Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?

Chodzi o to czy da się kogoś nawiedzać w śnie żeby tej osobie prześniła się ja?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?

Da się, ale to wymaga ogromnych umiejętności i w większości przypadków wielu miesięcy lub nawet lat praktyki.

3

Odp: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?
Anemonne napisał/a:

Da się, ale to wymaga ogromnych umiejętności i w większości przypadków wielu miesięcy lub nawet lat praktyki.

Czyli?

4

Odp: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?

To nie jest tak, że o tym pomyślisz i już Ci się uda, wymaga to dużej wiedzy na ten temat. Ja Ci niestety tej wiedzy nie mogę przekazać, bo jej zwyczajnie nie posiadam, poczytaj sobie o tym. Inną sprawą jest to, że takie praktyki nigdy nie są do końca bezpieczne, zwłaszcza jeśli wykorzystujesz to w złym celu.

5

Odp: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?
Anemonne napisał/a:

To nie jest tak, że o tym pomyślisz i już Ci się uda, wymaga to dużej wiedzy na ten temat. Ja Ci niestety tej wiedzy nie mogę przekazać, bo jej zwyczajnie nie posiadam, poczytaj sobie o tym. Inną sprawą jest to, że takie praktyki nigdy nie są do końca bezpieczne, zwłaszcza jeśli wykorzystujesz to w złym celu.

Ja nie chce tego wykorzystać w złym celu... Chcę po prostu przyśnić się komuś...

6

Odp: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?

Hmm... Ja swoją dziewczynę odwiedzam w snach wielokrotnie (nic takiego nie robię, by się jej śnić ;] chyba... big_smile ), ale Ona mi się przyśnić nie może... Więc z chęcią posłucham tych praktyk big_smile
Co prawda słyszałem o nauce świadomego snu (oneironautyka), więc możecie z Tym spróbować. Ale tu potrzebne jest to, by tamta osoba też chciała śnić o Tobie i to raczej ćwiczenia dla tej drugiej osoby, a nie dla Ciebie.

7 Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-09-20 16:30:21)

Odp: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?
Galicjanin napisał/a:

Hmm... Ja swoją dziewczynę odwiedzam w snach wielokrotnie (nic takiego nie robię, by się jej śnić ;] chyba... big_smile ), ale Ona mi się przyśnić nie może... Więc z chęcią posłucham tych praktyk big_smile
Co prawda słyszałem o nauce świadomego snu (oneironautyka), więc możecie z Tym spróbować. Ale tu potrzebne jest to, by tamta osoba też chciała śnić o Tobie i to raczej ćwiczenia dla tej drugiej osoby, a nie dla Ciebie.

aha smile

Nati, pisz takie posty które niosą jakiś przekaz- staraj się pisać więcej niż tylko jedno słowo/Noelle87

8

Odp: Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?

Jest to jak najbardziej możliwe.. Jeśli ktoś interesuje się magią i ezoteryką, wie bardzo dobrze o tym, że tego typu sytuacje są możliwe, ja posiadam sporą wiedzę w tym zakresie. Jednakże obcowanie z magią to stąpanie po bardzo cieńkim lodzie i mogą się nią zajmować tylko osoby odpowiednio przygotowane, z silną psychiką. Wymagane są lata pracy i doświadczeń, takich rzeczy nie stosuje się dla zabawy. Ja niestety nie mogę Ci pomóc, zaprzestałam już swoich praktyk chociaż zajmowałam się przepowiadaniem przyszłości, czasami lepiej nie wiedzieć za dużo i ta właśnie wiedza kazała mi się w pewnym momencie zatrzymać. Co Ci mogę doradzić to zapomnij o tym pomyśle. Pozdrawiam.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » Czy jest możliwe nawiedzanie kogoś w śnie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024