga żyć długo w dogodnym dla nich warunkach smile

Choć podobno śluz płodny przedłuża życie plemników...a ten z dni niepłodnych je zabija:)

8

nokia napisał/a:

Można.

Zwłaszcza u kobiet które mają krótki cykl smile smile w tym wypadku owulacja może pojawić się zaraz po okresie....- a plemniki moga żyć długo w dogodnym dla nich warunkach smile

Choć podobno śluz płodny przedłuża życie plemników...a ten z dni niepłodnych je zabija:)

dokładnie, jesli ma się krótkie cykle to owulacja moze wystąpić, tuz po okresie lub jeszcze w trakcie smile  trzeba zabezpieczać się zawsze nie warto ryzykować jeśli sie czegoś nie chce a raczej kogoś, a z resztą w trakcie okresu lepiej nawet ozywać prezerwatyw bo w tym okresie łatwo o szybkie przeniesienie jakichkolwiek bakterii... warto obserwować siebie i kontrolować kalendarzyk...

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

9

Oj można można..... ja jestem takim "dzieckiem". Dlatego zawsze z mamą sie śmiejemy że jestem ich największą niespodzianką smile

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

10

Naprawdę można.....jestem w szoku,a byłam święcie przekonana,że nie....No i znów nasuwa sie wniosek,że całe życie sie uczymy i dowiadujemy czegoś smile

"Człowiek jest wielki nie przez to,co posiada,lecz przez to,kim jest;
nie przez to,co ma,lecz przez to,czym się dzieli z innymi."

11

z tego co ja wiem to można, to oczywiście zależy od cyklu

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

12

Jest możliwe zajście w ciąże podczas miesiaczki tym bardziej jeżeli masz nieregularny okres bo wtedy dni płodne mogą byc właśnie w czasie okresu.... A jeżeli masz co do tego jakiekolwiek wątpliwości najlepiej będzie jak porozmawiasz o tym z ginekologiem... Ja też miałam takie wątpliwości i też wszystkich wypytywałam co i jak,ale wkońcu udałam się do gin i on mi wszystko wyjaśnił;)

13

Ja mam cykle 24-25 dni, współżyłam 5 dnia cyklu. Jakie są moje szanse? błagam o odpowiedz

14

Zaznaczę jeszcze że 5 dnia miałam jeszcze delikatne krwawienie

15

Z tego co słyszałam i wiem to można zajść w ciążę, moja koleżanka tak miała, ale wszystko zalezy od cyklu a to wiadomo indywidualna sprawa każdej kobiety...

Nadzieja nie jest marzeniem, lecz sposobem przekształcania marzeń w rzeczywistość.

16 Ostatnio edytowany przez laszko12 (2012-03-11 09:30:51)

ok

17

Ja bym nie była tego taka pewna że nie można zajść.
Zacznijmy od tego od kiedy miesiączkujesz- to jest bardzo ważne- pamiętaj że żeby stwierdzić że masz regularny okres i owulacje musi minąć kilka dobrych lat. Więcej jeśli miesiączkujesz nawet już 3-4 lat, jest niepewność że w jakimś stopni wewnątrz nie jest on jeszcze uregulowany.
Też straciłam dziewictwo podczas okresu, a potem do końca jego codziennie współżyłam, myśląc że nie zajdę...
i tu Cie zdziwię- miesiączkuje już 5 lat, i mniej więcej może on już być regularny, ale i też nie.Wybrałam się do ginekologa-dostałam ochrzan niesamowity że co ja robię ! Nie dość że jestem młoda, to jeszcze nie uwzględniłam tego że owulacja mogła wystąpić pod czas okresu- przecież jeszcze mój organizm nie jest dobrze uregulowany. Zrobiła mi od razu test z krwi i co ? CIĄŻA- szybko wzięłam tabletkę 72 h po- nie dość że było już 5 po. wzięłam dwie naraz- na moje szczęście udało się! od razu dostałam antykoncepcyjne tabletki- bylebym nie robiła takich głupstw- tłumaczyła że raczej to się nie zdarza żeby zajść podczas okresu, ale jeśli się ma młody organizm to jest wszystko możliwe ! !

18

Hej dziewczyny, muszę się poradzić!!
Brałam tabletki przez 7 lat, na początku stycznia tego roku je odłożyłam bo chcę mieć z moim chłopakiem dziecko...
Pierwszy okres dostałam na początku lutego, potem w marcu...w niedziele teraz kochaliśmy się bez zabezpieczenia,no i skończył we mnie...Według moich obliczeń powinnam dostać dzisiaj okres...ale nic nie ma...teraz nie wiem czy mogłąm zajśc w ciążę? Słyszałam, że przed okresem jest to niemożliwe?a na test jest chyba jeszcze za wcześnie
Proszę o pomoc!

19

Znam dziewczynę, która miała normalny okres do trzeciego miesiąca ciąży. Jeśli się nie zabezpieczasz to zawsze istnieje ryzyko, że możesz zajść w ciążę smile
Najlepiej zrobić test i iść do lekarza smile

20

A ja też byłam pewna że nie można zajść,jak i również mój partner też tak myśli.Ostatnio się kochaliśmy w tych dniach,mam nadzieje że nic z tego nie wyniknie sad

21

ja bardzo często kochałam się z moim A w trakcie okresu i nic z tego nie wyszło
każda kobieta jest inna po prostu smile

Staś 02.10.2011 . godz 12:15 . 58cm . 3300g big_smile
moja mała iskierka smile

22 Ostatnio edytowany przez Misiu123 (2012-05-27 20:27:45)

Witam , dzisiaj kochalem sie ze swoja dziewczyna. Jest ok 5-6 dni przed okresem. Doszedlem w niej. Uzywalem prezerwatywy ale przy zdejmowaniu zauwazylem ze na jej koncu od zewnatrz znajduje sie jakis plyn. Gumka nie wygladala na peknieta. Mozliwe jest zeby byla jakas mala dziurka? Czy to w ogóle nie byla sperma tylko plyny mojej dziewczyny? Czy jest w ogóle mozliwe zeby na 6 dni przed okresem zajsc w ciaze?

23

Jakie jest prawdopodobienstwo ze zaszla w ciaze?

24

Misiu123, przestań spamować po wszystkich tematach! Cierpliwości, jeśli ktoś będzie umiał i chciał odpowiedzieć na Twoje pytanie, na pewno odpowie...

25

Misiu123, kobieta wydziela śluz, dlatego też na prezerwatywie najprawdopodobniej znajdował się śluz Twojej partnerki.
Skoro prezerwatywa nie pękła to nie masz się czego obawiać

1.01.2013 - 50 cm, 2500 g

26

Skoro tak obawiacie się ciąży to może powiedz jej żeby kupiła sobie np tester płodności ze sliny i całkowicie zrezygnujcie ze współżycia w dni płodne. Wtedy nie będzie takich obaw jak teraz

27

Możliwe jest zajście w ciaże podczas okresu, lekarze zalecają to osobom, które w " normalny" sposób nie mogą zajść w ciaże.

"Najpiękniejszą suknią dla kobiety są ramiona mężczyzny, którego kocha"

28

raczej wątpliwe zajście w ciążę w tym czasie,ja robię to ze swoim partnerem w trakcie oraz po do końca i póki co nic z tego

Posty [ 29 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Czy możliwe jest zajście w ciążę podczas okresu??