iladian direct plus - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » iladian direct plus

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: iladian direct plus

Hej. Leczyłam się na grzybicę pochwy i kończę brać probiotyk -iladian direct plus. Moje pierwsze pytanie, jeśli któraś z Was brała, czy dziesięć tabletek wystarczy probiotyku, jeśli jest to moje pierwsze leczenie ? W sumie pani doktor powiedziała mi tylko, żebym kupiła jakiś probiotyk, nie powiedziała ile tylko kilka zaproponowała. Drugie pytanie czy któraś z Was miała taką sytuacje, że wprowadzając 24h później do pochwy tabletke wyciągała resztki poprzedniej? Co to znaczy, że źle zadziałała? Moje trzecie pytanie czemu pod koniec brania tego probiotyku wydziela się brzydki zapach z pochwy, z tego co wiem taki zapach wiąże się bardziej z zakażeniem bakteryjnym nie grzybiczym ? Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: iladian direct plus

Nikt ?

3

Odp: iladian direct plus
angi1212 napisał/a:

Hej. Leczyłam się na grzybicę pochwy i kończę brać probiotyk -iladian direct plus. Moje pierwsze pytanie, jeśli któraś z Was brała, czy dziesięć tabletek wystarczy probiotyku, jeśli jest to moje pierwsze leczenie ? W sumie pani doktor powiedziała mi tylko, żebym kupiła jakiś probiotyk, nie powiedziała ile tylko kilka zaproponowała. Drugie pytanie czy któraś z Was miała taką sytuacje, że wprowadzając 24h później do pochwy tabletke wyciągała resztki poprzedniej? Co to znaczy, że źle zadziałała? Moje trzecie pytanie czemu pod koniec brania tego probiotyku wydziela się brzydki zapach z pochwy, z tego co wiem taki zapach wiąże się bardziej z zakażeniem bakteryjnym nie grzybiczym ? Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?:)

hej, iladian dir plus to nie jest probiotyk na grzybicę, tylko np. profilaktycznie przy braniu antybiotyków. ja brałam przez 8 dni jak lekarz mi przepisał antybiotyk na angine, razem,  a potem jeszcze całą dawkę (10 tabl) iladian doustnie i było ok. jak brałam ten dopochwowy to nie miałam tak, że mi się nie rozpuszczał.  a brałas na noc?
jak masz brzydki zapach z pochwy, to pewnie przez jakąś infekcję grzybiczą, lepiej idź z tym do lekarza.

4

Odp: iladian direct plus

Pani ginekolog poleciła mi ten "probiotyk". Mam wizytę następną za półtorej tygodnia bo teraz miesiączkę dostanę. Aż szlag strzela, z myślą, że będę musiała wydać drugie tyle albo i więcej na leki z niepewnością czy teraz wyzdrowieje czy znowu nie ;/

5

Odp: iladian direct plus

Na noc brałam smile

6

Odp: iladian direct plus

nie denerwuj sie na zapas. a ginekolog powinna cie zbadać, jesli miałas objawy grzybicy. a w ogóle, to tez może byc tak, że infekcja może być od problemów z pęcherzem - ja tak miałam, że bakterie z cewki mi przeszły. to dopiero była masakra! ale uszy do góry! na pewno szybko się wyleczysz smile

7

Odp: iladian direct plus

moje akurat problemy są od chłopaka, on miał grzybice penisa po braniu antybiotyku.. myśleliśmy, że wyzdrowiał okazało się, że nie, zaraził mnie i on kolejne leczenie i ja również, niestety nie przeszło mi.. Więc zobacze, co powie pani doktor wink Dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam smile

8

Odp: iladian direct plus

jak pierwszy raz użyłam tego iladianu to faktycznie tabletka nie rozpuściła się do końca ale to tylko dlatego, że nie umieściłam jej wystarczająco głęboko. Z kolejnymi nie było problemu i najwazniejsze, że mi pomógł.

9

Odp: iladian direct plus

A to nie jest lek na infekcje? Bo chyba go ciągle reklamują w radiu, tak mi się wydaje...

