Miłość czy zabawa ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Miłość czy zabawa ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

Temat: Miłość czy zabawa ?

Zdradziłem dziewczynę ,po nie długim czasie zrozumiałem błąd ..od tamtego incydentu minęło już jakieś pół roku. Bardzo ją kocham ..mówiła ,że już nigdy się nie spotkamy ,pisaliśmy co jakiś czas ,kłóciliśmy się ,teraz już jest okej ,piszemy normalnie..napisała mi czy nie chce się spotkać ,a przecież jeszcze jakiś czas temu mówiła ,że nie wyjdziemy nigdy. Odrazu zarzekła się ,że to tylko spotkanie kolega-koleżanka .Powiedziała też ,że nic do mnie nie czuje ,ale.. ale mnie lubi ..bardzo lubi. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez dafne123 (2014-02-11 12:21:33)

Odp: Miłość czy zabawa ?

Widzisz wypowiedzi kobiet w tematach miłosnych  trzeba interpretować odwrotnie  smile Hehehe trochę Panowie Wam współczuję, ciężko się przestawić na ten sposób myślenia. Ale fakty mówią same za siebie. Zraniłeś ją, jednak ona nadal coś do Ciebie czuje i tęskni za Tobą.  Kontaktuje się z Tobą, a nie robiłaby tego gdyby miała Cie totalnie dość. Nie może Ci napisać, że tęskni i nadal kocha, bo straciłaby resztki godności. Jeśli chcesz do niej wrócić, pokręć się koło niej, utrzymuj stały kontakt. Nie narzucaj się, niech poczuje, ze jesteś na wyciągniecie ręki.

3 Ostatnio edytowany przez zwiazkowy_len (2014-02-11 14:25:02)

Odp: Miłość czy zabawa ?

No nie? O ile życie by było łatwiejsze gdyby kobiety także były z marsa. Ale chyba za nudno by było.
Jeżeli nikt się nie kręci koło niej, sama zaczyna rozmowę smsową i pisze o spotkaniu, to za pewne myśli momentami o Tobie, o tym że brakuje jej. Tylko Tak jak Dafne napisała, musisz wyważyć moment moim zdanie, nie od razu, ani żeby nie było za późno.

PS na odegranie się raczej mi to nie wygląda.

4

Odp: Miłość czy zabawa ?

Mam nadzieje ,że jest tak jak piszecie smile Poprawił mi się humor nawet bardzo. Pisałem z nią dzisiaj jakiś czas ,wspomniała o spotkaniu ,nawet coś o 'niewinnym buziaku z okazji walentynek ' Hmm ,dziwnie to zabrzmiało ale mam nadzieje ,że za jakiś czas będę mógł wkońcu napisać ,że z nią jestem i się układa.

5 Ostatnio edytowany przez dafne123 (2014-02-11 19:13:56)

Odp: Miłość czy zabawa ?
Velmor12 napisał/a:

Mam nadzieje ,że jest tak jak piszecie smile Poprawił mi się humor nawet bardzo. Pisałem z nią dzisiaj jakiś czas ,wspomniała o spotkaniu ,nawet coś o 'niewinnym buziaku z okazji walentynek ' Hmm ,dziwnie to zabrzmiało ale mam nadzieje ,że za jakiś czas będę mógł wkońcu napisać ,że z nią jestem i się układa.

Hahaha to nie jest dziwne, to jest typowo kobiece wink
Velmor12 trzymam Cię za słowo wink

6

Odp: Miłość czy zabawa ?

Pożyjemy zobaczymy ,napiszę coś więcej pod koniec tygodnia smile

7

Odp: Miłość czy zabawa ?

w moim związku nie było zdrady.. ale podobnie potoczyły sie losy, pisanie, spotkanie, próba bycia razem i naprawiania... Podkreślam, ze to on ze mną zerwał a potem z inicjatywy obojga spotkaliśmy sie.. po miesiącu spotykania się znów mnie olał.. dlatego cieżko mi powiedzieć cos na ten temat, bo wydaje się, że jest fajnie ale coś zawsze może odwalić i stwierdzi "nie chce go jednak"

8

Odp: Miłość czy zabawa ?

