Mój chłopak nie chce się ze mna kochac - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-09-18 12:01:45

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Mój chłopak nie chce się ze mna kochac

Przed wakacjami rozmawialismy na ten temat i nie raz mi mówił że on najbardziej by chciał to codzinnie robic. Poszłam po tabletki i potem w połowie lipca sie kochaliśmy, może 4 raz w naszym 4 letnim związku. Kolejnego dnia powtórzyliśmy i od tego dnia coś się zmieniło. Potem kochaliśmy się tak że on nie miał wytrysku bo sam nie chciał. W sierpniu wyjechaliśmy na wczasy na 10 dni i w tym czasie kochaliśmy średnio co 3 dni. Od powrótu tego nie robiliśmy bo codzinnie jak go prosze żeby przyszedł to znajduje jakąs wymówkę, to że po jesteśmy po kłótni i ma blokade, to że jest rano śpiący to że jest zmęczony.
Juz tyle razy próbowałam z nim na ten temat porozmawiac to on albo milczy albo zmienia temat i twierdzi że nic sie nie dzieje. Problemy z erekcją nie zauważyłam podczas naszych nie licznych uniesien, stawał mu jeszcze za nim go dotknęłam. Niski poziom, niewiem. Jakoś w marcu rozmawiał ze mną o seksie oralnym że bardzo tego pragnie, po wielu kłotniach na ten temat wreszcie się przełamałam i mu się strasznie podobało.
Mój facet ma 22 lata a ja 20.

#2 2009-09-18 13:59:36

basia20
Dobry Duszek Forum

Re: Mój chłopak nie chce się ze mna kochac

Witam
Widzę że ten Twój facet to Cię wykorzystuje i to nie żle . W prosty sposób na kłótnie , a Ty dla świętego spokoju i dlatego że go kochasz zgadzasz się na wszystko czego on zachce i nie ważne dla niego że ty tego nie akceptujesz lub na to się nie zgadzasz z różnych powodów. Pamiętaj że nigdy nie powinien cię do niczego zmuszać lub narzucać Ci na co masz się zgodzić . Podejrzewam że jego następnym krokiem będzie wymuszenie na tobie miłości oralnej z połykiem , później sex analny , a jeszcze później jakieś trójkąty a może nkręcanie filmów???? Zastanów się nad dalszym związkiem z tym panem . Ja bym z takim nie była . Zaden facet który wymusza coś na swojej partnerce nie jest jej wart i jej nie kocha , zależy mu tylko na sexsie

#3 2009-09-18 14:08:02

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

basia20 nie wiem czy dobrze przeczytałaś ale właśnie problem jest że on się nie chce ze mną kochac więc jak tu niby mu na seksie zależy.

#4 2009-09-18 17:28:03

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Dziewczyny pomóżcie bo ja już od zmysłów odchodzę sad

#5 2009-09-18 17:39:25

Anemonne
Moderator

Ciężko stwierdzić co może być tego przyczyną, najlepiej to postaraj się nakłonić go do stuprocentowo szczerej rozmowy, powiedz mu jak się z tym czujesz, że cierpisz przez to. Jeśli nadal będzie milczał albo zmieniał temat, to drąż uparcie, dopóki Ci nie powie o co chodzi.

#6 2009-09-18 20:43:59

mjh
Zaglądam tu coraz częściej

On na pewno jest świadomy tego, że się zabezpieczasz?

#7 2009-09-18 22:38:19

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Jak najbardziej jest świadomy gdyż nie raz mi podawał tabletkę, tak jakby mnie nawet sprawdza codziennie czy wziełam smile

Anemonne uwierz że już setki razy chciałam z nim rozmawiac(próbuje wciąż dalej) na ten temat i odpowiada że nie widzi problemu, mu jest dobrze.
Nawet się go zapytałam czemu nie robi tego dla mnie, że ja też mam potrzeby to powiedział że się nie będzie zmuszał sad

#8 2009-09-18 23:21:05

Anemonne
Moderator

jego dziewczyna napisał:

[...] odpowiada że nie widzi problemu, mu jest dobrze.

No tak, nie uważasz że to całkiem egoistyczne? Nie widzi problemu, bo JEMU jest dobrze... ładnie. A gdzie kompromis, dbanie o partnera?

