Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

1

Temat: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Witajcie,

Ciężki ten rok jest dla mnie- nastąpiła jakaś niesamowita kumulacja nieszczęść w moim życiu: śmierć taty, utrata pracy, rozpad małżeństwa. No i w rezultacie przyplątało się do mnie to ku....stwo zwane depresją. Oczywiście odwiedziłam już psychiatrę, bo bez leków nie dałam/daję rady funkcjonować. Oczywiście chodzę też na terapię indywidualną, bo przy okazji rozstania z mężem wyszło moje emocjonalne uzależnienie..
Jak na razie to chyba "wegetuję". Na szczęście znalazłam pracę, więc chociaż przez 8 godzin mam zajęcie, ale mój dzień wygląda tak: zmusić się rano, żeby wstać (a to nie jest łatwe, bo bóle brzucha, zawroty głowy, no cała gama "atrakcji"), potem praca, powrót do domu i do łóżka....Nie jest dobrze... Czasem błyśnie światełko w tunelu, ale jakoś rzadko ostatnio...

I teraz pytanie: czy ktoś z Was spotkał się z jakąś Grupą Wsparcia dla osób z depresją w Warszawie? Próbowałam coś wygooglać ,ale pojawiały się nieaktualne już propozycje.

Wydaje mi się, że chyba potrzebuję się spotkać z kimś, kto wie co przeżywam, wie z jakim ogromnym wysiłkiem wiąże się wstanie rano do pracy czy wyjście na zakupy...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

No to jest nas dwie. Także podzieliłabym się swoimi przeżyciami w jakiejś grupie.

3

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

To jest nas już trzy. Może coś wymyślimy i na dobry początek się spotkamy.

4

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Organizujemy nieformalną grupę wsparcia dla osób zmagających się z depresją. Celem spotkań jest nie tylko dzielenie się swoimi doświadczeniami ale też dzięki wsparciu grupy zachęcenie do aktywności i znowu złapania wiatru w żaglach.
Jeżeli jesteś zainteresowana bycia częścią takiej grupy bardzo proszę o kontakt e-mailowy ze mną. Na pewno odpowiem.

5

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Chętnie się przyłączę do takiej grupy. Mam nadzieję, że się uda.

6

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Chętnie dołączę do Was , jestem z Warszawy ;-)

7

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Bardzo się cieszę, że kolejne osoby są zainteresowane uczestnictwem w grupie wsparcia - depresja.
Dla mnie osobiście depresja to tylko słowo klucz.
Bo depresja zwykle towarzyszy zaburzeniom psychicznym, bez względu na ich nazwę i przebieg.
Bo depresja zwykle towarzyszy trudnym momentom w naszym życiu takim jak: utrata pracy, zdrada, rozwód, utrata kogoś bliskiego ...
Czujcie się zaproszone. Bo każda z nas wie o tym, że w grupie siła smile
Odzywajcie się, jeżeli myślicie, że takiej właśnie grupy potrzebujecie.
P.S. Do Anniee. Dostałam wiadomość od ciebie. Niestety pomimo moich kilkukrotnych prób nie jestem w stanie wysłać wiadomości zwrotnej do ciebie. Więc jeżeli możesz to może wyślij mi wiadomość z innego adresu e-mail. Może zadziała wink

8

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Mi też, trzeba pomocy. Bo już nie daję rady ;(

9

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Ja również z warszawy, z miłą chęcią dołączę.

10

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Widze że nie tylko ja mam z tym problemy. Wstać rano,porażka! Zasypiam do pracy,ostatnio nawet mam problem ze wstaniem aby syna obudzić rano do szkoły. Nic mi się nie chce,ciągle bym tylko spała i te nagłe zmiany nastroju. Od tak po prostu chce mi się płakać albo jestem rozdrażniona. Przestaje umieć normalnie funkcjonować. Niestety osoby w moim otoczeniu nie są w stanie mnie zrozumieć i uważają że jestem "leniem" a to nie jest tak. Są dni że czuje się dobrze a potem przychodzi kryzys i nie wiem jak sobie radzić. Może macie jakiś pomysł.

