Zwiazek mnie wyniszcza totalnie. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zwiazek mnie wyniszcza totalnie.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zwiazek mnie wyniszcza totalnie.

Witam, jestem od 3 miesiecy w zwiazku, zakochalem sie totalnie, poprostu odlecialem. Traktuje ja doslownie jak krolowa. Zrobilem wszystko co chciala, nie mam sobie nic do zarzucenia. Ona miala chlopaka pare lat potem dwa krotkie zwiazki. Mowi mi o nich i jak porownuje sie to czuje sie gorszy. Widze, ze nie jest szczesliwa. Mowi mi, ze mnie kocha, ze jestem najlepszy ale ja wyczuwam obojetnosc. Boje sie do niej pierwszy napisac, zadz czy zapropoponowac spotkanie, ze moze ja zezloszcze, odp mi po 20 min tak obojetnie, rozmowe konczy po 5 a mi tak teskno. Budze sie w nocy i placze, nie mg jesc, nic robic. Zawalam ang, sport, znajoomych, studia, prace, Rodzine;( to ze mna cos nie tak?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zwiazek mnie wyniszcza totalnie.

Przez to ze traktujesz ja jak krolowa - masz krolowa. Wuczula Cie i wie ze zrobisz wszystko wiec sie nie stara a podchodzi olewajaco.

3

Odp: Zwiazek mnie wyniszcza totalnie.
zrozpaczony22 napisał/a:

;( to ze mna cos nie tak?

no chyba bardzo nie tak.
Porownujesz ,czujesz sie gorszy,boisz sie pierwszy do niej napisac obawiajac sie , ze ja zezloscisz?

To nie jest zdrowe dla Ciebie. Postaraj sie zmienic takie myslenie /zachowania, bo z takim nastawieniem (przedewszystkim do SIEBIE) nie utworzysz nigdy zadnego udanego ani trwalego zwiazku.

A przeciez o to chodzilo wynalazcy , nie ? :-)))

4

Odp: Zwiazek mnie wyniszcza totalnie.

Zrozpaczony witaj

To jest problem i chyba czas złapać byka za rogi. Czyli zaczynasz uprawiać sport, spotykać się z rodziną i przyjaciółmi. A przez miłość do niej , jak będziesz szedł , chodził  na siłownię czy boisko, mecze itd zadzwon i powiedz kochanie moje lecę na siłownię nie będzie mnie ze dwie godzinki, pózniej wpadnę do Mamy czy też Rodziców,ach i jeszcze po książkę do Lolka tongue. Jeśli chcesz abyśmy poszli do kina  to konkretnie ustal kiedy ja sprawdzę Grafik.:)
I tak działaj...  zobaczysz zmianę swego położenia...

Życzę  wszystkiego dobrego tongue Pozdrawiam

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Zwiazek mnie wyniszcza totalnie.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024