Co prawda zmuszanie się do czegokolwiek też jest bez sensu, ale jak to się ma do tego:

jego dziewczyna napisał:

Przed wakacjami rozmawialismy na ten temat i nie raz mi mówił że on najbardziej by chciał to codzinnie robic.

?

#9 2009-09-18 23:56:05

Galicjanin
Zbanowany

Anemonne napisał:

jego dziewczyna napisał:

[...] odpowiada że nie widzi problemu, mu jest dobrze.

No tak, nie uważasz że to całkiem egoistyczne? Nie widzi problemu, bo JEMU jest dobrze... ładnie. A gdzie kompromis, dbanie o partnera?

Kolejny temat mówiący o tym, że jak kobieta odmówi to jest ok, a jak facet nie chce to nie dba o kobietę. Już to było przerabiane wcześniej.

Anemonne napisał:

Co prawda zmuszanie się do czegokolwiek też jest bez sensu, ale jak to się ma do tego:

jego dziewczyna napisał:

Przed wakacjami rozmawialismy na ten temat i nie raz mi mówił że on najbardziej by chciał to codzinnie robic.

?

Widać się chłopaczyna pomylił big_smile

"Choć ja się staram jak mogę, przez całe życie słyszę ten tekst: FACET  TO  ŚWINIA!"
Pierwszy raz jest wtedy dobry, kiedy mówisz o nim "Kochałam/em się z nim(nią)", a nie "Uprawiałam/em z nim(nią) seks". Wtedy nie żałujesz utraty dziewictwa...
♥♥♥   Galicjanin KOCHA Anguę. =*   ♥♥♥

#10 2009-09-19 00:39:15

Anemonne
Moderator

Ja wcale nie uważam, że jak kobieta odmawia to jest ok. Oczywiście, raz na jakiś czas każdy ma prawo po prostu nie mieć ochoty, ale jeśli którakolwiek ze stron odmawia często, jest to oznaką że coś jest nie tak i rani partnera.

#11 2009-09-19 01:10:52

yostynka
Netbabeczka

Jak Ty możesz być z nim tyle czasu i się nie kochać zwariowałabym chyba bez sexu (nie to żebym była jakąś maniaczką )
Ja bym postawiła sprawę jasno i tyle. Nie chce rozmawiać, nie chce słuchać-olej go. Jak nie wróci to niech spada. Mężczyzn trzeba tzrymać krótko big_smile

(i kto to mówi)

#12 2009-09-19 22:49:03

Claudymek
Cioteczka Dobra Rada

wiesz co? może on ma jakąś blokadę psychiczną? znam gościa, który do tabletek uzywa jeszcze gumki i zanim skończy to wyjmuje. niektórzy faceci boją się ojcostwa i dlatego tak reagują, a jak jeszcze piszesz, że Cię tak jakby sprawdza. pogadaj z nim, zapytaj wprost w czym jest problem? czy coś jest nie tak z Tobą czy z nim . bo niewątpiwie cos leży na rzeczy.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

#13 2009-09-20 23:11:32

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Rozmawiał z nim dzisiaj jeszcze raz i zadałam mu pytanie czy chce żebym dalej brała tabletki anty to powiedział że nie sad
Dodał że teraz kończa się wakacje, zaczyna sie nauka i będzie jak zawsze mało okazji na seks, z tym się zgadzam bo nie mieszkamy razem i okazja może się zdażyc raz na kilka miesięcy.
Powiedział że nie chce się kochac raz na kilka miesięcy bo nie chce sobie robic ślinki, woli juz w ogóle nie kochac się sad
Oznajmiłam że jest mi strasznie przykro bo dla mnie każda taka okazja jest cudowna i ja bym chciała raz na jakiś czas

znam gościa, który do tabletek uzywa jeszcze gumki i zanim skończy to wyjmuje

Mój chłopak właśnie tak robi sad

#14 2009-09-21 02:15:56

llorona
Dobry Duszek Forum

Na moje oko to on ma problem emocjonalny jakiś.Wybierzcie sie do seksuologa.Niech najpierw pójdzie sam i jak już będzie gotowy, to idźcie razem.W pzreciwnym razie nie widzę tu sczęsliwej przyszłości, a głupio tak coś spieprzyć przeż coś tak trywialnego jak seks.(trywialny, ale jakże fascynujący).Seks nie jest niezbędny do bycia szczęśliwym w związku, ale buduje bliskość i poczucie, że macie siebie na świecie, potrafi zastapić tysiąc najpiękniejszych słow, a poza tym jest czymś mega naturalnym i najwyczajniej w swiecie potrzebnym, więc:

WIO!DO SEKSUOLOGA!

