Czy wpadłam mu w oko? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czy wpadłam mu w oko?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Czy wpadłam mu w oko?

Witam!
Mam następujący problem a mianowicie 2 lata temu na wycieczce poznałam chłopaka. Jak to wycieczka nie było zbyt dużo czasu na rozmowy ale czasem razem potańczyliśmy, pośmialiśmy było wesoło. Często mówił, że jestem oryginalna, mam śliczny uśmiech i jestem żywiołowa. Dopytywał też o wiek. Niestety wycieczka się skończyła i jakoś nie przyszło nam do głowy wymienić się nr tel.
2 lata minęło i znów spotkałam tego samego chłopaka na wycieczce i o dziwo ja go nie pamiętałam już a on mnie poznał od razu Oczywiście dodał że dziwczyny o takim uśmiechu to się nie zapomina, zresztą wiele rzeczy pamięta bardzo dobrze nawet lepiej niż ja Oczywiście znów dopytywał o mój wiek.
Nie wiem co myśleć, hmmm może wpadłam mu w oko?
poradzcie coś smile

2

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Skoro tak mówił i tyle pamiętał o Tobie to na pewno zwróciłaś Jego uwagę smile). Szkoda, że o numer tel nie spytał.

3

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Jak to mówią góra z górą się nie zejdzie a człowiek z człowiekiem tak smile. tak to w życiu jest smile. Życie zaskakuje:). To co do trzech razy sztuka ? ; ). Nie no, mógł wziąć ten kontakt do Ciebie.

4

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Raczej wpadłaś mu w oko smile 2lata i znowu komplement o niezapomnianym uśmiechu ....
Szykuj swój numer, bo na tych wycieczkach za wiele nie ruszycie z miejsca.

5

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Na  w jakiś sposób jest Tobą zainteresowany :)widać zwrócił na Ciebie uwagę :)Zobaczysz jak to wszystko sie dalej potoczy :)Moja rada , nie nakręcaj się i idz na spontan smile A wszystko bedzie dobrze smile życzę powodzenia smile

6

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Również życzę powodzenia smile ale z życia wiem, że lepiej się na nic nie nastawiać, bo może rzeczywiście chłopak mieć dobrą pamięć, być miły, prawić komplementy i tyle. Jakby numer chciał to by od razu wziął tongue Czas pokarze smile

7

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Zdecydowanie jest Tobą zainteresowany! Jeżeli sam nie weźmie numeru, sama się go zapytaj, czy go czasami nie potrzebuje big_smile

8

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Dziękuję za rady smile

9

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Jak przez 2 lata się nie spocił żeby się jakoś skontaktować to raczej nie widzę opcji na coś więcej niż "fajna zabawa na wycieczce", ale może o to Ci chodzi.

10

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Prawdopodobnie mu sie podobasz inaczej by ci komplementu nie powiedział ale na razie nie nakręcaj sie za bardzo i traktuj go jak kolege aż będziesz pewna że mu naprawde na tobie zależy

11

Odp: Czy wpadłam mu w oko?

Dziękuję za rady, naprawdę cenne:)
Bardzo ostrożnie podchodzę do znajomości wycieczkowych bo jak widze po moich koleżankach to znajomości jednego wieczoru sad
Ten chłopak to raczej poukładany spokojny typ, więc relacja koleżeńska na dobry początek będzie najlepsza zobaczymy co w praniu wyjdzie za jakiś czas smile

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czy wpadłam mu w oko?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024