Temat: Pęknięta szyjka macicy..... heeelp

Witam was:) gdy miałam 11 lat miałam pęknięta szyjk macicy lekarz powiedzial ze gdybym byla starsza to by mnie zoperowali ale ze bylam dzieckiem to wiadomo zagoilo sie samo.... teraz marze o dziecku a lekarz powiedzial mi ze moge byc przez to bezplodna:(:(

co myslicie na ten temat?????????
ktoras z was tez miala takie przyzycie???

Wierzę, że kiedys znajdę się na szczycie i powiem "KOCHAM ŻYCIE"

2

Odp: Pęknięta szyjka macicy..... heeelp

Ja nie rozumiem nawet pojęcia Pęknięta szyjka macicy, co to znaczy, nie słyszałam o tym nigdy...

3

No właśnie o.O Tak samo jak Biedroneczka nie wiem o co w tym chodzi. Z tego co wiem to tego typu uszkodzenie macicy powodowałoby straszne krwawienie i zagrażałoby życiu...?

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

4

ja mialam peknieta szyjke macicy przy porodzie ale zalozyli mi 2 szwy i nikt mi nie powiedzial ze moge miec problemy przy 2 dziecku wiec glowa do gory to nic powaznego

5

LonelyAngel, jeśli nie masz pewności czy będziesz mogła mieć prze to dzieci to zgłoś się do lekarza po poradę i zrób kompleksowe badania, ale myślę że jeśli nie masz żadnych innych problemów ze zdrowiem intymnym to nie powinno być problem zajście w ciąże.
Trzymaj się będzie wszystko okej wink

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska