Dlaczego on mnie teraz nie chce.. - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2014-03-19 11:39:57

truskawka92
Zaglądam tu coraz częściej

Dlaczego on mnie teraz nie chce..

Byłam z chłopakiem ponad 3 lata, wszystko bylo w porzadku, wiadomo pojawiala sie rutyna, niewinne kłamstwa ale zawsze sobie wybaczalismy pewnie przez to, ze sie kochalismy. Od świat było juz coraz gorzej, np. bylismy na dyskotece, poszlam do lazienki, dosc dlugo mnie nie bylo, wiadomo kolejki itd.Gdy wrocilam moj chlopak do mnie: sp..ier..dalaj. Pytam o co chodzi, a on, ze widzial jak tancze z kims innnym.. Zaczal mnie popychac, mowic ze mnie nie zna i ze nie wie kim jestem. Tlumacze go jedynie tym, ze byl pijany. Bardzo czesto slyszalam od niego slowa: "Chcialbym sie odkochac" albo puscil piosenke brzozowskiego i mowi to o nas: " Nie ma już światła w nas
ogień ten przypadkiem dawno zgasł". Nastepnie byl sylwester do 12 wszystko dobrze, lecz po masakra.. poszedl spac a ja zaczelam czytac ksiazke. Tydzien po sylwestrze pojechalam z kolezankami na impreze, spotkalam tam chlopaka i zaczelam mu sie zwierzać jak jest mi zle, ze cierpie i ze chyba to uczucie sie wypalilo jedynie zostalo przyzwyczajenie, mowilam tez, ze chcialabym zerwac ale sie boje, ze bede zalowac, mowilam, ze nie mam konkretnego powodu. Chlopak z imprezy powiedzial mi: powiedz, ze pocalowalas, sie ze mna na tej imprezie i wtedy zerwiecie.. Nie przemyslalam.. powiedzialam.. On ze mna zerwal. Po kilku godzinach zrozumialam, ze zle zrobilam.. Zaczelam jezdzic za nim, pisac, dzwonic.. Nic.. codziennie po kilka razy, tysiac smsow, pisalam wiadomosci na fb, wysylalam mejle. NIC. Zaczelam szukac pocieszenia. Spotykalam sie z chlopakiem z imprezy, niewinny flirt..pocałunki ale nic wiecej, po miesiacu jakies wspolne zdjecia na fb. Mimo tego, ze krecilam z chlopakiem non stop i tak pisalam do mojego bylego ale on wszystko przekreslil. Calkowicie zerwalam kontakt z chlopakiem z imprezy. Caly czas prosze mojego bylego chlopaka by wrocil.. czasem sie ze mna spotka, kiedy wracam na weekend do domu ze studiow ale wydaje mi sie, ze tylko na seks.. Powiedzial mi kilka dni temu, ze przespal sie z jakas dziewczyna. Boli mnie to. Pisze mi smsy: jak się zmienisz to do Ciebie wroce". Ale ja zrobilabym wszystko i juz sama wiem, ze sie zmienilam dla mnie to on byl tym jedynym. Jestem niecierpliwa, nie umiem czekac a bardzo go kocham.. Czy jestem az taka zla? Czy na prawde to wszystko z mojej winy? Tlumaczylam mu, ze klamalam z tym pocalunkiem, zeby mnie zostawil.. W sumie myslalam, ze sie wtedy cos zmieni, ze zacznie mu zalezec.. ale on dalej nie chce ze mna byc. Czuje, ze nie mam do siebie szacunku tak piszac ciagle i sie narzucajac.. Pomozcie. co robic!?

#2 2014-03-19 12:03:16

Young
Niewinne początki

Re: Dlaczego on mnie teraz nie chce..

Zapomnieć onim. Jestem dokładnie w tej samej sytuacji, więc wiem jak to boli...