...o, jakie dziwne formy może przybierać szaleństwo ludzi zdrowych...

#15 2009-09-21 10:53:59

Ideen
Przyjaciółka Forum

A mi się wydaję, ze on jeszcze nie dorósł do sexu i dlatego go to wszystko tak przeraża.
Albo nie sprawi mu to żadnej przyjemności, a tylko udaję żeby ciebie nie skrzywdzić
Może faktycznie powinniście dać temu spokój, bynajmniej na jakiś czas,
nie chciałabyś chyba, żeby dostał do sexu obrzydzenia

Małżeństwo - dożywocie za miłość smile

#16 2009-09-21 12:09:38

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Jak ma teraz 22 lata i nie dorósł do seksu to czy kiedykolwiek dorośnie?
Gdybyśmy mieli po czym odpoczywac bo to były naze początki

#17 2009-09-21 12:13:16

Anemonne
Moderator

jego dziewczyna, nasunęła mi się taka myśl... może głupia, ale wiem, że są takie przypadki... Może Twój chłopak po prostu woli chłopców, ale boi się przyznać to przed samym sobą? Może dlatego właśnie nie tak chętnie chodzi z Tobą do łóżka... Bo wybacz, ale zdrowy, heteroseksualny mężczyzna, który odczuwa pociąg do swojej kobiety, wykorzystałby każdą jedną okazję na to by się "zabawić", a nie rezygnował z i tak rzadkich już zbliżeń, "żeby nie robić sobie smaku".

Ideen napisał:

Może faktycznie powinniście dać temu spokój, bynajmniej na jakiś czas

Ideen, "bynajmniej" to nie to samo co "przynajmniej". Zajrzyj do słownika. wink

#18 2009-09-21 12:18:20

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Gejem napewno nie jest, brzydzi się ich.

zdrowy, heteroseksualny mężczyzna, który odczuwa pociąg do swojej kobiety

zaczynam się nad tym pogrubionym zastanawiac

#19 2009-09-21 12:31:34

Anemonne
Moderator

jego dziewczyna napisał:

Gejem napewno nie jest, brzydzi się ich.

Bardzo często geje, którzy nie akceptują swojej orientacji, opowiadają wszystkim jak to bardzo się gejów brzydzą i ogólnie w swoim otoczeniu uchodzą wręcz za homofobów. Nie mówię, że na pewno Twój chłopak jest jednym z nich, ale proponuję Ci rozważenie tej opcji poważnie.

jego dziewczyna napisał:

zaczynam się nad tym pogrubionym zastanawiac

Porozmawiaj z nim raz jeszcze, staraj się często przywoływać ten temat, daj mu odczuć, że czujesz się z tym bardzo źle. W końcu musi być jakiś powód, dla którego mężczyzna nie chce się kochać ze swoją własną kobietą. Bo szczerze - po co z Tobą jest, jeśli go nie pociągasz seksualnie? Udany związek to nie tylko rozmowy i porozumienie na płaszczyźnie duchowo-emocjonalnej.

#20 2009-09-21 13:53:03

pennylane
100% Netkobieta

Niekoniecznie musi być homoseksualistą. Może być również aseksualistą:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aseksualizm

bardzo rzadko się o tej orientacji wspomina - bo jest najrzadziej spotykana ale jednak istnieją ludzie, którzy w ogóle nie mają potrzeb seksualnych. I wcale nie oznacza to jednoczesnej niechęci bycia w związku emocjonalnym. Poczytaj o tym i zastanów się...

Chociaż analiza przez internet przez niedoświadczoną w temacie osobę to też tylko powierzchowne rozwiązanie problemu. Ja zgadzam się z tymi, którzy doradzają twojemu chłopakowi wizytę u seksuologa.

