tęsknota za domem a praca - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » tęsknota za domem a praca

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: tęsknota za domem a praca

hej, mam 29 lat, nie mam rodziny, mieszkania, chłopaka
mam tylko dobrą stabilną pracę w administracji rząd.
mieszkam i pracuję w mieście oddalonym o 130 km  od domu rodzinnego
problem w tym że bardzo tęsknie za domem chciałabym wracać do swojego pokoiku, do bezpiecznego miejsca

jest to tak okropne pragnienie że myśle o tym żeby porzucić pracę i wracac w rodzinne strony, jednak szkoda mi trochę mojej posady

jak wy sobie z tym poradziliście

myślałam o dojezdzaniu 2 godz. w jedną stornę, przejściu na 3/4 etatu żeby mieć czas na dojazd,

macie jakies logiczne propozycje jak pozostać przy posadzie jednocześnie mieszkając w domu, dajazdy itp.?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: tęsknota za domem a praca

Ciężko będzie Ci pogodzić te dwie rzeczy razem ..
3/4 etatu - mniejsze pieniądze .. chyba że Ci aż tak na nich nie zależy .. ale na chcącego nic trudnego.
Twoja decyzja, i Twój wybór..

Pozdrawiam

3

Odp: tęsknota za domem a praca

Masz 29 lat a tęsknisz za domem jak sześciolatka. Może już pora przestać być córwczką rodziców i odciąć pępowinę?... Bo z takim podejściem to nigdy nie będziesz miała swojego domu i swojej rodziny.
A rodzice kiedyś umrą....

4

Odp: tęsknota za domem a praca
patrycjakarolina napisał/a:

hej, mam 29 lat

(...)chciałabym wracać do swojego pokoiku, do bezpiecznego miejsca(...)

Może to najwyższy czas na przecięcie pępowiny?
Może to najwyższy czas, by zobaczyć rzeczywistość i nie kręcić czarnego scenariusza?
Może to najwyższy czas na to, byś również poza domem rodzinnym czuła się bezpiecznie?
Może to najwyższy czas na stworzenie swojego, co z tego że jednoosobowego, domu?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » tęsknota za domem a praca

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024