jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

Mam 21lat moja dziewczyna ma 19 jestesmy ze soba 8 miesiecy .Moj problem tkwi w tym ze jestem zazdrosny o 16latka ,wiem ze to dziwne ,ale rozne zeczy sie zdarzaja .Moja dziewczyna i jej kolezanki spotykaja sie z paczka tych 16 latkow około 6 dni w tygodniu .Irytuje mnie strasznie jedna zecz ,ze jeden  nich ciagle siedzi i gada tylko z moja dziewczyna tak jak i ona z nim .gdy pisze jej sms zeby sie spotkac to zawsze najpierw wychodzi z koleznkami do tych chłopaczkow potem dopiero do mnie .Raz nawet pokusiłem sie zeby przeczytac jej sms oczywiscie znalazłem smsy od tego 16latka typu"tesknie za toba, nie moge bez ciebie wytrzymac itp.(smsy zwrotne od niej były wykasowane).probowalem z nia rozmawiac na ten temat ale bardziej przeprowadziłem monolog bo jej odpowiedzi sprowadzały sie tylko do tak lub nie ogolnie stwierdziła ze to nie tak jak mysle i tyle ..No ok pomyslałem głupie zarty i tyle ale zaznaczyłem ze takie zarty mnie nie bawia i zeby nie pisała tak wiecej bo to troche nie wporzadku wobec mnie .Mija kilka dni i znowu widze tego chłopaczka kolo niej jak sobie gadaja,pisze do niej a ona znowu oszukuje ze dopiero wychodzi z domu a tak naprawde siedzi juz z nimi od dawna ,az boje sie znowu smsy sprawdzic bo pewnie zobacze to samo .. Czasem mysle ze moja dziewczyna nie dorosła do powaznego zwiazku .
Jak myslicie drogie panie o co tu chodzi bo ja nie mam głowy i sam troche sie tego wstydze ze o 16latka zazdrosny jestem.
Sory ze tak chaotycznie napisane

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

Uważam to za zrozumiałe, wprawdzie to 16 latek, ale ona także ma zaledwie 19 lat, i to też kwestia fizyczności, bo wszyscy wiemy, że obecnie nastolatki dojrzewają szybciej, szczególnie dziewczyny, ale chłopacy zapewne też... Ciężko coś doradzić, z jednej strony powinieneś jej ufać, ale skoro daje ci powody, by kwestionować jej zachowanie i szczerość - patrz kłamstwa, kręcenie -, to przydałoby wypadać tę sytuacje, bo skoro dotychczas rozmowy i kłótnie nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, to raczej już nie przyniosą, co najwyżej dziewczyna zacznie się bardziej kryć i tuszować ślady ich znajomości. Wiesz, zaufanie to podstawa związku, ale jeśli rzeczywiście uważasz, że jest coś na rzeczy to warto to sprawdzić, ale nie dawaj jej znać o wszelkich "nieprawidłowościach" na które natrafiasz...

BTW: A jak dziewczyna tłumaczy tę relacje, że wraz z koleżankami zadaje się z tymi dzieciakami? Bo chyba musi być jakiś ku temu powód, bo to mimo wszystko trochę dziwne, szczególnie zważywszy na częstotliwość tych spotkań, i stawiania ich na pierwszym miejscu...

3

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

Wiesz to niewielka różnica wieku między nimi, mnie by zdenerwowały takie smsy. Nie daj z siebie zrobić jelenia, dlaczego Ty nie możesz z nia iść do nich? zobaczyłbyś reakcje.

4

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

Nie koniecznie Twoja dziewczyna dorosła do związku i to z jednym chłopakiem tzn. może ją kręci to że jakiś inny chłopak ją podrywa. pogadaj z nią o tym a wcześniej spróbuj wyjść tam razem z nią. Jest jeszcze młoda i obawiam się że chce się jeszcze wyszaleć

5

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

Normalne, skoro dziewczyna się tak zachowuje. Powinieneś uważać na nią.

6

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

jak sie tłumaczy ,twierdzi ze to oni  przychodza zawsze do nich ,no a te relacje z tym jednym ,mowi ze z nim sie njlepiej gada i tyle .na poczatku gdy stwierdziłem ze cos nie tak wypierała sie ze siedzi cały czas z tym jednym ale kiedy kilka razy wpadłem bez zapowiedzi to zawsze widziałem go przy niej.No byłem w tym towarzystwie juz kilka razy ale wiadomo ze nie bedzie to wygladało tak samo przy mnie,ja k wpadałem bez zapowiedzi to dopuki mnie nie widzieli to rozmowa smiechy itp .wpadam ja i odrazu inna rozmowa .

7

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

......bo coś jest na rzeczy ( ? )
Przy Tobie również powinna toczyć sie normalna rozmowa
...A pro po to w momencie gdy przychodzisz bez tej zapowiedzi jak wygląda relacja między Twoją laską a tym chłystkiem ?
Dalej siedzi obok niej czy spada na bambo ?

8

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

odchodzi zawsze

9

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

No cóż, nie jest dobrze, i niewątpliwie masz powody do obaw, z tym, że nie jest do równoznaczne z tym, że coś jest miedzy nimi, bo może zdaje sobie sprawę, że jesteś zazdrosny i nie chce dawać więcej powodów ku tej zazdrości, z tym, że to też byłoby dziwne, że twoja dziewczyna jest szczersza z tym chłopakiem na temat waszego związki, aniżeli z tobą na temat "znajomego"... Ciężka sprawa, trzeba by było ich poobserwować i spróbować wypadać na czym stoisz - sprawdzić smsy, jeśli masz możliwość -, z tym że bez awantur, bo czepianie się pojedynczych rzeczy mija się z celem, i raczej nie wymusi szczerej rozmowy - o ile jest coś na rzeczy, tudzież już jest, bo może dopiero zmierzać do czegoś...

10

Odp: jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

dzieki za dobre rady wszystkim .Poczekam zobacze zaobserwuje .To fakt ze takie pojedyncze awantury nic nie daja i trzeba miec mocne argumenty aby zaczac jakas rozmowe na ten temat .

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jestem zazdrosny o 16latka czy to normalne ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024