11

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Ja również z chęcią dołącze:)

12

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Witam wszystkich depresyjnych, czy już się spotkaliście ? Ja chętnie z kimś pogadam bo znowu do mnie wraca ta wredna depresja, muszę z kimś pogadać, kto wie co to jest. Chodziłam kiedyś na terapię grupową, to fajna rzecz, poznałam fajnych ludzi i jakoś lepiej było.
Może uda nam się zorganizować grupę i będziemy się spotykać i wspierać się wzajemnie dajcie znać czy ktoś jest chętny i czy już się Wam udało spotkać.
Mieszkam pod Warszawą.

Pozdrawiam cieplutko

13

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Jeszcze się nie spotkaliśmy, ale pracujemy nad tym (: jeśli jesteście zainteresowane dołączeniem do grupy - wyślijcie PW (:

14

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Powiedzcie, czy udało się Wam utworzyć grupę i spotkać, bo ja bym bardzo chętnie dołączyła.

15

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Ja tez chetnie sie dolacze. Jestem z Warszawy. Dajcie znac.

16

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Witam i cos już ustalilyscie  co do spotkania ? smile

17

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Doktor Jarosław Stukan w swojej książce "Toksyczna psychologia i psychiatria: depresja a samobójstwo" pisze że stan smutku na skutek trudności życiowych nie jest depresją i nie powinien być leczony u psychiatry. Lekarstwa te nie spełniają swojej funkcji i mają poważne objawy uboczne w postaci zobojętnienia i nawet pojawiają się myśli samobójcze. Dodatkowo psychiatra zapisuje że pacjent ma zaburzenia psychiczne, co jest niezgodne z prawdą. Radziłbym zaprzestać chodzenia do psychiatry i zażywania lekarstw. Lepsza byłaby grupa wsparcia, taka która nie jest organizowana przez służbę zdrowia. O służbie zdrowia nie chcę się wypowiadać bo to tragedia i patologia. Napisałem o tym na swoim blogu alteroaltero na wordpress. Po pechowym zakochaniu wizyta u doktorantki z psychologii skończyła się tak, że powiedziała mi ona że mam chorobę psychiczną i mam brać tak silne lekarstwa, że po prostu zatrułbym się po nich. Większość psychiatrów i psychologów sama wymaga leczenia z powodu zaburzeń psychicznych. Często właśnie dlatego wybierają taki zawód bo są nienormalni, ale ponieważ jakoś zdają egzaminy na studiach, to dopuszczają ich do zawodu i oni potem krzywdzą ludzi. Jarosław Stukan stara się przerwać tą patologię w służbie zdrowia.

18

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Odnośnie spotkania- może ustalimy jakiś dzień np czwartek albo piątek?

19

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Mnie pasuje piątek

20

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

To moja propozycja- piątek, spotkanie w godzinach popołudniowych (może 18...), najlepiej gdzieś w centrum przy filiżance kawy...

21

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Super, pasuje mi, tylko podaj miejsce smile Może jeszcze ktoś dołączy.

22

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

witam, ja też chętnie dołaczyłabym na spotkanie, jeżeli jakies dojdzie do skutku

23

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Hej, dajcie znać na priv. Musimy się w końcu zgrać. Może niedziela pizza hut w Promenadzie, 17.00 ?

24

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Hej :-)
No i co tam z Wami?
Myślę że fajnie byłoby nawiązać znajomość in real.

Pozdrawiam, i czekam na privy

25

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Melduję, że żyję. Raz jest lepiej i wtedy tak nawet lekko na duszy, ale chyba częściej jest źle. A jak jest źle to funkcjonuję: praca- dom i łóżko. Ale mam plan że ten tydzień bedzie lepszy, to i może spotkać nam sie uda....

26

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Jestem kolejną nieszczęśnicą;) a tak serio to moje życie jest koszmarem. Nie chcę zakładać nowego wątku aby nie zaśmiecać forum. Kochane ja mam 27 lat, wcześniej zmagałam się z depresją, nigdy nie miałam myśli samobójczych, jednak przez cały okres studiów towarzyszyła mi autoagresja, obecnie wiem że muszę podjąć walkę z nerwicą. Nerwicą natręctw oczywiście, miałam wcześniej jakieś drobne oznaki ale teraz przechodzi to ludzkie pojęcie. Mam przy tym objawy fizyczne, uderzenia gorąca, irracjonalny strach, uczucie jak do omdlenia. Sprawdzam po kilka razy to co robię, dodatkowo mam napady myślowe. Potrafię się wkręcać, że jestem w ciąży. I choć wszystko mówi że nie, ja się wkręcam dalej a później myślę i myślę. Obecnie pracuję i mieszkam w Warszawie. Nie wiem z czymś takim nawet gdzie pójść aby sobie pomóc, psycholog? psychiatra? a jak już czy macie jakieś miejsce, gdzie mogłabym uzyskać pomoc lub możecie polecić jakiegoś specjalistę? Długi czas próbowałam sobie radzić z tym sama, jednak wiem, że nie dam rady, a nie mogę dalej tak żyć. Jestem z tą chorobą zupełnie sama. Nie mam wsparcia ze strony rodziny czy rodziców. Z mamą próbowałam kiedyś rozmawiać, ale wyśmiała mnie, że "nie mam co robić i głupoty siedzą mi w głowie". Ona nie rozumie mojego problemu, a mnie jest już brak sił. Nerwica zatruwa moje życie codziennie.