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#21 2009-09-22 00:32:13

llorona
Dobry Duszek Forum

bo seksuolog to najlepsze wyjście z sytuacji.na nic gdybanie na temat seksualności, aseksualności, heteroseksualności, homoseksualności czy innych problemów tego chłopaka.

fakt - faceci unikają takiej wizyty jak ognia, ale gdyby nie terapia seksuologa w liceum, do dziś nie potrafiłabym cieszyć się seksem, nawet nie wiem, czy czułabym się atrakcyjna...bo miałam problemy ze swoją seksualnością i to spore.Pomoc specjalisty jest nieoceniona, ale trzeba wykazać się chęcią współpracy.Warto!

#22 2009-09-22 11:00:21

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Do seksuologa nie pójdzie bo powiedział że jest za młody na takiego lekarza a po drugie powiedział że równie dobrze ja mogę iśc bo to JA mam problem hmm

#23 2009-09-22 11:09:50

Anemonne
Moderator

No tak, bo przecież do seksuologa chodzą tylko starszawi mężczyźni, którzy mają już problemy z erekcją. Pfff.

A jeśli on nie widzi problemu i uważa że to Ty go masz, to ja przepraszam - jaki rodzaj "partnerstwa" jest w tym Waszym związku?
A tak z innej strony na to patrząc... Nie pomyślałaś, choćby przez chwilę, że może jest jakaś inna kobieta?

#24 2009-09-22 11:34:36

Claudymek
Cioteczka Dobra Rada

masakra, moi rodzice maja takie problemy , a sa ponad 20 lat po ślubie. Twój facet to egoista. nie wiem co ci poradzić, bo jak on sam nie będzie chcial z tym nic zrobic to Ty nie dasz rady.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

#25 2009-09-22 13:01:00

marta_t
Słodka Czarodziejka

Przepraszam, że to napiszę alę mam wrażenie, że temu facetowi to średnio na Tobie zależy...sad jemu dobrze, Ty masz problem... chyba z nim jest coś nie halo...

Aha... i temat kobiety... innej kobiety- pomyśl nad tym poważnie...

Ostatnio edytowany przez marta_t (2009-09-22 13:01:56)

#26 2009-09-22 17:22:19

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Mi się wydaje że mu na mnie zależy bo jakby nie patrzec tylko w seksie jest problem a po za tym jest cudowny i nie raz mi pokazał jak bardzo mu na mnie zależy.
Inna kobieta, nie sądzę bo nie ma czasu, najpierw jest w domu a potem sie ze mną spotyka i idzie prosto do domu.

Powiedzcie mi co mam zrobic jakby się panicznie bał wpadki ?

#27 2009-09-22 17:25:50

Roxana
Przyjaciółka Forum

A może , twojego chłopaka kręci inny sex , jakiś wyuzdany , nigdy nic nie wiadmo . Możliwe , że wstydzi ci się o tym powiedzieć . Różni są ludzie , zapytaj go to sie dowiesz o co biega .

Nic nie zadowoli tych, których niewiele też nie zadowala.

#28 2009-09-24 01:07:36

llorona
Dobry Duszek Forum

owszem Jego Dziewczyno, masz problem, ale z nim, a nie z seksualnością. Przecież ochota na seks jest czymś NATURALNYM dla młodych ludzi, którzy sa ze sobą i są dla siebie atrakcyjni fizycznie. a pomoc specjalisty jest poprostu dla ludzi.Poproś go, żeby zrobił to dla Ciebie, bo przecież Cię kocha. nie lubie takich niskich zagrań, ale czasem są jedyną skuteczną metodą.Jeśli On uważa, ze Ty masz problem, to zaproponuj mu wspólną wizytę.I tyle w temacie.Jak coś wymyślę, to z pewnością dopiszę.

