Naznaczony - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Naznaczony

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Naznaczony

Nie lubię polskich filmów i seriali, ale "Naznaczony" mi się podobał. Ciekawa akcja i dobra gra aktorów, co się rzadko zdarza w polskich filmach.

A jak Wasze wrażenia?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Naznaczony

Spodziewałam się trochę szybszego tempa akcji. Jednak jak na polski film - może być.

3

Odp: Naznaczony

Powiedzcie mi, skąd macie cierpliwość do tych seriali:) Zauważyłam, że na forum jest dużo fanek serialowych. Dla mnie to fenomen, żaden serial, tym bardziej polski nie przyciągnął mnie na dłużej niż kilka odcinków. Nie umiałabym wpleść jakoś w moje życie stałego rytuału zasiadania o którejś tam przed tv.

Z góry przepraszam za off:)

4 Ostatnio edytowany przez Celia (2009-09-10 15:18:37)

Odp: Naznaczony

Wolę obejrzeć ten 13-odcinkowy serial, niż iść do kina na polską komedię romantyczną. lol

5

Odp: Naznaczony

Jasne, co kto lubi:) Tylko mnie właśnie interesuje CO jest takiego przyciągającego w serialach:)

6

Odp: Naznaczony
naami napisał/a:

Powiedzcie mi, skąd macie cierpliwość do tych seriali:) Zauważyłam, że na forum jest dużo fanek serialowych. Dla mnie to fenomen, żaden serial, tym bardziej polski nie przyciągnął mnie na dłużej niż kilka odcinków. Nie umiałabym wpleść jakoś w moje życie stałego rytuału zasiadania o którejś tam przed tv.

Z góry przepraszam za off:)

Ja nie oglądam seriali, chyba że mi się nudzi albo jest dobry. A dobrych jest mało smile Ale to nie jest tak, że muszę za wszelką cenę obejrzeć każdy odcinek.

Celia napisał/a:

Spodziewałam się trochę szybszego tempa akcji. Jednak jak na polski film - może być.

Jak dla mnie to tempo było w sam raz smile

7

Odp: Naznaczony

mnie się podoba, ciekawie się zapowiada, w praniu wyjdzie czy ten serial mnie wciągnie

8

Odp: Naznaczony
naami napisał/a:

Jasne, co kto lubi:) Tylko mnie właśnie interesuje CO jest takiego przyciągającego w serialach:)

Naami, nie możemy wszystkich seriali wrzucać do jednego worka. Zatem nie ma sposobu, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Natomiast, jeśli chodzi o "Naznaczonego", to z pewnością interesująca jest tematyka tego filmu i tajemnica, która się tam kryje. smile

9

Odp: Naznaczony

Mnie też zainteresował ten serial. Zastanawiam się także nad budżetem - występuje bardzo wielu  znanych polskich aktorów, a efekty specjalne w trakcie sztormu nie przypominają polskich seriali. Produkcja musiała sporo kosztować. Mam nadzieję, że to co zobaczymy będzie warte tych pieniędzy;)

10

Odp: Naznaczony

I to właśnie sprawia, że dobrze ogląda się ten serial: efekty specjalne na wysokim poziomie i znani aktorzy- nie wyszło jak zwykle, a wyszło dobrze.
I ta atmosfera tajemniczości smile Mam nadzieję, że drugi odcinek będzie równie ciekawy.

11

Odp: Naznaczony

Dzisiejszy i poprzedni odcinek wcale mi się nie podobały. A dobrze się zapowiadało...

Sam pomysł czyli zemsta jest dobry, ale wykonanie już nie.  Nie ma już tej tajemniczości, to co się wydarzy jest przewidywalne.

12

Odp: Naznaczony

Ten serial  też bardzo mi się podoba   ..zobaczymy jak bedzie dalej    smile

13

Odp: Naznaczony

Odwołuję to co pisałam. Jest i tajemniczość i nieprzewidywalność. Tylko te dwa odcinki mi się nie podobały, tzn w lesie i w biurze. A i jeszcze tak pomyślałam, że dość brutalny jest ten serial. Np scena zakopania żywcem człowieka albo w ostatnim odcinku, kiedy z bliska był pokazany facet, który się powiesił. Bo zazwyczaj jest to pokazane z dalszego ujęcia.

14

Odp: Naznaczony

Serial dość dobry, tajemniczy. Połknęłam go bardzo szybko na vod.
Dobrze się go ogląda.
Momentami naprawdę przerażający i brutalny jak napisała Bożena.
Ale tak czy inaczej uważam, że jest naprawdę niezły i godny zobaczenia smile

15

Odp: Naznaczony

Dla mnie polski serial, który wybija się nad inne polskie. Powiew świeżości. Coś co momentami wyszło naprawdę strasznie i mrocznie. Najbardziej podobał mi się chyba ten odcinek z tą dziewczyną w dyskotece, która jeszcze żywa trafiła na stół do prosektorium. Moim zdaniem, ten odcinek, szczególnie trzymał w napięciu. Uwielbiam thrillery/horrory, więc może też dlatego przypadło mi do gustu.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Naznaczony

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024