Szukam przyjaciół z Poznania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam przyjaciół z Poznania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1 Ostatnio edytowany przez salsa820 (2014-01-27 21:14:02)

Temat: Szukam przyjaciół z Poznania

Dziwnie tak tu pisać. siedzę sama  i nie mam do kogo otworzyć ust chętnie poplotkowałabym ale nie mam z kim moje kontakty z kumpelami rozsypały się jak domek z kart każda poszła w swoją stronę.Na pytanie jak leci odpowiadam ok bo na to czekają inni nikt nie chce słuchać że się czuje samotna. A tak bardzo chciałabym mieć z kim wyjść na zakupy, na kawkę,podzielić się upieczonym ciastem razem żartować ,razem śmiać się i płakać marzy mi się przyjaźń do tańca i różańca. Fajne mam marzenie co nie?
ciekawe czy się spełni?
Umiem słuchać i wesprzeć w trudnych chwilach.
Ofiaruję swoja przyjaźń za przyjaźń.
Wiem, że trzeba pracować na przyjaźń ale możemy zacząć od sympatycznej znajomości.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam przyjaciół z Poznania

To może na początek ja się zgłoszę nieśmiało... Chyba miałybyśmy o czym pogadać. Tak czy inaczej, pozdrawiam Cię serdecznie.

Samotność, prawdziwa samotność bez złudzeń, to stan poprzedzający obłęd lub samobójstwo.
Remarque

3

Zgłaszam się na ochotniczkę ! smile Jeśli chciałabyś porozmawiać ,daj znać na mojego e-meila.Pozdrawiam Cie!!!:)

Reklama

Mieszkam w Poznaniu i też szukam przyjaźni. Niełatwo o nią nawet w dużym mieście.

5

Ja szukam także przyjaciółki... Może któraś z Pań z tematu miałaby ochotę poznać się, wyjść do kina, na zakupy?:)
On lat 28.
Pozdrawiam serdecznie!

Reklama

6

Hej Tomi, dlaczego nie, w końcu po to jest ten wątek. Jesteś z Poznania?

Samotność, prawdziwa samotność bez złudzeń, to stan poprzedzający obłęd lub samobójstwo.
Remarque

7

Witaj.Również szukam przyjaciół z Poznania,bądz okolic.

8

Witam,
Jestem Daria mam 21l,  młoda mama 14msc synka...brakuję mi koleżanki/przyjaciółki na chodzenie na wspólne spacery z Naszymi pociechami.
Może jest ktoś w podobnej sytuacji?? Mieszkam w Poznaniu.
Chętnie poznam kogoś, piszcie.
Pozdrawiam!

9

Witam wszystkich

dziś zarejestrowałam się na tym portalu i mam nadzieję znaleźć tutaj bratnią duszę taką do tańca i...kawy,pogadania i zrozumienia taką dobrą koleżankę a może z czasem przyjaciółkę.

10

Witam! Jestem tu nowa i jakoś tak głupio mi trochę na forum internetowym się uzewnętrzniać...no, ale przemogłam się (chyba w akcie desperacji). ;-) Mam, jak widzę, podobny problem. Niedawno przeprowadziłam się wraz z mężem do Poznania, a moje koleżanki zostały kawał drogi stąd. Wprawdzie mam mężusia, ale to przecież nie przyjaciółka! ;-) Poza tym oboje pracujemy w systemie zmianowym i często po prostu się mijamy. Miło by było mieć z kim wypić kawusię, czy piwko. Dopadło mnie już niestety 31 lat, ale durnych pomysłów ciągle mi nie brakuje. ;-);-);-) Jakby któraś miała ochotę popisać, pogadać, połazić, pokawkowac czy co tam jeszcze na "po" wymyślicie...czekam na info.

11

widze, ze jest nas duzo a ja wciaz nikogo z Poznania nie znam:) zachecan do kontaktu , jezeli czujesz sie tak samo samotna jak ja.

25.03.2013 r. <3

12

Czy wątek jeszcze aktualny ? Przyłączam się do was, też szukam kogoś do poplotkowania, na wspólne zakupy itd wink

13

i ja jestem nowa. w tej chwili w trakcie trudnego rozstania. Szukam kogoś z kim mogłabym pójść na drinka, pogadać, wyluzować się smile

"A we mnie samym wilki dwa...oblicze dobra, oblicze zła...walczą ze sobą nieustannie...wygrywa ten którego karmię "

14

Witam wszystkich. Na imię mi Maciej lat 29, jestem z Poznania, i również nowy na tym forum. Szukam sympatycznej znajomości, która przerodzi się w wieczną przyjaźń taką od serca, czy jest tutaj chętna dziewczyna, która zechciałaby pójść ze mną na spacer, do kina, na kawę ? Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie smile

15

Witam wszystkich dołaczam sie do wątku , chętnie poznam nowe osoby ,które wniosą dużo radości do codziennego życia:) ktoś chętny?Pozdrawiam

16

Jestem z Poznania, chętny na spotkania wink
Czy to spacer, czy kawa, czy posłuchać co leży na sercu - chętnie poznam nowe osoby.
Zapraszam na mail wink

17

Moze ja tez sie przylacze? Chociaz ciezko mi to wychodzi. Pisalam tyle wiadomosci, postow ale i tak bez odezwu. No coz jak to sie mowi nadzieja umiera ostatnia. Ktos chetny na zawarcie nowej znajomosci? smile

18

Ja z miłą chęcią Cię poznam smile Wymienimy się jakimś kontaktem ?

Halo, halo Poznań!
Jest tu ktoś jeszcze, kto chciałby poznać nową osobę?

Jestem Anka, mam 27 lat, a ponieważ nie mogę zasnąć, to w końcu się zarejestrowałam na netkobietach i stwierdziłam, że zagadam do poznaniaków wink

Jeśli ktoś ma ochotę trochę pogadać, to piszcie smile

20

Odświeżam. Ja wprawdzie nie Poznań, a okolice, ale jestem nowa na tym forum, chętnie kogoś poznam, bo samotność doskwiera...bardzo.

21

Cześć ! Jestem Paweł ,lat 23 i również jestem z Poznania,a właściwie studiuję w Poznaniu .  Również chętnie poznam ciekawą osobę do towarzystwa. smile
Pozdrawiam

22

Pab, ja akurat jestem z okolic Poznania i w samym Poznaniu bywam od wielkieo dzwonu:-/ Dlatego też jeśli już, to chcę z kimś po prostu popisać...

23

Hej, hej smile
Jeśli temat nadal aktualny, to i ja chętnie poznam koleżankę/ki z Poznania w zbliżonym wieku (30+) do pogadania przy kawce, spaceru, sportu... generalnie do fajnej, "babskiej" znajomości smile Jakąś bratnią duszę, z którą będzie można o wszystkim porozmawiać i sympatycznie spędzić czas.
Zapraszam do kontaktu :-)

24

Hej,
już myślałam, że są tu ludzie z całej Polski, tylko Poznań się odizolował :-)
Miło spotkać kogoś ze swoich okolic,
Pozdrawiam serdecznie ;-)

Przez ciernie do gwiazd

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam przyjaciół z Poznania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016