#29 2009-09-29 13:42:50

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Nie pójdzie, prosiłam go to powiedział żebym dała sobie już dała spokój ze specjalistami.
Jest mi smutno jak czytam tutaj że nie które z was kochają się z swoim facetem kilka razy w tygodniu.
Gdzieś jeszcze czytałam że w związkach gdzie rozpoczyna się seks to jest on baaaardzo często nawet kilka razy dziennie w u nas...
Po naszym pierwszym razie w przeciągu miesiąca był i drugi ale potem na trzeci czekałam 3 lata bo był teraz w lipcu, o nim napisałam w pierwszym poście.
Chyba na dwóch rękach wylicze ile razy sie kochaliśmy sad

Dostosuj swój język do kultury panującej na forum!
Pozdrawiam
Moderator

Ostatnio edytowany przez yvette (2009-10-01 09:11:19)

#30 2009-10-01 07:10:08

Throe
Netchłopak

Przepraszam że to napisze ale po prostu widzę jedynie 2 warianty

1. Twój facet jest aseksualny (wtedy automatycznie facet nie oczekuje w związku innej formy ukazywania uczuć niż seks, bo to go nie kręci)

2.Biorąc pod uwagę to, że facet ma bardzo dużą ochotę na seks gdy 4 dni się nie masturbował/nie uprawiał go, to możliwe że jest to spowodowane zdradą. Tym bardziej że napisałaś że nie chce wytrysku podczas stosunku. Facet ma tak że jak szczytuje, to stopniowo powoli traci ochotę na seks. Może po prostu nie chce z tobą szczytować, ponieważ robi to też z inną kobietą?

Faktycznie gdy facet powstrzymuje się od wytrysku, to może kochać się wiele godzin z kobietą (dosłownie), jednak nie sądzę żebyście się kochali po 2-3 godziny gdy on się powstrzymuje. Myślę że to wynik tego, że robi to też z inną osobą, bo normalny facet na koniec, zawsze by szczytował, to przecież bardzo przyjemne :-)

Dla przykładu, jeżeli by szczytował z tobą, to stracił by ochotę na seks, i drugiej kobiecie musiał by szukać wymówki czemu nie ma ochoty na seks (a nie powie przecież że kochał się z tobą).

Nie wiem czy dobrze myślę ale tylko te dwa warianty mi przychodzą do głowy

Ostatnio edytowany przez Throe (2009-10-01 07:12:28)

#31 2009-10-01 10:59:04

Galicjanin
Zbanowany

oj Throe, Throe... Ty i Twoje teorie spiskowe...
On się nie powstrzymywał od wytrysku a jedynie kończył (czyt. szczytował, Throe) poza nią. Jeżeli tak bardzo boi się uprawiać seks, że stosuje 2,5 metod antykoncepcyjnych (tabletki, gumki i kończenie poza), to znaczy, że bardziej się martwi o dziecko i o przyłapanie niż zajmuje się seksem, przez co nie sprawia mu on takiej przyjemności, jaką powinien dawać stosunek. Chłopak może do tego jest religijny i odczuwa poczucie winy po uprawianiu seksu.

"Choć ja się staram jak mogę, przez całe życie słyszę ten tekst: FACET  TO  ŚWINIA!"
Pierwszy raz jest wtedy dobry, kiedy mówisz o nim "Kochałam/em się z nim(nią)", a nie "Uprawiałam/em z nim(nią) seks". Wtedy nie żałujesz utraty dziewictwa...

#32 2009-10-01 11:49:28

pennylane
100% Netkobieta

Tyle specjalistów od seksu się znalazło no no no...
A ja trzymam się tego  co Ilorona - problem jest w całym związku a nie w sypialni. I nie da się go tam zamknąć.

Jak widać chłopak Jego Dziewczyny (skomplikowane smile ) nie potrafi się w związku komunikować, mówić o swoich potrzebach i o powodach swojego zachowania albo, jeżeli faktycznie nie kocha się z nią bo nie ma ochoty, to znaczy, że obsesyjnie nie przyjmuje do siebie myśli, że coś w nim może być inne niż u wszystkich jego kolegów. Ogarnia go strach, że nie daj Boże jest INNY.
Ponadto jest głuchy na jej prośby, próby rozmowy, skłanianie do wizyty u specjalisty.
Rozwiązania widzę więc tylko dwa - albo Jego Dziewczyna też zrezygnuje z seksu (i tym samym najprawdopodobniej stanie się sfrustrowaną, niezaspokojoną kobietą) albo pewnego dnia znajdzie mężczyznę, który z ogromną radością będzie z nią uprawiał seks codziennie albo i częściej.

