ogromna bezsilnosc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » ogromna bezsilnosc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: ogromna bezsilnosc

brak załączników

Witam serdecznie mam na imie Sylwia pisze bo nie mam z kim porozmawiac, mam za duzo emocji w sobie z powodu rodziny. Nie wiem od czego mam zaczac , jestem bezsilna w tym co sie wkol mnie dzieje, moj maz nie wylewa za kolnierz I to powoduje ze nie mam spokoju I ciszy, kazdy z nas przezyl ogromny stres w ostatnich trzech latach, zmarl jego tata, moja babcia ktora byla mi jak matka, jego mama tez lubi wypic I dreczy telefonami poprostu gada glupoty, moj syn ma chorobe nie uleczalna I martwie sie o jego przyszlosc, w lutym sie przeprowadzilismy I caly czas cos jest do zrobienia, agencja I wlasciciel sa malo pomocni, dwa tygodnie temu pies mojego szwagra ugryzl dziecko mojej znajomej w usta nikt nie wie dlaczego, wszyscy bylismy w szoku I przerazeni , corka znajomych miala zabieg I jest okey ale moje dzieci bardzo to przezyly I oczywiscie pies bedzie uspiony, moj maz ciagle pomaga bratu I on non stop przebywa w naszym domu I mam tego dosc niby pomaga nam ja tez gotuje obiady I jestem wdzieczna za wszystko ale codziennie do 11-tej w nocy to za duzo. Moja corka od tygodnia ma problemy z zatokami, moj syn zlamal palca u nogi ichodzi doszkoly o kulach I zle to znosi, a do tego wszystkiego za tydzien mam komunie corki. Ja poprostu nie mam sily ciagle sie cos wydarza a ja nie mam na to wplywu jest mi ciezko. Prosze o pomoc co mam z tym wsxystkim zrobic ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ogromna bezsilnosc

A macie autko , źeby wyjechać troszkę dalej od domu , chociaż na chwile pospacerować razem .  To naprawdę pomaga , uwierz Mi . Mnie też życie nie rozpieszczało i nie rozpieszcza , ale takie chwilowe wyjazdy i spacery bardzo dobrze , wpływają na rozładowania napięcia .

3

Odp: ogromna bezsilnosc

Wiem ze moze by to cos dalo ake moj maz wekendy pracuje I kiedy rodzina w domu to tata w pracy, Ja chcialabym  chociaz wieczory miec dla siebie I meza I cisze tylko tyle.

4

Odp: ogromna bezsilnosc

Bez Tatusia z dziećmi , też mozna wychodzić z domu na spacerki .

5

Odp: ogromna bezsilnosc

Tylko ja cale zycie sama chodze z dziecmi na te spacerki

6

Odp: ogromna bezsilnosc

Nie rozumiem , czego oczekujesz , przecież ktoś pracować musi .

7

Odp: ogromna bezsilnosc

Ale dzieci maja tez ojca I nie sama praca czlowiek zyje

8

Odp: ogromna bezsilnosc

W tym domu twoim jest chaos. Idź może do kościoła prosić o jakieś wsparcie duchowe i rozmowę, może to Ci pomoże.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » ogromna bezsilnosc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024