Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 275 ]

1

Temat: Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Witam!
Kilkakrotnie wchodziłam na to forum, lecz nie miałam nigdy śmiałości zacząć własnego tematu, choć korci mnie poznanie fajnych ludzi w wieku zbliżonym do mojego:)). Dzisiaj jest ten dzień...;) Założyłam swój wątek!!! Szukam osób, które chętnie popiszą tutaj, na maeila bądź gg. Nie szukam znajomości  w celu randkowym.
Chciałabym popisać z kobietkami, które chcą się pośmiać, podzielić się dręczącymi problemami  ponarzekać, pochwalić się, doradzić lub zasięgnąć rady ...i takie tam urządzać sobie czasami pogaduszki o umówionej godzinie, np w piątkowe wieczory przy kieliszku wina:)) lub przy kawce:)).
Jeśli ktoś chciałby się odezwać , kontynuować wątek to ja jestem za...:)
Napiszę tylko, że mam 44 lata, męża i prawie dorosłe dzieci. No i czasami troszkę więcej czasu na to , aby odpisać.
Może kiedyś jakaś znajomość przerodzi się w przyjaźń? Chociaż  "przyjaźń" to wielkie słowo i trzeba na nie odpowiednio zapracować - chyba mi przyznacie rację?
No to zapraszam a ja w wolnej chwili będę zaglądać:)

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

witaj Lana 44 wink
pozdrawiam i uśmiech zostawiam;)))))
z chęcią z tobą popiszę. jestem o roczek młodsza.

3 Ostatnio edytowany przez Sloneczko6 (2014-01-26 18:22:36)

Witaj Leno 44-ja tez sie przywitam,i chetnie popisze z Toba w wolnej chwili,mam 44lata,to tak jak Ty ,pozdrawiam zimowa pora cieplutko smile
Witam Ciebie równiez Alis.

Reklama

4

Witam smile
ja co prawda mam deczko więcej, bo 49, ale przecież ten wątek został stworzony dla sympatycznych ludzi po 40-tce, więc ja się również z ochotą dołączam wink
Witajcie Lana44, alis401 oraz Sloneczko6 smile

"Jeśli chodzi o czekoladę, opór jest bezcelowy"

5 Ostatnio edytowany przez Sloneczko6 (2014-01-26 18:52:38)

Witaj dorinko cieplutko-jak 40 stki to 40stki smile
Co porabiasz w niedzielny wieczorek?

Reklama

To i ja się tu przyłączę...

7

podczytuję forum wink i trochę się udzielam, ale głównie to odpoczywam po... wolnym! No cóż, jutro pobudeczka raniutko i do pracusi. A co u Ciebie Słoneczko?

8

Witaj Zuziu smile Pozdrawiam cieplutko wieczorową porą

9

Witam Wszystkich, chętnie poznam fajnych ludzi! Super pomysł!
Mam skończone 40 lat i mieszkam pod Warszawą.
Czekam na fajne kobitki, które chciałyby się zaprzyjaźnić (bez podtekstów matrymonialnych smile.
Będę zaglądać.

10

Witaj Stokrotko smile czy myślisz o przyjaźni w realu, czy mail? Jak w realu, to mamy kawałeczek do siebie, bo ja jestem ze Śląska, a jak mailowo, to zapraszam na maila smile

11

Jacie i znajome 40 wpadły tongue tutaj do Koleżanki. Pozdrawiam Czterdziestki tongue