Hej, przykro mi z powodu Twojej sytuacji. Ja jestem w podobnej, ale z  drugiej strony. Mój chłopak mnie zdradził, lub nadal zdradza. Wiem, że go strasznie kocham, i jestem w stanie mu wybaczyć bardzo dużo. Rozumiem Twoją "dziewczynę" . Bo nie można przestać kogoś kochać od tak. A złamanym sercem łatwo jest manipulować, jeśli więc powiedziałeś, jej że żałujesz, że ją kochasz, ona będzie teraz w ogromnym bałaganie. Nie wiem czy sam o tym jej powiedziałeś, czy dowiedziała się z innego źródła-to jest gorsze. Ale jeśli naprawdę żałujesz powinieneś podjąć temat i oczekiwać jednoznacznej odpowiedzi. Ona też nie ma prawo się Tobą bawić, nie pozwól na to, żeby wykorzytsała to, że ją zdradziłeś- przeprosiłeś i żałujesz, nie możesz zrobić nic innego. Ja już na swojego chłopaka nigdy nie spojrzę tak jak wcześniej i nigdy mu nie zaufam w 100%, więc jeśli chcesz być w związku w którym ciągle będziecie o tym myśleć, a przy każdej kłótni będzie to wyciągane, to o nią walcz. Ja nie wierzę w związki idealne po zdradzie. Już nigdy nie będzie tak jak wcześniej.

9

Odp: Miłość czy zabawa ?

O tym ,że żałuję i kocham ..o wszystkim sam jej powiedziałem . Nie wiem naprawdę jak to będzie,chciałbym to wszystko naprawić . Bardzo długo zajęło mi to ,żeby pozbierać się po tym wszystkim.Nie było chyba nawet wieczoru ,żebym nie uronił łez. Zrobię wszystko ,żeby to naprawić.W ciągu tego czasu gdy nie byliśmy razem gdy miała jakiś problem i tak pisała do mnie,i tak zawsze to ja najbardziej chciałem jej pomóc .Dobrze wiedziała ,że ma we mnie oparcie.

10

Odp: Miłość czy zabawa ?

Nadal uważam, że ona nie może się bawić Twoim uczuciami i Cię zwodzić. Powinna jednoznacznie się określić, po takim czasie powinna już wiedzieć czego chce i czy Ci wybaczyła. Moja rada- porozmawiaj z nią konkretnie bez żadnych zwodzeń. Stało się coś strasznego ale nie możesz odpokutować za to cały czas. Mimo , że to Ty jesteś winny i że wiem jak cholernie źle ona musiała się czuć, to po tak długim czasie  starania się o nią, widzę, że naprawdę Ci na niej zależy. I wiem też po Twoich wypowiedziach, że dzięki temu błędowi już nigdy nie popełnisz tego samego zła. Może to było Ci potrzebne, żeby naprawdę wiedzieć co to jest miłość. Może dzięki temu ona zyskała Twoją miłość większą niż wtedy. Mam nadzieję, że oboje nie będziecie żałować decyzji, która czas najwyższy podjąć.

11

Odp: Miłość czy zabawa ?

Just_that  jak Ty mnie dobrze rozumiesz ..dokładnie tak jest jak piszesz ,Kocham ją jeszcze bardziej niż przed zdradą i teraz doceniłbym ją 100 razy lepiej.Obawiam się ,że jeśli spotkamy się i zacznę ten temat ona nie będzie chciała rozmawiać ,a co wtedy ? Nie chce tracić z nią żadnego kontaktu ,spotkanie po takim czasie to i tak wyczyn. Ale tak jak mówisz mimo wszystko trzeba pogadać bo nie mam zamiaru nadal się łudzić ,że się zejdziemy lub nie .Chociaż ciągle zapewnia ,że nie .

12

Odp: Miłość czy zabawa ?

Przykro mi, że muszę to powiedzieć, ale szczerze uważam, że jeśli ona nie będzie chciała do Ciebie wrócić, to dla obojga będzie lepiej. Bo będziecie mogli zacząć od zera z kimś innym. A jeśli zejdziecie się to musisz być gotowy na to, że to co się stało nie będzie zapomniane, a przy każdej kłótni będzie wyciągnięte na wierzch. Zastanów się, czy chcesz być z nią i żyć ze świadomością jak wiele jej zawdzięczasz, że Ci wybaczyła i że nigdy jej nie wynagrodzisz tego. Nigdy nie zmyjesz zdrady z rąk. Tak niestety jest. Nie możesz tego dłużej ciągnąć bo się wykończysz. Jestem pewna, że masz tego dosyć i jesteś zmęczony tym wszystkim. Powiedz jej całą prawdę, dużym plusem ( jeśli w tym można znaleźć jakieś plusy) jest to, że sam się do tego przyznałeś, że żałujesz i najważniejsze - pomimo tego czasu wciąż o nią walczysz, a ona może na Ciebie liczyć. Ona potrzebuje Twojego wsparcia, bo inaczej nie pozwalałaby Ci sobie pomagać i wspierać jej. Zerwałaby z Tobą kontakt. Musi coś do Ciebie czuć, tylko czy jej uczucie przezwycięży strach przed kolejną zdradą. Jeśli postawisz sprawę wyjątkowo stanowczo- to znaczy, albo ona chce być z Tobą,dajcie sobie drugą szansę, zaczyniacie od zera i ona Ci wybacza albo zrywacie kontakt i ona nie będzie mogła dłużej Ciebie wykorzystywać. Nie możesz nieskończenie żyć złudzeniami, że MOŻE KIEDYŚ się Wam uda.

