rajstopy imitujące pończochy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » rajstopy imitujące pończochy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-12 15:43:03)

Temat: rajstopy imitujące pończochy

co sądzicie o takich rajstopach? znalazłam w spam jedne bardzo ładne - nie tak jak typowe pończochy, tylko jeszcze z wzorkiem jakby koronkowym. zastanawiam się tylko, gdzie bym je nosiła? do pracy chyba nie wypada, żeby był jakiś efekt to spódniczka powinna być raczej krótka.

Poleć temat na :

2

Odp: rajstopy imitujące pończochy

Ja nie noszę, bo nie lubię ściem tongue Jak zakolanówki, to zakolanówki, a nie rajstopy, które je imitują. Ale rozumiem, że dziewczyny lubią takie rozwiązania. No a z tym noszeniem, to zależy gdzie pracujesz wink Jeśli w biurze, to nie wypada, ale jeśli masz jakąś bardziej luźną pracę to noś, a czemu nie? smile

kocham torebki

3

Do takich rajstop trzeba mieć na pewno bardzo zgrabne nogi..
A gdzie nosić? na pewno nie do biura smile

4

Widziałam kilka dziewczyn w takich rajstopach, ale nie wiem czy założyłabym takie. Tzn wiem, nie założyłabym. Chyba do takich rajstop trzeba mieć szczupłe, długie nogi. Nie jestem, jakoś zachwycona tym trendem.

5

Mam takie rajstopy, założyłam je raz - w Sylwestra. Dodatkowo na moich jest jeszcze ten pasek, jakby pas od pończoch.
Nie mam długich i szczupłych nóg, moje uda nie są perfekcyjne, ale uważam, że nie wyglądałam w nich grubo i źle. Jednak prócz imprezy, nie wyobrażam sobie ich nosić na codzień, bo czułabym się skrępowana.

***Spoglądam wstecz i widzę tyle pustych godzin. Ogarnia mnie strach, bo wiem ile minęło, lecz nie wiem ile zostało***

29.08.2015r. - odliczam dni do naszego ślubu smile

6

Posiadam kilka par pończoch zarówno samonośnych jak i tych, do których trzeba mieć pas, jest to szalenie efektowne. Rajstopy udające pończochy mi się nie podobają, efekt o wiele gorszy, "podrobiony" a czasami i tandetny, zależy co delikwentka ma na sobie.

Widziałam ostatnio takie rajstopy u Pani, która miała minimalnie 50 lat, wzorek udający koronkę wystawał spod skórzanego kusego płaszczyka, kobieta wyglądała jakby zapomniała ubrać spódnicy, o ile u 20 latki taki efekt byłby zwyczajnie śmieszny u Pani w tym wieku był żenujący.

GG: 1464002
"Nie ma takiej przeciwności, przeznaczenia, losu, które mogą zachwiać postanowieniem zdeterminowanej duszy"

7

Super są te rajstopy! Nie zjeżdżają tak jak zakolanówki.

8 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-05-08 19:10:36)

Myślę, że to kwestia gustu smile Osobiście nie jestem do tego do końca przekonana. Co kto lubi, jak kto woli

''Because it is in the eyes, where the might of the spirit lies''

9

Wyglądają fajnie, ale jak dla mnie jednak są wyzywające...

Fajne są mam też takie ładnie wyglądają. Do mini czy nawet luźne zestawienie ze spodenkami i trampkami widziałam u jednej dziewczyny to fajnie wyglądało. Ale ja mam swój styl, że co inne to moje to może ja się nie wypowiem big_smile

11

podobały mi sie gdy po raz pierwszy je widziałem smile.. jestem na tak !

12

Pończochy to pończochy, rajstopy to rajstopy... Po co to mieszać?

13

Pońćzochy to pończochy, rajstopy to rajstopy. Nie kupiłabym czegoś, co "udaje" coś innego.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » rajstopy imitujące pończochy