27

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa
Nola6663 napisał/a:

Jestem kolejną nieszczęśnicą;) a tak serio to moje życie jest koszmarem. Nie chcę zakładać nowego wątku aby nie zaśmiecać forum. Kochane ja mam 27 lat, wcześniej zmagałam się z depresją, nigdy nie miałam myśli samobójczych, jednak przez cały okres studiów towarzyszyła mi autoagresja, obecnie wiem że muszę podjąć walkę z nerwicą. Nerwicą natręctw oczywiście, miałam wcześniej jakieś drobne oznaki ale teraz przechodzi to ludzkie pojęcie. Mam przy tym objawy fizyczne, uderzenia gorąca, irracjonalny strach, uczucie jak do omdlenia. Sprawdzam po kilka razy to co robię, dodatkowo mam napady myślowe. Potrafię się wkręcać, że jestem w ciąży. I choć wszystko mówi że nie, ja się wkręcam dalej a później myślę i myślę. Obecnie pracuję i mieszkam w Warszawie. Nie wiem z czymś takim nawet gdzie pójść aby sobie pomóc, psycholog? psychiatra? a jak już czy macie jakieś miejsce, gdzie mogłabym uzyskać pomoc lub możecie polecić jakiegoś specjalistę? Długi czas próbowałam sobie radzić z tym sama, jednak wiem, że nie dam rady, a nie mogę dalej tak żyć. Jestem z tą chorobą zupełnie sama. Nie mam wsparcia ze strony rodziny czy rodziców. Z mamą próbowałam kiedyś rozmawiać, ale wyśmiała mnie, że "nie mam co robić i głupoty siedzą mi w głowie". Ona nie rozumie mojego problemu, a mnie jest już brak sił. Nerwica zatruwa moje życie codziennie.

Witaj. Nie zwlekaj dłużej, idź po pomoc. Jak chcesz napiszę ci na priv kontakt to terapeutki, ale ogólnie zwróć się po pomoc nawet nie mając konkretnego kontaktu.

28

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Wiem, że muszę coś z tym zrobić. Nastał odpowiedni czas. Chciałabym trafić na odpowiedniego lekarza, aby odpowiednio mnie poprowadził, wysłuchał i wiedział co z tym wszystkim zrobić. Bardzo chciałabym poznać "korzenie" moich zachowań. Co powoduje moją nerwicę, poznać moment w którym to się zaczęło, co to spowodowało. Nie miałam jako dziecko czy nastolatek czegoś takiego. Początki sięgają jakoś okresu 16-17 lat. Może zachowania, które wydawały mi się niepozorne odcisnęły jakieś piętno, o którym ja nie wiem? kogo możecie polecić w czymś takim? do jakiego lekarza się zwrócić? jakiej specjalizacji. Widzę, że jest nas dużo na forum takich osób, więc wiem że choć nie jestem sama.

29

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Witam,

Czy ktoś wie o jakiejkolwiek grupie wsparcia w Warszawie lub okolicach? Może być nieformalna... Kiedyś chciałam iść na spotkanie DDA, ale odstraszyło mnie to, że wszystkie odbywają się w kościołach. Kiedyś nawet dotarłam pod jeden z nich, ale nie dałam rady wejść. Jestem niewierząca i nie pomogą mi ludzie, którzy wypatrują rozwiązania problemów w "istocie wyższej". Trafiłam w życiu na nieodpowiednich psychologów i póki nie będę mieć noża na gardle, to się do nich ponownie nie wybiorę. Jestem przeciwna farmakologii, więc psychiatra też odpada.