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

#33 2009-10-01 13:00:58

bogdan L
Na razie czysta sympatia

Niesamowite Ty masz 20 lat a twój partner 22 i kochacie się zadziej niż emeryci ,cos jest nie tak , trudno mi go oceniać ale ja w tym wielku myślalem tylko o sexie , powinnas rozbudzic go trochę , coś szalonego w łożku zaproponować , zrobić , zainscenizowac coś co wzbudzi jego zainteresowanie tobą tak aby nie mógł doczekac sie kolejnej nocy , jezeli to nic nie da  to klasztor ..... , sa jeszcze tacy faceci którzy w tym wieku nie chcą sie kochac , dramat , ten swiat schodzi na psy a tyle jest w tym prezyjemności i radości

#34 2009-10-01 15:55:46

Amelia*
Zbanowany

wybacz,ze to napisze,ze skoro nie ma ochoty na sex,to jakis dziwny,nienormalny....gdyby mial 40 lat to moze bym zrozumiala,ale 22?!!to jakas paranoja.
Sa dwa wyjscia:albo ma kogos innego,z nia sie kocha,a Tobie odmawia,
albo macie jakis problem w zwiazku i on jest zamkniety w sobie i stad problem.

#35 2009-10-01 18:39:00

Galicjanin
Zbanowany

Amelia*, z Jego Dziewczyną mu ciężko z pojedynczym/podwójnym zabezpieczeniem się kochać, a co dopiero z 2 partnerkami (bo fakt faktem kochał się z Jego Dziewczyną. Rzadko, ale jednak). Nie chce mi się szukać tekstów "nic na siłę, stopniowo", bo takich na forum wiele. A teraz zobaczcie tą sytuację odwrotnie, jak uznała pierwsza osoba z tego tematu (że on chce, a JD nie). Wtedy uznano, że on ją "wykorzystuje i to nieźle". W jednej sytuacji on jest winien, w kolejnej także on... Chłopak się nie przełamie i skoro daje mu to więcej stresu niż przyjemności, to nie ma zmiłuj. Gdyby JD zgodziła się parokrotnie uprawiać seks mimo jej obaw etc, a chłopak nalegał, to zostałby uznany za wykorzystującego JD.
Jaki morał? Panie zawsze znajdą winę u faceta, niezależnie od sytuacji i rozstawienia stron.
A ja powiem, że tutaj nie ma winnych, bo nie może być winnego posiadania odmiennych zdań. "Jesteś winny, bo się nie zgadzasz ze mną." Nie brzmi to śmiesznie? I jak na takie stwierdzenie odpowiedzieć? Zgodzić się by udowodnić, że się zgadza i jest niewinnym, czy zaprzeczyć i powiedzieć, ze jest się niewinnym? big_smile Wasz problem jest między wami, a nie jest nim którekolwiek z Was.

A mam pytanie: Uprawiacie petting? Może z tym spróbujcie. Przy odrobinie ostrożności to i bez zabezpieczeń nie powinno być wpadki. Do tego jest zalecany jako powolne, "płynne" przejście między masturbacją a seksem.

#36 2009-10-02 00:15:49

jego dziewczyna
Na razie czysta sympatia

Galicjanin, mój chłopak nie jest religijny, do kościoła nie chodzi. Pettingu nie robimy bo on nie chce, zawsze gdy zaczynam się do niego dobierac to od razu musi coś zrobic, to pójśc do łazienki to na papierosa...

#37 2009-10-02 00:40:34

Anemonne
Moderator

jego dziewczyna napisał:

zawsze gdy zaczynam się do niego dobierac to od razu musi coś zrobic, to pójśc do łazienki to na papierosa...

to nie jest normalne. albo ma inną babę, albo jest gejem, albo go nie pociągasz. w aseksualność jako orientację jakoś nie wierzę.