Odp: Miłość czy zabawa ?

Czasami jest tak, że kobieta mówi jedno a robi drugie...jak na moje oko Jej nadal zależy, minęło trochę czasu i może chce w jakiś sposób naprawić wasze relacje. Chyba, że to faktycznie tylko spotkanie kolega-koleżanka...a jeżei nie, to podziwiam Ją, bo jak dla mnie zdrada jest niewybaczalna!

14

Odp: Miłość czy zabawa ?

Ona już wcześniej mówiła ,że dla nas nie ma szans i nigdy nie będziemy razem . Próbowałem zacząć nowy związek ,ale nie udało mi się to ,poprostu mam ją ciągle w głowie. Ona też próbowała ,żaden nie wytrzymał więcej niż miesiąc . Większość moich pytań rozwiąże się jutro. Chciałbym napisać jutro wieczorem ,że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie ..ale to zbyt piękne żeby mogło się udać .

15

Odp: Miłość czy zabawa ?
Velmor12 napisał/a:

Zdradziłem dziewczynę ,po nie długim czasie zrozumiałem błąd ..od tamtego incydentu minęło już jakieś pół roku. Bardzo ją kocham ..mówiła ,że już nigdy się nie spotkamy ,pisaliśmy co jakiś czas ,kłóciliśmy się ,teraz już jest okej ,piszemy normalnie..napisała mi czy nie chce się spotkać ,a przecież jeszcze jakiś czas temu mówiła ,że nie wyjdziemy nigdy. Odrazu zarzekła się ,że to tylko spotkanie kolega-koleżanka .Powiedziała też ,że nic do mnie nie czuje ,ale.. ale mnie lubi ..bardzo lubi. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Trzeba było myśleć zanim ją zdradziłeś!

16

Odp: Miłość czy zabawa ?

Jesteś bardzo uparty, ale to świadczy o tym jak bardzo jej pragniesz. Przy jutrzejszej rozmowie staraj się być opanowany, mów spokojnym głosem. Nie mów niczego dwuznacznego. To ma być konkretna rozmowa, choć wiem, jakie emocje są w Tobie, ale to bardzo ważne, jeśli chcesz ją odzyskać. Zobaczy jak dojrzale mówisz i że się zmieniłeś, że nie działasz pod chwili, że dorosłeś żeby zacząć wszystko od nowa. To w jaki sposób mówisz wymusi że ona będzie musiała Ci dać jednoznaczną odpowiedź.Możesz też zasugerować, że to pójdzie albo w jedną albo w drugą stronę, że albo będziecie razem albo Wasz kontakt się urywa. Pamiętaj, że jeśli odmówi, to jest koniec. Zrywacie kontakt i nie upokarzasz się więcej dla niej, nie marnujesz swojego czasu na myślenie "a co by było gdyby". Wierzę, że zrobisz wszystko co w Twojej mocy żeby ją przekonać. Mocno będę za Ciebie kciuki.

17

Odp: Miłość czy zabawa ?

W sumie znam już jej podejście do sprawy. Gadaliśmy chwile dzisiaj ,jedzie jutro na imprezę. Spotkanie przełożyliśmy na sobotę . Eh..zanim to się zacznie lub skończy wyssie ze mnie ostatnie resztki energii.

18

Odp: Miłość czy zabawa ?

Jeśli również przełoży sobotnie spotkanie, daj sobie spokój. Pamiętaj, że kobieta jest zainteresowana tylko wtedy gdy mężczyzna jest wyzwaniem. Jeśli to Ty przestaniesz do niej pisać, to może staniesz się choć trochę bardziej tajemniczy, atrakcyjny, niedostępny i sama się odezwie. A ona ewidentnie szuka sobie kogoś innego. Ty już znasz odpowiedź na pytania, które sobie zadajesz, ale jeśli potrzebujesz usłyszeć to głośno, żeby spróbować o niej zapomnieć, to niestety musisz dostać mocnego kosza i się obudzić. Nie jest jedyną na świecie.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Miłość czy zabawa ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024