#3 2014-03-19 12:27:40

kattyen
Cioteczka Dobra Rada

Witam, on ma cos nie halo z glowa albo nie wie jak zerwac i chce zebys go w tym wyreczyla.  ''Czuje, ze nie mam do siebie szacunku tak piszac ciagle i sie narzucajac..'' - nie pisz, nie narzucaj sie. Dlaczego pozwolilas mu sie tak traktowac i jeszcze chcesz do niego wracac i przepraszac? Chcesz byc taka pomiatana, podeptana przez jakiegos chloptasia duszyczka a pozniej za pare lat dorosla kobieta? Szacunek do samej siebie to rzecz swieta, dalas soba manipulowac, wciagnal cie w jakies beznadziejne gierki...chyba nie chcesz dalej tkwic w czyms takim, sa przeciez inni normalni chlopcy, prawda? Pozdrawiam.

''Worry is just a meditation on sh....'
http://singielskiblues.blog.pl/

#4 2014-03-19 12:34:42

ryba81
Przyjaciółka Forum

truskawka92 napisał:

czasem sie ze mna spotka, kiedy wracam na weekend do domu ze studiow ale wydaje mi sie, ze tylko na seks..

Po co on ma o ciebie walczyc skoro sex z toba ma,  bez zwiazku z toba . Droga nie prowadzi przez łózko.

Ostatnio edytowany przez ryba81 (2014-03-19 12:55:35)

#5 2014-03-19 12:53:39

ryba81
Przyjaciółka Forum

truskawka92 napisał:

Zaczelam jezdzic za nim, pisac, dzwonic.. Nic.. codziennie po kilka razy, tysiac smsow, pisalam wiadomosci na fb, wysylalam mejle. NIC.  Caly czas prosze mojego bylego chlopaka by wrocil..  Jestem niecierpliwa, nie umiem czekac

Postaw sie w jego sytuacji : jesli on by ci sie ciagle narzucał , jezdzeniem za toba , sms, meilami , wiadomosciami - nie miałabys dosc ???

A z drugiej strony on juz dawał sygnały ze cos w nim sie wypaliło "Chcialbym sie odkochac" albo puscil piosenke brzozowskiego i mowi to o nas: " Nie ma już światła w nas , ogień ten przypadkiem dawno zgasł".

Pomijam juz teksty

truskawka92 napisał:

" sp..ier..dalaj" Zaczal mnie popychac,

- jesli pozwoliłas tu na brak szacunku do ciebie , to ciagłym narzucaniem sie będziesz tylko pogłębiać jego niechęć

Ostatnio edytowany przez ryba81 (2014-03-19 12:57:02)

#6 2014-03-19 13:57:14

MarysiaStaskiewicz
Zaglądam tu coraz częściej

Musisz o nim zapomnieć. Z tego związku i tak już niestety niczego nie będzie, a im bardziej rozdrapujesz rany, tym bardziej cierpisz...

whatever happens, happens...

#7 2014-03-19 19:22:42

Herushingu
Wróżka Bajuszka

Ale dlaczego chcesz do niego wracać, do tego patologicznego związku? Chyba że lekko przejaskrawiłaś wasze relacje, i nie jest to prawdziwy obraz waszego związku... Ale, co do zasady, jeśli chcesz to niego wrócić to musisz zacząć się szanować, i przynajmniej przestać z nim sypiać, bo utwierdzasz go w jego decyzji, bo raz, że nie ma powodu do ciebie wracać, skoro ma wszystko na stopie koleżeńskiej ale bez dramy, a dwa, że lekko podchodzisz do relacji fizycznych, a zdaje się, że cały problem podyktowany jest jego zazdrością, zatem twe obecne zachowanie jest wodą na młyn dla jego niepewności...

truskawka92 napisał:

Tlumaczylam mu, ze klamalam z tym pocalunkiem, zeby mnie zostawil.. W sumie myslalam, ze sie wtedy cos zmieni, ze zacznie mu zalezec.. ale on dalej nie chce ze mna byc.

No cóż, nie dziwie mu się, że nie wierzy w twe słowa, szczególnie że bywał zazdrosny, i twe słowa były potwierdzeniem jego obaw, a że teraz zmieniłaś piesc jest logiczne, skoro chcesz go odwrócić, a owe wyznanie było powodem zerwania, ale jednocześnie jest to mało wiarygodne... Poza tym twoja motywy nie są lepsze...

Ostatnio edytowany przez Herushingu (2014-03-19 19:30:03)

Stopka forum