12

No i witam Was, kobietki:)!
Nawet nie wiecie jaką radość mi sprawiło to, że zaledwie kilka godzin minęło od chwili kiedy rzuciłam hasełkiem, a tu proszę.... tyle sympatycznych pań:)) . Uśmiecham się do siebie a przemykający mąż tak jakoś zagadkowo na mnie spojrzał. No cóż... nie będę go wtajemniczać:) 
Aris 401! Dorinka3! Słoneczko 6! Zuziu z W-wy! Stokrotko73!
Chyba wymieniłam was wszystkie? Trochę potrwa zanim zapamiętam:)). Bardzo serdecznie Was pozdrawiam! Dziękuję, że jesteście chętne popisać:) Tak się zastanawiam, czy fajnie by było wymienić się numerami gg czy na razie popisać ogólnie na forum. Myślę, ze na razie ta druga opcja byłaby dobra. Może ktoś jeszcze dołączy??? Kto wie... Ale jeśli chcecie , nie ma sprawy, możemy popisać inną drogą.
Widzę, że niektóre z Was mają tutaj spore doświadczenie w postach. Kurcze, zanim ja dojdę to takiej liczby to zapewne trochę czasu upłynie...No chyba, że będę miała problemy ze snem, bo to całkiem możliwe w tym wieku, u mnie;), to mogę szybciutko dogonić co niektóre z Was:))
A tak, pisząc o dzisiejszym wieczorze to właśnie zrobiłam to co miałam w zamiarze.  Mogę jutro spokojnie iść do pracy. Tyle tylko, że martwi mnie troszkę ta pogoda. Tak wszyscy się zastanawiali, gdzie ta zima, kiedy nadejdzie , no i  w końcu ją mamy... Byle tylko drogi były przejezdne a mróz może dawać czadu:)
Chociaż , jak wróciłam dzisiaj z kościoła /a było -12/ to nie wiedziałam co mam ze  sobą zrobić. jadłam śniadanie i dalej mnie trzęsło. No to nic innego tylko termoforek i pod koc. Pomogło:) - zasnęłam na 2 godziny:)). Ale za to czy zasnę o 23.00 ? Tu nie daje sobie wielkich nadziei:(
Upiekłam dzisiaj drożdżówkę , taką co się wkłada składniki w odpowiedniej kolejności i zostawia na 3 godziny. Robiłyście może? Mi pasuje. Nie jest może taka jak to robiły nasze mamy, babcie a może nawet Wy robicie /ja nie mam w tym temacie szczególnych zdolności/, ale mi ona pasuje. Mogę ją robić w locie i jakoś wyjdzie. A ta wyszła nawet dobra. Zresztą już jej prawie nie ma:). Młodzież skonsumowała:)) Na zdrowie!
Skaczę z tematu na temat , ale w międzyczasie czytam wasze posty . Zauważyłam, ze niektóre z Was są ze Sląska. Lubię te strony i nie tylko te:)) Może jeszcze ktoś z małopolski tutaj napisze? Bo moje tereny to tak duuuużo wyżej na mapie:))
No to teraz już będę kończyć:). Może jeszcze uda mi się dzisiaj tutaj zajrzeć. Hmmmm... pewnie zajrzę na 100% ! Z samej ciekawości - jak się rozwija wątek:))
Życzę Wam miłego wieczoru! Do zobaczenia!:))

13

Aaaaa!!! Jeszcze jedno, gdyby któraś z Was chciała popisać nie tutaj, to zapraszam na maila:)) Sprawi mi to też ogromną radość:) Pozdrawiam!

14

witam;)
u nas też nieźle mrozi. przez taką pogodę nie chce się z domu ruszać. na zakupy wygnałam partnera bo gdy zobaczyłam za oknem padający śnieg i wiaterek do z tego wszystkiego dostałam gęsiej skórki. w takie mrozy staram się ograniczać sobie wychodnie. tylko dom praca praca dom. w weekendy przeważnie siedzę w domu. zawsze jest tu coś do zrobienia. tak więc nie nudzę się. zima jak nadeszła to chyba tak szybko nie odpuści. jak ja jej nie cierpię. jestem wiosenną kobitką i tą porę roku lubię najbardziej. dziś dzień jak co dzień poranna kawka obiad na popołudnie i wymarsz do pracy. POZDRAWIAM trzymajcie się cieplutko.

15

Kobitki, ja przede wszystkim szukam przyjaciółek w realu!!! Marzą mi się spotkania i przyjaźń niczym w serialu sex w wielkim mieście. Tak bardzo mi tego brakuje sad To takie cudowne !!!!!! Więc jeśli marzysz o tym samym co ja, to czekam na wpisy i grupę dziewczyn w Warszawy i okolic, która chętnie pozna się w realu i oczywiście zaprzyjaźni na dobre i na złe. Do tego potrzeba tylko chęci i zrozumienia dla drugiej osoby. Czekam na Was kobitki, aby w końcu ruszyć w miasto !!!!!!!

16

Hej , dziewczyny  pozdrawiam wszystkie wspaniałe 40 smile Stokrotka 73 ja tez mieszkam w okolicach Warszawy  ,więc kto wie może mamy niedaleko do siebie .

17

Hej dziewczyny.Jestem z Opola, czy jest ktoś z okolic? Kto jest zwariowaną 40- latką niech do mnie pisze.

