Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy?

witam! mam poważny problem, który nasila się zwłaszcza po dużej kłótni czy długim płaczu - zaczynam się czuć jakbym była w innym świecie wtedy. Ktoś coś mówi a do mnie to nie dociera, jestem jakby w stuporze, głowę przeszywa rozdzierajacay ból a do tego jeszcze w głowie przypominają mi się wtedy jakieś wesołe sceny z dziecinstwa czy wczesnej mlodosci i do oczu napływają łzy. Wtedy też wydaje mi się, że zaraz umrę. Jak kładę się spać wtedy po takiej kłótni np., to jak zamykam oczy to jakieś takie esy floresy mi się pokazują i dziwne kształty, wydaje mi się że odpływam i że zaraz zwariuję, jestem wtedy przekonana, bo mam takie poczucie, ze doslownie za minute, za 30 sekund, mózg przestanie normalnie funkcjonować. Jest tak po intensywnych kłótniach które co prawda nie zdarzają się co dzien ale raz na dwa tygodnie minimum.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy?

A kłótnie muszą być ? SZANUJ Swoje nerwy .

3

Odp: Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy?

porozmawiaj z lekarzem. takie rzeczy konsultuje sie z neurologiem bo tu bez badania nikt Ci nie powie ze jestes zdrowa

4

Odp: Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy?

Najlepiej iść do lekarza, jeśli to się zdarza często.
I rada jak wyżej: Zacznij dbać o siebie: MNIEJ NERWÓW

5 Ostatnio edytowany przez Lola4305 (2014-09-02 00:24:28)

Odp: Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy?

Mam nadzieje ze poszlas z tym do lekarza.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Czy mam się niepokoić swoim mózgiem, czy jest zdrowy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024