Gdzie spotkać wolnego mężczyznę? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Strony 1 2 3 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 31,024 ]

Temat: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Gdzie dziś można spotkać fajnego, wolnego faceta?
Moje życie dzieli się na pracę i dom, wracam po 17, czasem spotykam się z koleżankami, chodzę do kina... i to tyle. Gdzie iść by spotkać kogoś wartościowego? Kluby mnie nie interesują, mam wrażenie, że tam przychodzą faceci nastawieni wyłącznie na przygodę na jedną noc. Więc gdzie? Przecież nie będę zaczepiać facetów na ulicy, od tak... Nie mam pomysłu.
Dziewczyny, gdzie poznałyście swoich ukochanych? Pomóżcie koleżance, tęsknię za kimś u mojego boku...

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

A czym się interesujesz?

3

Wszędzie. Nawet na portalu dla kobiet.

Nie rozumiem skąd ten lęk przed zagadaniem mężczyzny na ulicy. 90% z nich na pewno zareagowałoby pozytywnie, a część zgodziłaby się na spotkanie. Ma to swoją zaletę, bo zapoznajesz kogoś kto podoba ci się fizycznie, oraz masz możliwość rozpoznania czy rozmowa wam się klei.

Reklama

4

Wartościowych mężczyzn możesz poznać dokładnie wszędzie, także we wspomnianych klubach wink.

Możesz zapisać się na kurs tańca, do szkoły językowej, dyskusyjnego klubu filmowego, na lekcje rysunku, chodzić na siłownię, biegać, jeździć na rowerze. Możesz chodzić na wystawy i w inne miejsca, które potencjalnie skupiają ciekawych ludzi.

Bardzo dobrze poznaje się nowe osoby, kiedy dzieli się wspólną pasję lub spędza czas aktywnie - integracja wychodzi wówczas naturalnie, a ludzie nawiązują ze sobą kontakt zupełnie spontanicznie, stąd już tylko krok od przeniesienia znajomości na grunt stricte prywatny. 

I to wcale nie jest tak, że w klubach mężczyźni tylko czyhają na łatwe panienki. Jestem raczej wnikliwą obserwatorką, a przy tym mam okazje, aby poczynić takie obserwacje i zupełnie się z tym nie zgodzę. Owszem, są tacy, zresztą jak wszędzie, ale większość jednak przychodzi po prostu się bawić. Inna rzecz, że są kluby i kluby, warto wybierać te na poziomie.
Jeśli mimo wszystko obawiasz się takich miejsc, to możesz odwiedzić klub muzyczny, w którym odbywają się recitale albo mini-koncerty, a ich bywalcy mają bardziej wysmakowany gust. W moim mieście takie funkcjonują i naprawdę można z nich spotkań interesujących mężczyzn.

Jak widzisz, jest tych miejsc całkiem sporo, a to tylko ułamek z całej gamy możliwości.

Pytasz gdzie poznałyśmy swoich ukochanych - tu Cię być może zaskoczę, bo choć zarzekałam się, że nigdy, przenigdy nie umówię się z żadnym facetem w klubie, to TEN mnie zaczarował wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

5

Majka453 napisał/a:

Gdzie dziś można spotkać fajnego, wolnego faceta?
Moje życie dzieli się na pracę i dom, wracam po 17, czasem spotykam się z koleżankami, chodzę do kina... i to tyle. Gdzie iść by spotkać kogoś wartościowego? Kluby mnie nie interesują, mam wrażenie, że tam przychodzą faceci nastawieni wyłącznie na przygodę na jedną noc. Więc gdzie? Przecież nie będę zaczepiać facetów na ulicy, od tak... Nie mam pomysłu.
Dziewczyny, gdzie poznałyście swoich ukochanych? Pomóżcie koleżance, tęsknię za kimś u mojego boku...

A skąd jesteś i ile masz lat, że aż tak nie mżesz poznać faceta. Ja jestem wolny.

Reklama

6 Ostatnio edytowany przez Facet79 (2014-05-23 00:21:09)

Majka453 napisał/a:

Gdzie dziś można spotkać fajnego, wolnego faceta? Gdzie iść by spotkać kogoś wartościowego?

Teoretycznie wszędzie.  Pytanie, gdzie i jak wypada ich zaczepić.

