Sąsiad i uciekająca dziewczyna :p - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sąsiad i uciekająca dziewczyna :p

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Sąsiad i uciekająca dziewczyna :p

Witam
Mam taki problem, poznałam pewnego chłopaka kiedyś na domówce u mnie. Powiedzmy, że trafił tu bo się wkręcił z kolegą. Mieszka niedaleko mnie ale dokładnie nie wiem gdzie tongue . Rozmawialiśmy itp. big_smile ale byłam trochę zbyt pijana. Wiem ,że koleś ogarnął mnie i dzięki niemu nie narobiłam pijana głupstw . Po tej domówce spotkałam go dwa razy pech chciał, że gdy doszło do rozmowy itp. to zawsze gdy pytał się o numer ja uciekałam. Mówiąc, że się śpieszę. Nie wiem dlaczego bo chłopak mi się bardzo podoba, może ze wstydu za tamtą impreze, a przecież powinnam mu podziękować . Znam jego paru kolegów, ale też niezbyt dobrze. Chciałabym zwrócić ponownie na siebie jego uwagę, ale nie wiem jak hmm Miałam już pomysł ,żeby zagadać do jego kolegów i zapytać się o jego numer ale wyszłabym na desperatkę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sąsiad i uciekająca dziewczyna :p

Skoro chce Twój numer tel. tz. że nie było tak żle ,jak Ci się wydaje . Ale rozumiem , że Masz kaca moralnego bo nie wiele pamiętasz . Głowa do góry .

3

Odp: Sąsiad i uciekająca dziewczyna :p

Problem w tym ,że nie wiem czy już go spotkam tongue w sumie pewnie kiedyś na pewno bo mieszkamy niedaleko siebie. Ale tu właśnie problem co zrobić ,żeby go ponownie spotkać w najbliższym czasie smile  No, nie pamiętam praktycznie połowy tongue znam tylko z opowieści.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Sąsiad i uciekająca dziewczyna :p

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024