Nie wiem czy mam depresję, czy po prostu od kilku lat "zwykłe" zniechęcenie życiem. Brakuje mi celu w życiu, mogłabym tygodniami nie wychodzić z domu. Nie potrafię cieszyć się życiem, można powiedzieć, że wegetuję. Próbowałam sobie szukać zajęcia, ale po początkowym zainteresowaniu, wszystko traci sens. Brakuje mi spójności w życiu, nie wiem co chciałabym w nim robić, co osiągnąć. Studia nietrafione, prace przypadkowe. Żadna praca mnie nie cieszy, nie pasjonuje. Wytrzymuję góra rok, dwa. Jedyne co mi się udało to mąż. Założyliśmy rodzinę, ale ja nie chcę mieć dzieci. On niby też teraz nie chce, ale nie wiem co będzie dalej, może mnie zostawi z tego powodu. Paraliżuje mnie strach na samą myśl o dziecku - to dla mnie kula u nogi i kwintesencja zmarnowanego życia. Poza tym sama jestem jak dziecko... męczy mnie walka z własnymi myślami i niedoskonałościami, męczą mnie "życiowe" obowiązki, jak mogłabym sobie dołożyć jeszcze to.

Jestem tuż przed 30-tką. Ogólnie to mam niby spore chęci do zmian, mam sporo pomysłów. ALE tyle planów mi w życiu nie wyszło, że we wszystko co wymyślę, wątpię... Energii wystarcza mi na krótko, jeżeli w ogóle jakaś się pojawi. Mam dość udawania przed wszystkimi, że jest super. Najchętniej zapadłabym się pod ziemię, nikt by nie zauważył.

Jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji i chce się spotkać to zapraszam...

30

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Chętnie bym dołączyła i spotkała się z Wami ale niestety nie jestem z Warszawy i za bardzo nie znam Warszawy sad

31

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Violetova !! Jestem akurat w Warszawie i chetnie bym sie z Toba spotkala. Cierpie na depresje od wielu lat mimo mlodego wieku... bylam u wielu psychologow i nie bardzo mi pomogli. Przyjechalam do warszawy zeby sie lepiej poczuc a tymczasem czuje sie jeszcze gorzej... chcialabym nawet wczesniej wrocic do wroclawia ale taki powrot okazal sie byc zdecydowanie zbyt drogi... jezeli chcesz sie dzis lub jutro spotkac to smialo pisz!!. Pozdrawiam Cie serdecznie..

32

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa
Betty337 napisał/a:

Violetova !! Jestem akurat w Warszawie i chetnie bym sie z Toba spotkala. Cierpie na depresje od wielu lat mimo mlodego wieku... bylam u wielu psychologow i nie bardzo mi pomogli. Przyjechalam do warszawy zeby sie lepiej poczuc a tymczasem czuje sie jeszcze gorzej... chcialabym nawet wczesniej wrocic do wroclawia ale taki powrot okazal sie byc zdecydowanie zbyt drogi... jezeli chcesz sie dzis lub jutro spotkac to smialo pisz!!. Pozdrawiam Cie serdecznie..

Nie mogę do Ciebie napisać, bo masz zablokowane wysyłanie wiadomości. Podaję mój mail: violetova (małpa) onet.pl

Mam teraz trochę czasu żeby popisać czy się spotkać.
Zapraszam osoby z Warszawy i okolic.

33

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa
Violetova napisał/a:
Betty337 napisał/a:

Violetova !! Jestem akurat w Warszawie i chetnie bym sie z Toba spotkala. Cierpie na depresje od wielu lat mimo mlodego wieku... bylam u wielu psychologow i nie bardzo mi pomogli. Przyjechalam do warszawy zeby sie lepiej poczuc a tymczasem czuje sie jeszcze gorzej... chcialabym nawet wczesniej wrocic do wroclawia ale taki powrot okazal sie byc zdecydowanie zbyt drogi... jezeli chcesz sie dzis lub jutro spotkac to smialo pisz!!. Pozdrawiam Cie serdecznie..

Nie mogę do Ciebie napisać, bo masz zablokowane wysyłanie wiadomości. Podaję mój mail: violetova (małpa) onet.pl

Mam teraz trochę czasu żeby popisać czy się spotkać.
Zapraszam osoby z Warszawy i okolic.

to ja spróbuje smile napisałam pierwsza litera maila to L a ostatnia N, napisałam z o2.