Majka453 napisał/a:

Kluby mnie nie interesują, mam wrażenie, że tam przychodzą faceci nastawieni wyłącznie na przygodę na jedną noc.

Zastanawia mnie skąd bierze sie ten mit. Przeciez tam chodzą także faceci by po prostu potańczyć. Faceci chodzacy tam na seks sa w duzej mniejszosci moim zdaniem.

Majka453 napisał/a:

Więc gdzie? Przecież nie będę zaczepiać facetów na ulicy, od tak... Nie mam pomysłu.

Dlaczego dziewczynie nie wolno zaczepić facetów? Czasy się zmieniły. Dziś, zwłaszcza w pewnym wieku to kobiety bardziej potrzebują facetów niż odwrotnie. W dużych miastach kobiet jest często więcej niż facetów. Może więc zaczepianie facetów to już dziś mus by odnieść sukces.

Ja jestem za brzydki by mieć dziewczynę, ale z tego co widzę jak poznali się znajomi to :

1) właśnie przez znajomych. Napewno jakaś Twoja kolezanka lub kolega zna wolnego faceta lub znaja kogos kto zna
2) Jednak w klubie. Wystarczy wybrac takiego co po tancu spokojnie odchodzi od kolejnych dziewczyn i widac, że nie czepia się pierwszej lepszej. Znam sporo par które tam się poznały
3) Może to nie Twój klimat, ale sa takie msze dla singli, można znaleźć w Necie. Albo wspólnoty religijne. I to zupełnie niezaleznie czy i w co wierzysz. W ogóle wspólnoty religijne to dosłownie oaza wolnych ludzi na związki. To jak dla mnie wręcz cyniczne: ludzie chodzą tam właśnie na polowanie a często na żadne przeżycia. Niemniej znam także dużo par które tam się poznały
4) Zaczepiałbym jednak na ulicy.Wystarczy podejśc do tych co idą sami. Dziewczyna w przeciwienstwie do faceta nie musi sie bac, ze zazdrosny partner da jej w twarz.
5) Internet?

Zresztą gdzie by nie było to jest wiosna, a wręcz lato i dziewczynie wystarczy by zrzuciła trochę rzeczy i już stado facetów będzie chciało ją poznać.

7

Kurcze ile się tutaj facetów wolnych nazbierało big_smile  A to dołączę się i ja big_smile Mnie możesz spotkać nad wodą łowiącego ryby big_smile big_smile Do klubów nie chodzę bo nie lubię smile smile

8

Warto by było przeanalizować w pierwszej kolejności jaki ma być ten fajny facet i kiedy można o nim tak powiedzieć, bo faktycznie takim będzie. Bardzo często pierwsze wrażenie, które niektórzy traktują jako podstawę do zawarcia znajomości, bywa bardzo zwodnicze w kolejnych etapach znajomości, a i takie szukanie nastawiając się pod kątem związku nie jest dobrym posunięciem i stwarza wrażenie polowania na potencjalnego kandydata na partnera. Gdzie można spotkać faceta, który może spełniać założone kryteria ?, otóż odpowiedz jest banalna, wszędzie można go spotkać, z tym że będzie to łatwiejsze w miejscach, które nam odpowiadają, lub tych, które mogła by odwiedzać taka osoba, co było by wynikiem jej zainteresowania, czy też cech osobowości, które akurat nam odpowiadają i stawiamy jako jedno z kryteriów. Polecam zmienić nastawienie i nie działać pochopnie, poświęcić swój czas na nowe zajęcie, otoczenie, środowisko, a jak coś ma być, to przyjdzie samo.

Boso, ale zawsze w ostrogach.

9

Trochę odpuść, a sam się znajdzie smile
Przynajmniej ja jestem dobrej myśli.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma...

10

Wolny facet to ja, ale w sensie jakim ci chodziło że wolny bo nie ma dziewczyny, wolny bo wolno chodzi, czy że jest wolny czyli nieuwiązany, tak sobie żartuje ale myśle że jak się już za jakimś rozglądasz to tu na forum też możesz takich znaleść

Rakietowy króliczek

11

Tylko ze na forum sa ludzie z roznych miejsc na swiecie i raczej bedzie ciezko smile

12

No są faceci z różnych stron, ale przecież mamy forum, można się spytać skąd kto jest, kto zainteresowany to odpowiedzi udzieli,
No facetów można spotkać wrzędzie, np. na moscie, na kebabie, na drodze, klubów też bym nie skreślał, nie tylko sami napaleńcy tam przychodzą, ja też tam bywam i normalne osoby poznaje,

