Vacu Well, Rolletic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Vacu Well, Rolletic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez Claudymek (2009-09-10 22:23:04)

Temat: Vacu Well, Rolletic?

dziewczyny chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was korzysta z wyżej wymienionych zabiegów i jakie są efekty?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Po rolleticu  widziałam moją koleżankę. Stan skóry poprawił jej się tak że aż mi dech zaparło.... Ale ona była zdeterminowana: 2 razy w tygodniu po 2 godziny przez 3 m-ce, a potem jakieś 2 tygodnie 3 razy w tygodniu też po 2 godz.
Cellulit jej znikł, a skórę miała przepiękną, tylko nie mam pojęcia na jak długo taki efekt smile
Vacu well- nie mam pojęcia.

3

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Ja chodzę systematycznie na rolletic i widzę efekty - skóra jest jędrna i cellulit mniejszy, zatem polecam. Jednakże samych efektów nie można się spodziewać od razu - wymaga systematyczności.
Co do vacu nie mam osobistych doświadczeń, ale słyszałam że daje efekty.

4

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Binca czy 2 godz to konieczność? nie wiem czy dam rade tyle wysiedzieć na fotelu ;D

5

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Podstawowy program rolletic rozpisany jest na 1 h, zatem jeśli chodzisz na niego regularnie - najlepiej 3 razy na tydzień, to są efekty. Jeśli chcesz do tego jeszcze zrzucić kilka kg to zalecana jest specjalna dieta.

6

Odp: Vacu Well, Rolletic?
Claudymek napisał/a:

Binca czy 2 godz to konieczność? nie wiem czy dam rade tyle wysiedzieć na fotelu ;D

Nie trzeba 2 godz ,(kto by miał tyle czasu????) ja tylko mówiłam o mojej koleżance- jej zależało na "dobrym wejściu"- chciała się pokazać:), ale wiem że teraz przestała. Ja również jestem za opcją 1h- , ale 3 razy w tyg to dla mnie za dużo:)

7

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Takie są zalecenia, że przy 3 h tygodniowo rzeczywiście daje efekty, choć moim zdaniem 2 h na tydzień w zupełności wystarczają, tylko po prostu na efekt finalny się dłużej poczeka.
W każdym bądź razie ja nie narzekam smile

8

Odp: Vacu Well, Rolletic?

ruszam z vacu  i z rolleticiem od pszyszego tygodnia ;D

9

Odp: Vacu Well, Rolletic?
Claudymek napisał/a:

ruszam z vacu  i z rolleticiem od pszyszego tygodnia ;D

Daj znać jak jest na Vacu- bo nigdy nie byłam:) Czy się podoba, jakie koszty i czy się sprawdza:)

10

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Ja jeste za Rolletic! Korzystam z masaży na tym urządzeniu i uważam, że daje świetne efekty - masuje całe ciało, likwiduje cellulit, poprawia krążenie, odpręża, regeneruje, a w połączeniu ze specjalnie opracowaną dietą, tzw programem Krolów i odpowiednimi suplementami - powoduje utratę wagi i to znaczną. Wszytko moża znaleźć w tzw Studio Zdrowia- wspomniany rolletic, opracowane diety i suplementy. Motywują inni, którzy tam chodzą i wiadać jak wyglądali przed a jak po...super smile

11

Odp: Vacu Well, Rolletic?

z tego o czym mówicie nie korzystałam ale przed wakacjami byłam na serii masaży wodnych takimi rolkami w spa cece, to mniej więcej ma taki sam cel i byłam całkiem zadowolona.  Przed latem w sam raz, niestety jesienią już się trochę zaniedbałam? chyba trzeba się za siebie wziąśc?

12

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Rolletic to świetna sprawa... Początek jest "odczuwalny" trochę ale na dłuższą metę ten masaż wręcz uzależnia wink Naprawdę nie dość, że jest miły to jeszcze daje efekty, które widać gołym okiem. Ta dieta o kt. piszecie też jest świetna - od wiosny do lata schudłam 7 kg smile a rolletic mnie ujędrnił!

13

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Dziewczyny, polecam wszystkim innowacyjne urządzenie VacuRing, które jest alternatywą dla stacjonarnych urządzeń sportowych z wykorzystaniem podciśnienia - Vacu. Pytajcie w swoich studiach fitness,

14

Odp: Vacu Well, Rolletic?

Dziewczyny, polecam wszystkim innowacyjne urządzenie VacuRing, które jest alternatywą dla stacjonarnych urządzeń sportowych z wykorzystaniem podciśnienia - Vacu. Pytajcie w swoich studiach fitness,

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Vacu Well, Rolletic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024