Poszukiwana, poszukiwany przyjaciel - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poszukiwana, poszukiwany przyjaciel

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Mała-blond (2014-01-27 22:24:41)

Temat: Poszukiwana, poszukiwany przyjaciel

Witam . Doszłam dzisiaj do wniosku ze brakuje mi jakies koleżanki. Kiedys miałam wielu zajomych , ale odkąd poznałam mojego faceta to coraz mniej ich było.. Mieszkam w Piotrkowie  tryb. od miesiaca. Znam tutaj moze dwie osoby. Mam wiecej  znajomych w swoim miescie , ale to nie to samo.  Mam 22 lata i cholera potrzebuje z kims czasem pogadac , wypic kawke, wyjsc na zakupy , na spacer ewentualnie wypic drinka. W zyciu troche przeszłam. jestem osobą wrazliwa. moge pogadc a kazde tematy jak to kobitki ;d   Jakby rowniez ktos szukał kogos do pogadanki to zapraszam na gg 46232561, Piotrków Trybunalski

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poszukiwana, poszukiwany przyjaciel

Osobiscie mieszkam w Slupsku, ale chetnie z Toba popisze. smile iloverock@onet.pl

3

Ja mieszkasm w warszawie ale to zaden problem:-)  tylko czy roznica wieku cie nie przeraza mam 27 lat:-)

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez iloverock (2014-02-02 23:33:28)

smile

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Poszukiwana, poszukiwany przyjaciel

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018