Jakby to miało pomóc to ja z lubelskiego jestem

Rakietowy króliczek

13

A ja z krainy tysiaca jezior

14

niunia77 napisał/a:

A ja z krainy tysiaca jezior

A Tyś facet? big_smile

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

15

Yhym, uwieziony w ciele kobiety tongue

16

Ja jestem wolny smile Co za spotkanie big_smile

PS. Zapomniałem nie jestem wolny, mam remont w domu smile

17

Ja jestem wolny, wybieeerz mnieee big_smile Haha big_smile
A tak na serio to wszędzie można poznać facetów, nie bój się podejść i zagadać, zdecydowana większość facetów się ucieszy jak dziewczyna zrobi ten pierwszy krok, a co do klubów to ja nie polecam, sam ostatnio dosyć często chodziłem i widziałem masę napaleńców, byli też normalni z dziewczynami ale generalnie panowie chodzą tam tylko byle wyrwać, przynajmniej ja mam takie doświadczenia.

18

Olinka napisał/a:

Możesz [...]chodzić na siłownię

dobry pomysł,
tam gdzie ja trenuję, lub trenowałem przypadało +- 20 facetów w wieku przeważnie "poborowym" na jedną babkę i napewno nie były to osiedlowe mordownie-sterydziarnie, tylko miejsca, gdzie większość obecnych dysponowała raczej w miarę inteligentnym wyrazem twarzy, mnie nie wyłączając wink
smile

19

Ja też się zastanawiam gdzie ich szukać ;p ale bardziej gdzie są mężczyźni z poczuciem humoru i pasją big_smile

20

nieemocjonalna napisał/a:

Ja też się zastanawiam gdzie ich szukać ;p ale bardziej gdzie są mężczyźni z poczuciem humoru i pasją big_smile

To zależy jaką pasję masz na myśli, jeżeli mowa o zamiłowaniu do książek to szukał bym po bibliotekach, a tych wesołych na kabaretach big_smile

21

nieemocjonalna napisał/a:

Z pasją do sprzątania, odkurzania, robienia prania, mycia podług, gotowania, zmywania... wink

22

W czasie urlopowym gdy chodzę sobie samotnie po górach,  widzę dużo samotnych osobników również kobiet.  Są chociażby miejsca odpoczynku i można tam bez skrępowania rozpocząć rozmowę. Jakoś zauważyłem,  że zupełnie z obcą osobą rozmawia się jak z dobrym znajomym.

23

to kilka spojrzeń i jesteś zakochany. Nie ważny wiek . Po prostu tak się dzieje. Rozstrzyganie czy ktoś ma stringi czy nie . Raczej nie ma sensu.

24

Wszędzie, tylko trzeba się umówić. A czy on wolny, to się okaże w praniu.

25

men0000 napisał/a:

to kilka spojrzeń i jesteś zakochany. Nie ważny wiek . Po prostu tak się dzieje. Rozstrzyganie czy ktoś ma stringi czy nie . Raczej nie ma sensu.

No nie.  Nie ważny wiek to uważasz różnicę 20 lat za normalne?  Ja muszę unikać wzroku takiej młodszej jak wiadomo o jakie spojrzenie chodzi.  Ona pracuje w spożywczym gdzie zakupy robię.

26

O tu, na forum. big_smile Banalne prawda? wink

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

27 Ostatnio edytowany przez Hetera22 (2014-05-24 22:33:09)

Hej widziałam naprawdę dużo w życiu mimo ze jeszcze 30 lat nie mam ale wierz mi wiek nie ma znaczenia. Moja koleżanka wyszła za mąż za faceta prawie 30 lat starszego i są szczęśliwym małżeństwem. Wiec radzę jeśli dziewczyna ci sie podoba to spróbuj to nie boli ani ze tak powiem w pysk ci nie da a wiele możesz zyskać jeśli ona rownież jest zainteresowana