34

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Hej!,
dziewczyny udało sie wam spotkać?
Depresja to moje drugie imię.
Towarzyszy mi chyba już od urodzenia,aż do teraz.
Lata praktyki.
Mam w tych wszystkich objawach niezłe doświadczenie.
Urodziłam sie ,i całe życie mieszkałam w Warszawie.
Od roku wraz z rodzina jestem za granica,ale prawie raz w miesiącu jestem w Warszawie,bo mam tam mieszkanie i sprawy.
Mam wolna chatę na samej starówce,wiec kiedyś może uda mi sie was zaprosić na wspólne depresjonowanie.

35

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Cześć,
chętnie bym się spotkała z osobami o podobnych problemach. Nie wiem, czy ta wcześniejsza grupa kiedykolwiek doszła do skutku, ale jeśli znajdą się chętni to możemy założyć nową. Niestety nie udało mi się znaleźć w Warszawie żadnej bezpłatnej grupy organizowanej przez jakąś instytucję. Tym bardziej, że już zbliża się jesień, ciepła kawa w dobrym towarzystwie będzie świetnym wzmocnieniem.

36

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Witam. Czy jest tu Ktoś jeszcze aktywny? Kto ze mną porozmawia, poradzi, bo nie potrafię zmusić się do wizyty u psychiatry. Jestem bardzo samotna i mam depresję. Nie radzę sobie już z życiem, z problemami które mnie przerastają. Choćby rozmowa z Kimś, kto cierpi na depresję, może wiele znaczyć, bo tylko chora chorą zrozumie.

37

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa
Joanna38 napisał/a:

Witam. Czy jest tu Ktoś jeszcze aktywny? Kto ze mną porozmawia, poradzi, bo nie potrafię zmusić się do wizyty u psychiatry. Jestem bardzo samotna i mam depresję. Nie radzę sobie już z życiem, z problemami które mnie przerastają. Choćby rozmowa z Kimś, kto cierpi na depresję, może wiele znaczyć, bo tylko chora chorą zrozumie.

proszę o kontakt na email.

38

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Myślę, że trzeba ustalić jakiś termin do przodu. Np. 09.10 o 18.00 w okolicach np. rotundy,
Ja jestem chętna i z milą chęcią podzielę się doświadczeniami,

39

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Hej, ja również chętnie dołączę do grupy. Może jakiś termin?

40

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Hej, mam 31 lat, całe życie dostawałam po d..., zawsze potrafiłam się otrząsnąć z każdej traumy, sama wychodziłam z depresji, nigdy od nikogo nie otrzymałam pomocy.
Teraz już chyba wszystko zaczyna mnie przerastać, długotrwały, nieprzerwany stres, zaczyna przeradzać się w poważne stany lękowe, które również nie chcą mijać.
Jestem po jednej terapii, która pomogła na chwilę, z kilka dni rozpoczynam kolejną. Wiem, że rozwiązanie problemu, który powoduje te stany, jeszcze przez wiele
miesięcy może nie nadejść, w zasadzie prawdopodobnie będę musiała zaakceptować zmiany, których nie da się cofnąć.
Najgorsze jest to, i to najbardziej mnie przeraża, że nie mam oparcia w nikim. Są osoby, które czasem doraźnie mi pomagają, ale i tak nie mogą zrozumieć moich
problemów. Niby spotykam się z facetem, ale on nie potrafi ze mną rozmawiać i czuję się kompletnie samotna. Rodziny też nie mam.
Najbardziej przeraża mnie powrót do pustego domu, boję się wtedy wszystkiego. Kiedyś uwielbiałam samotność, dopóki nie zaczęłam się bać własnych myśli.
Chciałabym móc porozmawiać z kimś, spędzać czas z osobą, która podobnie jak ja nie ma kogoś, kto rozumiałaby jej lęki, nie dawał głupich rad
w stylu "zajmij się czymś", "nie myśl o tym", "przesadzasz". Ja nie mam już wpływu na moje samopoczucie i tylko rozmowa może mi pomóc.
Chcę się spotkać, jeżeli ktoś ma czas, to im szybciej, tym lepiej. pozdrawiam

41

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa
MrSpock napisał/a:

