Ryzyko ciazy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Ryzyko ciazy

Witam z chlopakiem rozstalam sie w tamtym tygodniu. okolo 3 tygodni temu uprawialismy seks, spoznia mi sie okres 5 dni, mam mdlosci rano i wieczorem,bola mnie piersi,czuje sie senna w dzien oraz mam duzy apetyt. Problem polega na tym,ze On nie doszedl we mnie natomiast robilismy to kilka razy pod rzad bez zabezpieczenia, jakie jest ryzyko,ze jestem w ciazy?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ryzyko ciazy

Zależy w jakim dniu cyklu byłaś...jak regularne masz miesiączki.........
Najprostszym sposobem sprawdzenia jest test, .......negatywny wynik uspokoiłby twoje nerwy i pewnie przywrócił twój cykl do porządku....
Pewnie okres spóźnia się przez stres, ale dla pewności wykonałabym test..........

3 Ostatnio edytowany przez Byla_Narzeczona (2014-06-30 23:09:32)

Odp: Ryzyko ciazy

5 dni to żadne spóźnienie tak naprawdę. Pamiętaj, że wszystko ma wpływ na cykl: zmiana klimatu, diety, stres.
Zwykle mdłości pojawiają się najwcześniej w 5 tygodniu ciąży.
Moim zdaniem nie masz się czym przejmować pod tym względem. Zrób test dla uspokojenia, drogi przecież nie jest smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024