zdradził, żałuje i chce mnie odzyskać Co robić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » zdradził, żałuje i chce mnie odzyskać Co robić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: zdradził, żałuje i chce mnie odzyskać Co robić?

Witam wszystkich
Mam ogromny problem, którym nie mogę sobie poradzić... 2 lata temu będąc w Irlandii poznałam chłopaka - Irlandczyka. Byliśmy ze sobą 1,5 roku i było cudownie!  niestety musiałam wrócić do Polski skończyć studia. Obiecaliśmy sobie, że poczekamy 9 miesięcy, aż się obronię i wrócę do Irlandii na stałe. W ciągu tych 9 miesięcy widzieliśmy się 4 razy. Przy czym w pewnym momencie zaczął zachowywać się jak totalny dupek. Miesiąc przed końcem mojej szkoły powiedział, że nasz związek nie ma sensu, że zbyt wiele nas różni m.in. chodziło o poglądy na przyszłość. 3 miesiące potem dowiedziałam się, że zdarzyły mu się skoki w bok... tzn że zdradził mnie raz albo dwa.. Kumpla mówiła, że spał z dwoma laskami, on mówi, że tylko się z nimi całował i to była pomyłka! Wiem, że za sobą nie przepadają (ex i ta kumpela) i chciała się na nim odegrać... Co więcej zwierzył jej się, że chciałby prosić o drugą szansę, niestety ona musiała popsuć wszystko mówiąc mi, że on dopuścił się zdrady.

Dużo ostatnio rozmawiam z moim byłym - powiedział, że zdradził, bo byłam daleko a on był pijany... że bardzo żałuje i zrobi wszystko aby mnie odzyskać. Jeżeli nie to pragnąłby abyśmy zostali przyjkaciółmi. Powiedział nawet, że przyjedzie do mnie do polski żeby porozmawiać o tym co zaszło, zobaczyć co czujemy. A ja nie wiem... Wiem, że nadal mi na nim zależy, ale nie wiem czy jemu nie zdarzy się kolejna przygoda...
Doradźcie co mam robić?

Dziękuję,
Pozdrawiam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdradził, żałuje i chce mnie odzyskać Co robić?

wiesz co , mysle ze mozesz na pocztatek dac mu szanse, na wytlumaczenie sie, przeprosiny, prosze bardzo, niech przyjedzie do Ciebie do POlski i niech Ci to wszystlo ladnie wylozy i niech prosi o wybaczenie. a wtedy bedziesz mogla myslec do dalej z tym zrobic

porąbana jak łajno w tartaku

3

Ikaa ma rację. Możesz dać mu szansę i sama zobaczysz, jak to będzie.

Reklama

4

każdy zasługuje na drugą szansę, ale niech nie będzie mu zbyt łatwo. z ludźmi to jest tak, że doceniaja dopiero jak tracą, więc daj mu poczucie, że stracił.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

5

dziekuje bardzo za opinie. Walcze ze sobą od dwóch tygodni i poprostu nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. A wiadomo, że najbliżsi znajomi nie spojrzą na to obiektywnie (już się o tym przekonałam), dlatego dziękuję Wam za posty

Reklama

6

Claudymek napisał/a:

z ludźmi to jest tak, że doceniaja dopiero jak tracą, więc daj mu poczucie, że stracił.

popieram. Jednak ja jestem zdania, że skoro zdradził to chciał tego, a jak chcial to pa i powrotu nie ma. Zdradziłeś raz zrobisz to i kolejny.

Byłam w Irlandii i co nieco wiem o nich...  Ale nie każdy musi być taki sam smile

7

Mogę być wlany w trupa ( często mi sie zdarza ostatnio ) ale nie zdradziłbym laski za którą szaleję. Czy dać mu szansę? Współczuję dylematu.. Ja daję szansę po raz piąty...

8

Pytanie czego on żałuje. Tego, że zdradził, czy tego, że przez tą zdradę może cię stracić?
I co to za tłumaczenie, że "był daleko i pijany" Haha! W Irlandii pije się cały czas, a daleko to nieraz będziecie. Skoro taki był powód jego zdrady, to postaw mu ultimatum - jak chce być z tobą, to ma zamieszkać w Polsce i nigdy więcej nie brać do ust alkoholu smile

Annuszka już kupiła olej...

9

Może mnie zlinczujecie, ale nie dawałbym drugiej szansy. Bo nie zasługuje? Pewnie zasluguje, ale problem leży w tym, że będziecie tworzyć związek, gdzie jedno będzie "winne" coś drugiemu. I albo ty będziesz czuła się źle, że on zdradził cię, albo on będzie czuł się, że skoro miał skok w bok to ty też możesz się "odegrać". Oczywiście psycholog ze mnie żaden, ale w sumie i tak najważniejsze będzie, co Ci emocje powiedzą. Bo z nimi żadna logika nie pomoże...

10

patrząc z męskiego punktu widzenia, to powinnaś dać jemu drugą, albo i 1987 szansę - to takie fajne i romantyczne jest, i koleżanki na forum się zes..ć raczą, bo takie to ślitaśne, bo kolejna szansa - tylko, że jak nie wypali, to sama z tym gównem zostaniesz - dasz rady???

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » zdradził, żałuje i chce mnie odzyskać Co robić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018