Jak, co.. odpowiedziec? ex - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak, co.. odpowiedziec? ex

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Hej.

Rostalem sie w trochę burzliwych sytuacji z dziewczyna generalnie to ona mnie zostawiła...

Cierpiałem trochę  mija juz miesiąc jak sie nie widzieliśmy, juz sie podniosłem z tym, nie ma sie juz co żalić smile

dostalem od niej wiadomosc   "Co tam u Ciebie"..   eh ta uwielbiam kreatywność...


Czasem jeszcze mnie najdzie nutka melancholii itp ale nie wiem co Odpisać szczerze mówiąc
czy sie rozpisać, odpisać krotko zwięźle i na temat, lub tak zeby cos powiedziec ale nie wszystko na raz ???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

A po co rozdrapywać rany, które dopiero co się zabliźniły?

świat jest pełen kobiet... nie trać więc czasu, na tę która już Cię kiedyś skrzywdziła.

Nic nie odpisuj i żyj swoim życiem.

3

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

jeśli coś jeszcze do niej czujesz, odpisz, ale krótko - może to dla niej jeszcze nie do końca zamknięty rozdział ...? nie dowiesz się, jeśli nie odpiszesz wink

4

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Jak dla mnie nie powinieneś do niej odpisywać. Skoro roztaliście się  i mieisiąc podnosiłeś się z tej sytuacji to po co znowu zaczynać? Nie warto No chyba że czujesz coś do niej nadal i chcesz utrzymywać z nią kontakt..

5

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Jedni mowia ze nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki, kwiatu pol swiatu   itp    Z drugiej strony kusi odpisać gdzies ta zadra jeszcze tkwi we mnie, bo wkrecic wie w kogos jest szybko ale odzwyczaic jest juz ciężko, aaa wiece ze po miesiącu ciężko jeszcze zapomnieć o kims

6 Ostatnio edytowany przez m_aggie (2014-03-17 17:41:19)

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Nie odpisuj. Zacząłeś żyć na nowo i tego się trzymaj. Jak zaczniesz znów utrzymywać z nią kontakt, to wszystko wróci: ból, wspomnienia, wątpliwości itp... Wiem z doświadczenia, że osiągnięcie stanu względnego spokoju i równowagi po rozstaniu zajmuje trochę czasu. Dobrze Ci szło, więc po co to burzyć. Sam mówisz, że ta zadra jeszcze w Tobie tkwi. Miesiąc to niewiele, ale z czasem będzie lepiej. Wytrwałości smile

7

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

ehh:) poco ona wogole sie odezwala

8

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Nie odpisuj.

9

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Grześku, powiem Ci co ja odpisałam mojemu ex w podobnej sytuacji.
" U mnie jak zwykle, same sukcesy"
Więcej się już nie pytał co u mnie .....

10

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

No chyba że wcześniej zdradziłeś... i teraz się mści bo znam taki przykład z życia

11

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Jeśli nadal coś do niej czujesz to nie odpisuj. Bo prawda jest taka, że zaczniesz robić sobie nadzieję, a po co Ci to? Odpisz kiedyś do niej, jak już sobie życie ułożysz z kimś i będziesz naprawdę ponownie szczęśliwy. Teraz to tylko Tobie zaszkodzi. sad

12

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Jeśli nie macie wspólnych znajomych i nie musicie się widywać, to olej sms-a. Nie ma sensu znów rozpoczynać dialogu, to tylko rozgrzebuje rany.

13 Ostatnio edytowany przez kattyen (2014-03-18 10:25:34)

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Jestem kobieta i powiem Ci tak smile prawdopodobnie spanikowala bo sie nie odzywales, posiedziela z fochem przez miesiac a teraz sie boi ze zaden facet jej nie bedzie chcial to dawaj na odgrzewane kotlety. Jezeli laska po zerwaniu sie nie odezwie tzn, jest szczesliwa sama ze soba....lub z kims innym, jezeli sie odzywa nie wazne po miechu po dwoch...spierdzielaj gdzie pieprz rosnie, bo to maly toksyk, ktoremu spadlo poczucie wartosci i chce je sobie nadbudowac twoim kosztem. Wykasuj jej numer lub zablokuj. Pozdrawiam.

14

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Jednak odsmażone pierogi smakują tongue ... Ale tak na poważnie, nie pisze widocznie nie ma sensu, bo jak by mialo byc dobrze to bylo by juz od poczatku .. nikt z nas nie chce byc tym drugim, a toksyczne związki ,przyjaciół sie odsuwa na book Dzieki !

15

Odp: Jak, co.. odpowiedziec? ex

Zdrowe podejście! Tak trzymaj! smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak, co.. odpowiedziec? ex

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024