28

To prawda,że można spotkać nas wszędzie;)Jako że facetów wolnych jest więcej niż kobiet to masz łatwiej i dodatkowo możesz albo czekać aż ktoś Ciebie zagadnie albo przejąć ster.Samo wychodzenie w pewne miejsca(kluby,kino) nic nie da jeśli nie poznajesz nowych ludzi.Ja też czasami wychodzę,ale co z tego jeśli trzymam się ciągle tych samych osób lub siedzę sam sącząc piwko-to nie prowadzi nigdzie.A co do zagadywania facetów to sporo jest nieśmiałych i mogą być na tyle zdziwieni,że dziewczyna ich zagaduje,że...nic z tym nie zrobią.Ogółem sprawa bardzo ciężka;(

Nie lubię się wywyższać,po prostu nie mam innego wyboru;)

29

Tak moze jest wiecej wolnych facetów  ale jak ich rozpoznać? To sie tylko tak łatwo mówi ale rzeczywistość bywa inna.

30

Zapytać. big_smile

*** Ojciec jest dla ciebie uosobieniem Boga. A jeśli nie znasz swojego ojca, jeśli twój ojciec dał nogę albo nigdy nie ma go w domu, to jakie jest twoje wyobrażenie o Bogu? *** You never know how strong you are until being strong is the only choice You have. ***

31

Hetera22 napisał/a:

Tak moze jest wiecej wolnych facetów  ale jak ich rozpoznać? To sie tylko tak łatwo mówi ale rzeczywistość bywa inna.

Tak samo jest w naszym przypadku, niby masa dziewczyn jest wolna, ale jak przyjdzie co do czego, to zawsze coś nie pasuje no i jak poznać, ze nie macie nikogo?
Do autorki wątku, faceta można spotkać podobno wszędzie, cokolwiek to znaczy:)

32

Myśle ze byłoby łatwiej gdyby każda wolna osoba miała jakieś oznakowanie ale cóż to pobożne życzenia. U mnie w Rzeszowie jak pójdziesz gdziekolwiek to widać same pary i trudno wynalesc kogoś wolnego.

33

Hetera22 napisał/a:

Myśle ze byłoby łatwiej gdyby każda wolna osoba miała jakieś oznakowanie ale cóż to pobożne życzenia. U mnie w Rzeszowie jak pójdziesz gdziekolwiek to widać same pary i trudno wynalesc kogoś wolnego.

Może bluza z napisem "singiel szuka drugiej połówki", to by zakrywało na desperację:)

34

Hetero, wierz mi - takie widoki są w każdym miejscu. smile

35

No to jak w takich widokach szukać kogoś wolnego. Moze gdzieś są ale niezłe sie chowają;)

36

Szukać wolnego tudzież wolnej to jeszcze pół biedy, gorzej jest z trafieniem na kogoś odpowiedniego. Przynajmniej ja tak mam.

37

Jeżeli inni potrafią się jednak odnalezć, to może  warto zastanowić się i coś zmienić w swoim życiu. Siedzenie w domu też temu nie sprzyja, a wręcz przeszkadza. Poza tym, takie szukanie na siłę nie jest dobre, trzeba zmienić nastawienie. Piszecie tu o widoku samych par w otoczeniu, lub o tym, że spotykane przez Was dziewczyny są już zajęte i na tym Wasza inicjatywa się kończy, a tu jest właśnie błąd, zamiast się zniechęcać, snuć jakieś dziwaczne pomysły o oznakowaniu tych samotnych, zaprzyjaznijcie się z tymi zajętymi, bo właśnie one mogą mieć wolną siostrę, koleżankę, znajomą z którą mogą was nie tylko przypadkowo, ale i czasem celowo poznać.

38 Ostatnio edytowany przez Lejdilejdi (2014-05-25 14:35:14)

Tak jak tu zostało wspomniane wyjście na spacer czy do kina moim zdaniem nic nie zmieni:)
Z obserwacji moich- ludzie najczęściej poznają kogoś poprzez znajomych więc zgadzam się z tym co powyżej, że warto ogólnie inwestować w nowe znajomości, z parami też smile Z tego co czytam-Niektórym się udało też na  necie kogoś poznać, ale to trzeba dużo cierpliwości i nie zniechęcać się smile
Piszesz, że praca, dom, wyjścia z koleżankami i do kina- jeśli nie poznajesz tam nikogo to może zacznij częściej bywać tam gdzie jest mieszane towarzystwo i możliwości większe, a w domu się rozglądaj w necie też:)

Posty [ 1 do 38 z 31,024 ]

Strony 1 2 3 817 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Gdzie spotkać wolnego mężczyznę?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016