Dziwne nieprawidłowości, nie wiem co się dzieje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Dziwne nieprawidłowości, nie wiem co się dzieje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Dziwne nieprawidłowości, nie wiem co się dzieje

Witam. Mam pewien problem bo od pewnego czasu coś dziwnego dzieję się ze mną.  Normalnie miesiączkuje od 2 lat lecz od ostatnich 2 miesięcy miesiączka spóźnia mi się jakoś o 2-3 dni nie zauważyłam żadnych zmian poza  faktem, że jak nigdy w 1 dniu okresu boli mnie brzuch, lecz również od tych dwóch miesięcy nie mam śluzu, jedynie na początku miałam świąd w okolicach intymnych a później kremową konsystencję zamiast śluzu. Dodam, że ze względu na nową pracę mam dużo stresu do tego denerwuje się właśnie tymi objawami, zdarzyło się, że z chłopakiem nie zabezpieczaliśmy się ale nie kończył we mnie, do tego moje odżywianie też nie wygląda najlepiej...  W poniedziałek miałam iść do lekarza ale oczywiście wczoraj dostałam okres.... Nie zaobserwowałam objawów towarzyszących przy ciąży i dwa testy wyszły negatywnie... Dużo myślę o tym i boję się bo mam 18 lat dopiero i po prostu w głowie mam schizy że jestem w ciąży i to przynosi mi tyle stresu że czasem mi ciężko się na czymś skupić...  POMOCY

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne nieprawidłowości, nie wiem co się dzieje

Ja miałam podobnie, stres tak na Ciebie wpływa,bynajmniej na mnie wpłynął. Ja też mam takie schizy teraz, dostałam okres ale nie taki jak zawsze..
Za tydzień ponawiam test,może też tak zrób skoro nie daje Ci to spokoju.

3

Odp: Dziwne nieprawidłowości, nie wiem co się dzieje

Dziękuję Ci bardzo,  to trochę mnie uspokoiło smile jednakże wybieram się do lekarza tuż po miesiączce

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Dziwne nieprawidłowości, nie wiem co się dzieje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024