Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

Heja.
Mam taką sprawę, jesteśmy z M w okresie oczekiwania na rozprawę rozwodowa.
Mieszkanie w nowym budownictwie, mieszkamy w nim 5 lat.
Wg znajomych wysoki standard.
Od momentu jak się maż wyprowadziła mieszkanie mi się posypało. Dosłownie.

Najpierw elektryka, siadły prawie wszystkie lampy, żarówki wymieniam średnio 2-3 w miesiącu, powoli tracę cierpliwość.
Nic to myślę i kupuje nowe żarówki i wsadzam, ale to chyba nie jest normalne.

Prysznic, siedzę w wannie któregoś dnia i co ukręciłam słuchawkę, zabawnie jak choler2a, bo wanna cała zabudowana, pomysłu na wymianę brak bo to nie uszczelka a ukręcenie, trzeba by odciąć i zarobić i zamontować słuchawkę.
Wiec szukam hydraulika bo ma brygadę budowlaną zwyczajnie pieniędzy nie mam.


Idę z suszarką z praniem, potknęłam się i suszarką wyrąbałam kawałek szafy, wzięłam klej przykleiłam, widać.


A wczoraj tylko się nie śmiejcie, wyrwałam drzwi w łazience z zawiasu. Jakim cudem będąc sama w domu to zrobiłam nie wiem.

Ostatnio wywaliłam tak korki że nie mogłam ich sama ogarnąć.
Myłam lodówkę, z zamrażarki wyjęłam gnaty i je na indukcje położyłam, potem włączyłam indukcje i sruuuu wywaliło korki, indukcja nie działała jakiś error, prądu nie ma, noc się zbliża, dzieci głodne, dzwonie do M. po 1,5 godzinie wrócił prąd.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

Ciekawe to co piszesz Solinko. Mam na to pomysł, może poproś męża żeby przyjechał i bezczelnie coś zepsuł. Ty wtedy sama naprawisz, postarasz się aby było lepiej niż przedtem a mieszkanie zmieni wtedy zdanie na Twój temat big_smile
Innego pomysłu (skoro rozwód nieunikniony) nie mam smile

3

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

To się nazywa złośliwość rzeczy martwych... Odnośnie elektryki to w blokach i nie tylko powinny być robione jej okresowe przeglądy.

4

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

PRZEPRASZAM... umarłam ze śmiechu wink

5

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności smile czyżby coś Ci sugerowało wink

6

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

może nie umiesz zyc bez niego

7

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

Jest coś takiego jak zasada kompetencji, skoro w coś wierzę to to musi być prawda i znajdę 1000 powodów żeby wyszło na to że to jednak ja miałem/miałam rację . Uważaj bo jak tak dalej będziesz w to wierzyć to jeszcze puścisz tą chatę z dymem

8

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(
mariola856 napisał/a:

może nie umiesz zyc bez niego

E umiem, żyć bez ex.
Mieszkanie mamy w "miarę" nowe 5 lat i właściwie on nie dbał.


Myślałam że kto mi podeśle takiego speca "złotą rączkę" w Warszawie.

9

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

To wszystko wygląda mi na Twoją nieuwagę, roztargnienie i zamyślenie. Nie myślisz, co robisz i potem takie cuda-wianki powstają. Trzeba przestać bujać w obłokach, bo jeszcze coś spalisz. Wszystko, co się dzieje w mieszkaniu, dzieje się przez Ciebie i Twoją nieuwagę, a nie  z powodu nieobecności exa.

10

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

Moze poszukaj na gumtree warszawskim, czasem ludzie pomagają w takich drobnych sprawach za np flaszkę czy cos...wiem bo kiedys sama korzystalam a jestem z Warszawy,gosciu mi cos naprawil za to, ze mu pomoglam w tlumaczeniu, wchodzila tez w gre jakas wodka czy nie pamietam co...tylko trzeba uwazac zeby dobrze trafic a nie na jakąs podejrzanę osobe,najlepiej jakby w domu jeszcze ktos byl jak bedziesz przyjmowala tego fachowca
a poza tym to tez mysle, ze to przypadek;)

11

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

Już teraz rozumiem, że jest to całkowieci naturalna sprawa - jak już ktoś wcześniej napisał - złośliwość rzeczy martwych. Gdy mój mąż się wyprowadził to natychmiast (w ciągu kilku dni) posuły się kolejno:
- gniazdko elektryczne do podłączania pralki
- syfon (w łazience)
- drzwi balkonowe
- zamrażarka
- żarówka halogenowa, również w łazience
- lampka w pokoju

Pozdrawiam.

12

Odp: Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(
solinka napisał/a:

Heja.
Mam taką sprawę, jesteśmy z M w okresie oczekiwania na rozprawę rozwodowa.
Mieszkanie w nowym budownictwie, mieszkamy w nim 5 lat.
Wg znajomych wysoki standard.
Od momentu jak się maż wyprowadziła mieszkanie mi się posypało. Dosłownie.

Najpierw elektryka, siadły prawie wszystkie lampy, żarówki wymieniam średnio 2-3 w miesiącu, powoli tracę cierpliwość.
Nic to myślę i kupuje nowe żarówki i wsadzam, ale to chyba nie jest normalne.

Prysznic, siedzę w wannie któregoś dnia i co ukręciłam słuchawkę, zabawnie jak choler2a, bo wanna cała zabudowana, pomysłu na wymianę brak bo to nie uszczelka a ukręcenie, trzeba by odciąć i zarobić i zamontować słuchawkę.
Wiec szukam hydraulika bo ma brygadę budowlaną zwyczajnie pieniędzy nie mam.


Idę z suszarką z praniem, potknęłam się i suszarką wyrąbałam kawałek szafy, wzięłam klej przykleiłam, widać.


A wczoraj tylko się nie śmiejcie, wyrwałam drzwi w łazience z zawiasu. Jakim cudem będąc sama w domu to zrobiłam nie wiem.

Ostatnio wywaliłam tak korki że nie mogłam ich sama ogarnąć.
Myłam lodówkę, z zamrażarki wyjęłam gnaty i je na indukcje położyłam, potem włączyłam indukcje i sruuuu wywaliło korki, indukcja nie działała jakiś error, prądu nie ma, noc się zbliża, dzieci głodne, dzwonie do M. po 1,5 godzinie wrócił prąd.

oj nic na to nie poradzisz, złośliwość rzeczy martwych.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Moje mieszkanie mnie nie lubi:) tęskni za M :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024