#38 2009-10-02 09:27:55

blanche
Netbabeczka

Jego Dziewczyna, młody chłopak dąży do seksu praktycznie zawsze. A już szczególnie gdy ma stałą, wieloletnią partnerkę. Dlatego trudno dać mi wiarę słowom Twojego chłopaka:

nie chce się kochac raz na kilka miesięcy bo nie chce sobie robic ślinki, woli juz w ogóle nie kochac się

Spróbuj seksownych wdzianek (szczególnie pas i pończochy), czegoś nowego - tak jak radzi Bogdan. Wierz mi, tego typu stroje działają na facetów smile Kiedy i to nie zadziała to zgodzę się z poprzednikami: albo podoba mu się inna / lub taką już ma, albo się często masturbuje, albo ma inną orientację niż ta, do której się przyznaje lub zwyczajnie nie jesteś dla niego atrakcyjna.
Koniecznie porozmawiaj z nim o tym, że Twoje potrzeby są na marginesie. Przedstaw problem z Twojej perspektywy, opowiedz o swoich uczuciach. Nie bój się jasno i dosadnie wyrażać, bo tylko tak możesz osiągnąć cel. Bez szczerości po prostu nie dogadacie się. I poproś o wytłumaczenie jego niechęci do seksu. Coś kieruje Twoim chłopakiem i prawdopodobnie wie co to jest.
Pisałaś, że chłopak zarzucił Ci, że masz problem? Jaki problem? Bo chcesz częściej się z nim kochać?

Galicjanin napisał:

A teraz zobaczcie tą sytuację odwrotnie, jak uznała pierwsza osoba z tego tematu (że on chce, a JD nie). Wtedy uznano, że on ją "wykorzystuje i to nieźle". W jednej sytuacji on jest winien, w kolejnej także on... Chłopak się nie przełamie i skoro daje mu to więcej stresu niż przyjemności, to nie ma zmiłuj. Gdyby JD zgodziła się parokrotnie uprawiać seks mimo jej obaw etc, a chłopak nalegał, to zostałby uznany za wykorzystującego JD.
Jaki morał? Panie zawsze znajdą winę u faceta, niezależnie od sytuacji i rozstawienia stron.
A ja powiem, że tutaj nie ma winnych, bo nie może być winnego posiadania odmiennych zdań. "Jesteś winny, bo się nie zgadzasz ze mną." Nie brzmi to śmiesznie? I jak na takie stwierdzenie odpowiedzieć? Zgodzić się by udowodnić, że się zgadza i jest niewinnym, czy zaprzeczyć i powiedzieć, ze jest się niewinnym? big_smile Wasz problem jest między wami, a nie jest nim którekolwiek z Was.

Galicjanin, myślę, że rozstrzyganie problemu w kategoriach: on nie chce, ona chce = facet nie jest normalny - a - ona nie chce, on chce = wykorzystuje ją - jest nie na miejscu w tym przypadku. Owszem, kiedy to dziewczyna ma opory zwykle zrzucamy winę na chłopaka (tak, wredne my). Ale zauważ, że w czteroletnim związku Jego Dziewczyny, kochali się raptem parę razy. Chłopak autorki wątku zachowuje się dziwnie, rozpatrując temat po zmianie ról - uznałabym, że to Jego Dziewczyna zachowuje się nienormalnie. Ale spostrzeżenia jej i innych forumowiczek są jak najbardziej logiczne. Ich kontakty seksualne są tak rzadkie, że nie sposób pomyśleć, że z facetem jest coś nie tak. Jak napisałam wcześniej: zdrowy, młody chłopiec nie unika seksu. Jeżeli już to robi musi mieć ukryte powody. Ukryte, bo nie ma zamiaru podzielić się nimi z Jego Dziewczyną. Dla mnie oczywistym jest seksualny pociąg pomiędzy zakochanymi. Nie muszą kochać się bez przerwy, ale przecież każde z nich ma czysto fizyczne potrzeby. To jest naturalne. Zarówno brak seksu w związku jak i jego nadmiar mogą być niepokojące. I nie widzę tu winy którejkolwiek ze stron, o której piszesz, raczej długofalowy problem, który należy rozwiązać. To nie kaprys Jego Dziewczyny jest powodem sporu tylko fakt, że jej chłopak unika seksu.

Ostatnio edytowany przez blanche (2009-10-02 09:29:23)

Stopka forum