Doktor Jarosław Stukan w swojej książce "Toksyczna psychologia i psychiatria: depresja a samobójstwo" pisze że stan smutku na skutek trudności życiowych nie jest depresją i nie powinien być leczony u psychiatry. Lekarstwa te nie spełniają swojej funkcji i mają poważne objawy uboczne w postaci zobojętnienia i nawet pojawiają się myśli samobójcze. Dodatkowo psychiatra zapisuje że pacjent ma zaburzenia psychiczne, co jest niezgodne z prawdą. Radziłbym zaprzestać chodzenia do psychiatry i zażywania lekarstw. Lepsza byłaby grupa wsparcia, taka która nie jest organizowana przez służbę zdrowia. O służbie zdrowia nie chcę się wypowiadać bo to tragedia i patologia. Napisałem o tym na swoim blogu alteroaltero na wordpress. Po pechowym zakochaniu wizyta u doktorantki z psychologii skończyła się tak, że powiedziała mi ona że mam chorobę psychiczną i mam brać tak silne lekarstwa, że po prostu zatrułbym się po nich. Większość psychiatrów i psychologów sama wymaga leczenia z powodu zaburzeń psychicznych. Często właśnie dlatego wybierają taki zawód bo są nienormalni, ale ponieważ jakoś zdają egzaminy na studiach, to dopuszczają ich do zawodu i oni potem krzywdzą ludzi. Jarosław Stukan stara się przerwać tą patologię w służbie zdrowia.


Zgadzam się z tą teorią, odwiedziłam już kilku psychiatrów i każdy miał poważny problem ze sobą. Odniosłam wrażenie, że to im robi się lepiej po rozmowie z pacjentem.
Niestety są stany, w których trzeba wziąć lekarstwo, żeby kompletnie nie zwariować. Trzeba tylko samemu wyczuć, co jest dla nas dobre i czy dany lek nam pomaga
i nie ma po nim skutków ubocznych. Zazwyczaj psychiatrzy przepisują źle dobrane leki i w tym tkwi problem.

42

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Jak dajecie sobie radę ? ja mam już dość...dość....dość...

43

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Hej, znalazłam ciekawą stronę, pomijając nasze faktyczne problemy życiowe, może warto zadbać o zdrowie:
nerwica.vegie.pl

44

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Witajcie, zmagam sie z depresja kolejny rok. U mnie jest tak ze po lekach dochodze do siebie, w porozumieniu z psychiatra odstawiam a potem... Bach - kolejna sytuacja, ktora zwala mnie z nog i wszystko pokrywa szara mazia depresji... Totalny bezsens wszystkiego. Mam syna 12-letniego i dla niego musze z tym walczyc cholerstwem. Mieszkamy sami. Wiem, ze powoli znowu tonę i mam kolejny nawrót, tak bardzo tego nie chcę a jednak. To juz trzeci taki rok.
Naprawde myslicie ze takie spotkanie w realu przyniosloby ulge? Osobom z depresja ciezko tak wychylic sie ze swojej norki... Co myslicie?

45

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Ja myślę, że czemu nie ?

Jest to zawsze jakiś krok do przodu, kolejna próba pokonania przeciwności, więc chyba nie ma na co czekać - ustalić termin, lokalizację i do boju ! smile

46

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Jestem mloda a moje zycie juz stracilo sens. Zyje tylko dlatego, by nie sprawic zawodu mamie. Jezeli bede miala na tyle sil i spotykacie sie gdzies w grupie wsparcia ja chetnie aie przylacze. Prosze o maila z informacja. Dziekuje.

47

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Chętnie sie spotkam:) chociażby za tydzień smile

48

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Czy utworzyła się wasza grupa? Coś wiadomo?
Zapraszamy do nowo powstającej aktywnej grupy wsparcia w depresji, Warszawa.
Nieformalna grupa wsparcia. Jesteśmy na Facebook i spotkania w realu na terenie warszawy.
Uczestniczenie w spotkaniach jest darmowe.
Potrzebujesz wsparcia dołącz do nas.
Zgłoś się mailem, a otrzymasz zaproszenie do grupy.
Korzystaj ze wsparcia od grupy i Ty pomagaj innym.
Zapraszamy.

49

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Witam serdecznie,
Czy grupa wsparcia nadal istnieje i jest możliwość zapisania się do niej?
Dziękuje za odpowiedź.
Pozdrawiam

50

Odp: Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Cześć. Szukam wsparcia:)

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Depresja- Grupa Wsparcia- Warszawa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024