Walka ze sobą - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez fastbird (2014-04-19 13:40:11)

Temat: Walka ze sobą

Witam!
Od razu powiem o co chodzi: Mój problem leży we mnie, otóż mam piękną dziewczynę którą naprawdę kocham i na której mi zależy, ona mnie również kocha i to chyba bardziej niż ja ją bo zawsze jest cierpliwa w stosunku do mnie.
Nienawidzę sam siebie! przez to że za każdym razem rozpalam kłótnie (własnie to ja się zawsze kłócę a ona przyjmuje wszystko z pokorą a potem jeszcze mnie przeprasza) gdy mnie przeprasza to czuje się jak kretyn. Cały czas się jej czepiam, bo nie podoba mi się to albo tam to, a na koniec sam zdaje sobie sprawę z tego że to jednak była moja wina i cała kłótnia była o nic.

Zawsze niosą mnie emocje, a gdy ochłonę to zdaje sobie sprawę z tego że tak naprawdę nic się nie stało....
Zawsze doprowadzam ją do łez NIE WIEM PO CO TO ROBIĘ a potem sam zaczynam płakać bo serce mnie boli gdy widzę jak ona płaczę. Nie chcę tego! nie chcę być taki! ale nie umiem sobie poradzić z tym. Moja dziewczyna jest taka, że nawet nie da się z nią pokłócić (bo zawsze można się spokojnie dogadać) ale nie! moja durna głowa tego nie ogarnia i zawsze musi wszystko zepsuć.

Nie wiem co z tym mam robić, bo nie chcę tego, nie chcę być taki. Bardzo kocham ją ale nie potrafię tego okazać :'(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Walka ze sobą

Dwa wyjścia, kolego. Albo sam nauczysz się panować nad sobą i swoimi emocjami (bo lepiej jest porozmawiać o tym, co jest Twoim zdaniem powodem do kłótni z drugą osobą, zamiast od razu wszczynać awantury), albo jeżeli nie umiesz sam nad sobą zapanować, to udaj się do psychologa, powiedz jaki masz problem i chodź na sesje wyciszające i uczące samokontroli. Nie możesz wybuchać jak wulkan z byle powodu, a tym bardziej nie możesz wyładowywać się na osobie Ci bliskiej. Pomyśl nad tym i spróbuj samemu albo idź do kogoś, kto Ci pomoże. Uwierz mi, wizyta u psychologa to nic strasznego, bywają gorsze rzeczy. A jeżeli naprawdę ją kochasz, to przestań ją ranić swoją gwałtownością i weź się za siebie, chłopie smile

3

Odp: Walka ze sobą

A ja wiem po co to robisz. Bo wcale Ci sie Twoja dziewczyna tak nie podoba, jak myślisz. Jest za grzeczna, a Ty emocji potrzebujesz. Wiesz, że racjonalnie nie ma sensu to co robisz, ale jakby podswiadomie chcesz jej czegos nauczyc. Moze DDA jestes? Jakies niedostatki emocjonalne i brak panowania nad sobą. Z reguły to kobiety mają jak Ty ^^

4

Odp: Walka ze sobą

zdajesz sobie sprawę o swoim problemie... to już połowa drogi do sukcesu by to zmienić smile
Następnie popracuj z psychologiem, bądź nawet udaj się na terapię grupową z ludźmi podobnymi do ciebie czyli znerwicowanymi. Ale to już lekarz musi ci doradzić co i jak.

5

Odp: Walka ze sobą

thepass)) Jest w tym prawda.

(ale jakby podswiadomie chcesz jej czegos nauczyc) tu też masz racje, czasem jak chcę jej coś powiedzieć to nie mówię jej tego na wprost, tylko zaczynam z daleka.
Nie jestem DDA, jestem bardzo emocjonalny a czasem nawet przeciwnie-jestem jak kamień.

Vincent25))) Nic nowego nie usłyszałem sad właśnie chcę się opanować, nie chcę tak robić, i nawet swojej kobiecie to mówię ale nie umiem się opanować i psycholog tu gówno pomoże TO JA SAM MUSZE SOBIE POMÓC, dlatego piszę na tym forum by się dowiedzieć czy ktoś może miał podobnie i jak z tego wyszedł itp.

6

Odp: Walka ze sobą

Ona tez wiecznie tego nie bedzie wytrzymywac. Stabilnosc emocjonalna to chyba najwazniejsza cecha psychiczna u mezczyzny. Oczywiscie stabilna, nie znaczy stabilnie najgorsza.

7

Odp: Walka ze sobą

Popracuj nad soba psycholog na dobry poczatek.

8

Odp: Walka ze sobą

Staram się, naprawdę się staram i sam widzę swoje błędy ale moje emocją są silniejsze i nie potrafię się z nimi uporać (a psycholog tu nie rada mi) bo zawsze jak się oburzam to mi się zaczyna zdawać że ona to robi specjalnie itp. choć wiem że tak nie jest (właśnie to mnie denerwuje-że wiem, że tak nie jest ale i tak mam swoje skojarzenie).

9

Odp: Walka ze sobą

A probowales?

10

Odp: Walka ze sobą

mój facet jest taki jak ty;)
a w zasadzie był.
i w zasadzie jest juz ex facetem. od przedwczoraj.
ja byłam jak twoja dziewczyna.
ale on mnie nie kochał na tyle by się zmienić.
ja juz miałam dość wiecznie niezadowolonego gbura i odeszłam.

Odp: Walka ze sobą

Ja proponuje przejść się na warsztaty kontroli emocji/ zacząć chodzić np na siłownie nauczyć się zachowywać w lepszy sposób. Jeśli będziesz w sosunku do niej nie odpowiednio się zachowywał - to może być tak, że ona nie da rady powie dość nie chce być z kimś takim kto nie portafi sie zmienić!

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024