nie mam sily juz zyc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: nie mam sily juz zyc

mysle o tym zeby ze soba skonczyc ale sie boje bo mam2 dzieci

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie mam sily juz zyc

jesteejnam glupia i beznadzi

3

Odp: nie mam sily juz zyc

Masz dwójkę dzieci i chcesz je zostawić? Co się dzieje?

4

Odp: nie mam sily juz zyc

mam ale nie moge im nic dac

5

Odp: nie mam sily juz zyc

nie wiem od czego zaczac

6

Odp: nie mam sily juz zyc

nie mam sily mam dosc ale boje sie ze moje dzieci nikt nie pokocha

7 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-02-01 18:11:29)

Odp: nie mam sily juz zyc

Od czego zacząć? Najlepiej od początku smile Spokojnie, każdy problem można rozwiązać. Napisz co się stało

8

Odp: nie mam sily juz zyc

Nie ma się kim przejmować ze wszystkim można sobie poradzić przecież masz dwoje dzieci pomyślałaś przez chwilę o nich.Ja mam jedno dziecko i tez są takie chwile że chciałam ze sobą skończyć ale myśl o tym co z moim dzieckiem się dalej stanie powstrzymuje mnie od popełnienia czegoś czego ja już nie będę żałować a ono z tym zostanie i być może pomyśli że to jego wina a przecież  to nie o to chodzi PRAWDA pozdrawiam trzymaj się i nie poddawaj się wszystko jakoś się ułoży.smutasek77

9

Odp: nie mam sily juz zyc

Nie jesteś ani głupia ani beznadziejna a t
n że twoich dzieci nie pokocha nikt tak jak TY to fakt . Głupi i beznadziejny to jest ten twój facet z którym się związałaś . Czytałam twoją historíe . Pozdrawiam .

10

Odp: nie mam sily juz zyc

kobieto,olej goscia,masz dzieci,masz dla kogo zyć,walcz bo masz dla kogo

11

Odp: nie mam sily juz zyc

tak wiem mam dla kogo moze to zabrzmi egoistycznie ale gdzie tu miejsce dla mnie

12

Odp: nie mam sily juz zyc

Napisz co się dzieje smile

13

Odp: nie mam sily juz zyc

Jesteśmy w podobnym wieku, ja tez jestem matką, też żyję w związku na odległość, ale nigdy przenigdy nie pozwoliłabym sobie na to, by partner mnie tek olewał....Owszem zdarzają im się w delegacji zakrapiane imprezki, owszem zdarza się, że nie ma dla mnie czasu a ja przepełniona prozą swojego życia jestem rozgoryczona i smutna.Nigdy jednak nie pozwoliłabym na takie traktowanie, jak pozwala sb twój partner...Nigdy....
Jeśli jest tak jak było zakończ to, bo ten niby związek Cię tylko niszczy....Na co liczysz?Na ochłapy miłości?
Choć pewnie teraz wydaje się to irracjonalne, idź do psychologa, zapisz się na jakiś kurs choćby z UP i zacznij żyć w końcu dla siebie i swoich dzieci.Nie myśl o sobie w sposób, w jaki on cię traktuje.......

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024