Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Dziewczyny, błagam pomóżcie! Kobieta z dziekanatu, gdzie chce złożyc papiery na studia powiedziała mi, że muszę napisać jakieś podanie do dziekanowej o zwrot dokumentów. Zupełnie nie wiem, jak to ładnie sformułować, ratujcie! Dokumenty, które muszę dostać to m.in. świadectwo i wyniki matury. Niestety bez zgody dziekana nie da się tego załatwić sad A jakby tego mało było to ta nieszczęsna pani dziekan ma urlop prawie do końca września! Podanie już bym mogła złożyć, tylko nie wiem jak mam się za to zabrać sad Jakbyście mi napisały przykładowo jak to powinno wyglądać...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Z jakiego powodu chcesz zabrać dokumenty? Opisz te sytuację jaśniej lub pisz na moją pocztę. Pomogę

3

Odp: Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Otóż nie, olałam sobie rok i  zostalam skreslona z listy studentow, chce zabrac papiery i zlozyc do innej szkoly.    mam  czas do końca wrzesnia... a ta dziekanowa ma urlop do 28 =/  ale podanie musze zlozyc i moze uda mi sie cos wczesniej zalatwic...

4

Odp: Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zwrot dokumentów, tj. ..... , złożonych razem z podaniem o przyjęcie na studia (szkoła) w roku .....
              W semestrze letnim zostałam skreślona z listy studentów (podaj skrót szkoły) kierunku ...... W tym roku akademickim zostałam przyjęta na kierunek .... do szkoły .....  Brak wyżej wymienionych dokumentów uniemożliwia mi podjęcie nauki na (skrót szkoły).
             Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy.


Pasuje?

5

Odp: Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

w takim razie ja tez mam pytanie. moj problem polega na tym ze zozylam wszytskie dokumenty na studia w tym roku szkolnym ale sie tam nie pojawilam bo wyjechalam do anglii  studia te to studia panstwowe czyli zadne oplaty nie wchodza w gre. chcialabm odebrac wszytskie dokumenty bo potrzebne mi sa tu do szkoly i do pracy.. jak to ma wygladac ?? do tego musze zalaczyc upowaznienie dla moich rodzicow ponieaz osobiscie nie moge ich odebrac podanie m byc skierowane do prodziekanatu smile) z gory dziekujeza pomoc

6

Odp: Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Myślę, ze takie podanie, jak napisała blanche wystarczy. I jeśli nie mozesz sama odebrać to oczywiście upoważnienie dla rodziców musi też być.

7

Odp: Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Przede wszystkim trzeba JASNO i konkretnie napisać o co nam dokładnie chodzi. Wiadomo, że w takich miejscach otrzymują całą masę listów i należy się streszczać z naszym problemem. Krótko zarysuj całą sytuację: jaki masz problem i co chcesz osiągnąć. Trzeba pamiętać o tym, żeby posługiwać się językiem oficjalnym. Szablon podany przez blanche jest bardzo dobry, bo krótko zawiera wszystkie najważniejsze kwestie.
W czasie rekrutacji uczelnie dostają bardzo dużo korespondencji od kandydatów ( z dokumentami do złożenia, ewentualnie z pytaniami ) więc może warto nadać taki list jako polecony? Będziesz przynajmniej miała pewność, że Twoja prośba dotarła do odbiorcy smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » Jak napisać PODANIE o zwrot dokumentów??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024