Mnie mój lekarz zalecił doustne probiotyki na nawracające infekcje. Powiedział, że najnowsze badania wskazują, że regularne doustne przyjmowanie probiotyków, nawet tylko kilku kapsułek w miesiącu, znacznie poprawia florę bakteryjną. Tych leków jest mnóstwo - zwykle kupuję po prostu te, które są najtańsze i rzeczywiście na razie (odpukać) od jakiegoś czasu mam spokój. Wcześniej brałam te dopochwowe, ale nie ukrywam, że bardziej komfortowo jest łykać tabletki wink

10 Ostatnio edytowany przez Mel B (2014-08-21 18:35:37)

Odp: iladian direct plus

jak pisałam wczesniej brałam iladian dopochwowy  i jestem zadowolona. O tabletkach doustnych słyszałam, że są równie dobre,zawierają lakto coś tam, zapomniałam hmm tzn białko, które pomaga pozbyć się infekcji

11

Odp: iladian direct plus

ja już wolę jak mi wycieka, niż jak mam upławy przy zakażeniu.Pocieknie 3 dni i koniec, wystarczy wkładka i problem z głowy. Lepiej już tak niż męczyć się ze swędzeniem tydzień lub dłużej

12

Odp: iladian direct plus

Brałam różne tabletki i maści ale tabletka iladianu dla mnie jest najwygodniejsza. nie ślizga się w rękach i dobrze się rozpuszcza. jestem bardzo zadowolona.

13

Odp: iladian direct plus

Mój ginekolog też mi polecił iladian. Podobno pomaga rozwijać się tym dobym bakteriom (ma inulinę)  Nie działa zewnętrznie jak clotrymazol, tylko wewnętrznie wiec dla mnie skuteczniejszy i szybszy niż zwykła maść

14

Odp: iladian direct plus

Cześć dziewczyny. Iladian już 2 razy pomógł mi się wyleczyć. Chwalę go sobie za skuteczność i cene. U lekarza wydałabym za wizytę i sporo więcej za leki. Nie wiem czemu zawsze przepisuje mi takie tabletki czy maści, że portfel aż piszczy z biedy. Widocznie po pracy w państwowym szpitalu musi sobie odbić na wizytach prywatnych hmm

15

Odp: iladian direct plus

Na mnie nie działał. Tam nie ma nic co ma pomóc ... vit C ??? Naprawde jak juz stosować coś to cos co zadziała.

16

Odp: iladian direct plus

Koleżanko poczytaj troszkę o właściwościach wit. C, zajrzyj np. na poradynazdrowie.pl i poszukaj pod hasłem wit.c w ciąży

Poniżej przykładowy wycinek artykułu:

W Europie ginekolodzy stosują witaminę C w postaci tabletek dopochwowych w wielu sytuacjach np.:
?po kuracjach antybiotykowych,
?w trakcie stosowania leków antykoncepcyjnych,
?podczas ciąży.

Jej pozytywny wpływ na ekosystem układu moczowo-płciowego został potwierdzony badaniami klinicznymi.

17

Odp: iladian direct plus
fiolka 403 napisał/a:

Koleżanko poczytaj troszkę o właściwościach wit. C, zajrzyj np. na poradynazdrowie.pl i poszukaj pod hasłem wit.c w ciąży

Poniżej przykładowy wycinek artykułu:

W Europie ginekolodzy stosują witaminę C w postaci tabletek dopochwowych w wielu sytuacjach np.:
po kuracjach antybiotykowych,
w trakcie stosowania leków antykoncepcyjnych,
podczas ciąży.

Jej pozytywny wpływ na ekosystem układu moczowo-płciowego został potwierdzony badaniami klinicznymi.

Ok moze masz racje, ale dlaczego w takim razie to nie działa ??? Stosowałam i ja i słysze od koleżanek ze mozesz i 3 tyg stosowac i nic to nie daje. Wiec o co chodzi ???

18

Odp: iladian direct plus

Cześc dziewczyny. Ja tam się tak specjalnie nie znam ale słyszałam, że wit C stosuje się w profilaktyce i leczeniu ginekologicznym np. w ciąży czy przy braniu tabletek antykoncepcyjnych. Czy to dla każdego ?to też nie wiem ale bardzo mnie ten temat zainteresował i na pewno przy wizycie u gin zapytam o to. A może ktoś się zna i umie temat przybilżyć dlaczego jednym preparat z wit c pomaga  a innym nie.

19 Ostatnio edytowany przez manna19 (2015-06-09 22:21:33)

Odp: iladian direct plus

Jeśli chcesz zapewnić sobie skuteczną ochroną okolic intymnych wcale nie musisz sięgać po te bardzo drogie lub umawiać się na wizytę u gin. W aptece dostaniesz leki bez recepty, a moim ulubionym jest iladian. Działa od razu. Do tego odpowiednia higiena i będzie  ok

20

Odp: iladian direct plus

mi iliadian  plus pomogl 10 tabletek  wystarczylo tez uzywalam na noc.

21

Odp: iladian direct plus

Ostatnio skusiłam się też na żel iladianowy. Również bardzo fajny, mała tuba, żel bezzapachowy i bardzo delikatny, ładnie łagodzi podrażnienia i otarcia.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » iladian direct plus

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024