18

Hej Kaśka73, ja mieszkam w Markach, a ty? Mam cichą nadzieje, że może też Mareczki smile

19

no niestety nie Mareczki lecz Pruszków  ,ale w końcu  nie aż tak daleko smile

20

Witam Dziewczynki:))!
Ładnie zabrzmiało, no nie? smile) Dziewczynki:) i niech tak zostanie...
Stokrotko , napisałaś, że szukasz przyjaciółek w realu. Nie ukrywam, że też chętnie takie chciałabym mieć. Też mi się marzy kawa w kawiarence, w domu... w gronie fajnych przyjaciół, gdzie każdy czuje się  swobodnie. Na dodatek ciągle mam taką scenkę przed oczami, że ta przyjaciółka wie gdzie może znaleźć kubki do kawy - śmieszne, ale tak jakoś sobie zakodowałam taką sytuację:)). Tylko nie zawsze tak można, tak jak w nie jednym filmie... Życie... A może faktycznie człowiek zbyt dużo filmów się naoglądał i żyje w jakimś innym świecie? Zapytałam, ale z drugiej strony już sobie daję odpowiedź , że tak nie jest , bo znam osoby  gdzie przyjaźń jest na pierwszym miejscu . A jeżeli nie na pierwszym to na pewno w czołówce. No i jest fajnie
i im zazdroszczę. Bo i owszem ma się koleżanki ale jak to w życiu bywa... czyli różnie z nimi jest:). Same wiecie.No i niestety trudno jest znaleźć takie , przy których można się wygadać, pośmiać bez zahamowań.
Myślę, że i tutaj można znaleźć fajne , SYMPATYCZNE:)) osoby, z którymi można się zaprzyjaźnić. A to, że z daleka... No cóż... ja uważam, że ma to też swoje dobre strony:). Kiedyś na jednym z forum poznałam  koleżankę, z którą rozmawiam mailowo i telefonicznie do dziś i jest ok. Mogę się wygadać, wyżalić do bólu:) Chwalę sobie tę znajomość i choć mieszka daleko to snujemy plany, żeby się odwiedzić:). Liczę, ze się uda:)
Także drogie koleżanki! Poznawajmy się, rozmawiajmy może akurat uda się zaprzyjaźnić na dłużej?!:))
Pozdrawiam Was cieplutko!

21

Witam pięknie smile No pewnie, że najlepsza jest przyjaźń w realu i tu przyznaję Ci rację Lana, że to jest piękne, kiedy przyjaźń jest - jak to ładnie napisałaś - w czołówce smile Z drugiej strony fajnie jest też popisać z kimś, bo można wtedy taką osobę trochę poznać (o ile jest szczera, ale ja nie zakładam inaczej), bo przecież pisać możemy o różnych sprawach.
Ja już dzisiaj jestem po pracusi, obiadek zjedzony hi,hi, z niedzieli zostało mięsko, więc było łatwo wink Nie zostało Ci trochę ciasta od wczoraj? wink Można kawałeczek, czy już wszystko zjedli? A z tymi kubkami do kawy to wcale nie jest śmieszne, tak sobie wyobraziłaś i to jest fajne, zabawne i wywołuje uśmiech, ale nie śmiech, a to wieeelka różnica. Pozdrawiam cieplutko

22 Ostatnio edytowany przez Miyu (2014-01-27 23:52:46)

Witam.
Jestem umiarkowanie sympatyczna, zdecydowanie po 40-ce, lubię poznawać nowych ludzi (zarówno w realu jak necie) - toteż tytuł wątku wydał mi się zachęcający smile.
U mnie także strasznie mrozi, do tego jeszcze wieje hmm - a jak Alis - nie znoszę zimy ... na szczęście za sprawą liczniejszych ostatnio obowiązków czas mija mi szybko - już za momencik, już za chwileczkę ... przedwiośnie wink!
Pozdrawiam.

23

Witajcie kochane 40-stki-to naprawde miłe ze tak szybko sie łączymy,tylko takie kobietki jak my dobrze sie rozumiemy,ja dziewczyny z Tarnowa jestem,niestety nie poznałam jeszcze nikogo z mych okolic,ale mam nadzieje ze ktos sie zjawi,choc bardzo sie ciesze ze Was poznałam,a i sa takie panie z którymi juz znam sie chwile-Alis Zuza,Milonku-causki,a reszta dziewczyn-no poprostu super cauje i pozdrawiam,u mnie tez zima i niestety trzeba machac łopatą,ale tak to jest kiedy faceci ida w prace -troche sie pogimnastykuje a ze mna moja sunia -pies labrador,uwielbia jak ja zasypuje sniegiem,szaleje niesamowicie.No fajnie pewnie juz spicie,wiec słodkich i kolorowych snów,do jutra.

24

Dziweczynki jeszcze zapytam-macie skypa?-to zadawajcie przeciez mozemy nawet tak rozmawiac,ja jestem gotowa,co wy na to?

25

Agniesiu  wzajemnie :*

I pozdrawiam Autorkę tamatu,jak widać Sympatycznych 40 nie brakuje. tongue

26

oby tak zostało jak najdłużej;)

27

Hej , dziewczyny  pozdrawiam wszystkie wspaniałe 40 smile Stokrotka 73 ja tez mieszkam w okolicach Warszawy  ,więc kto wie może mamy niedaleko do siebie

"  Hej, Dziewczyny " w górę kiecki, jedzie ułan jaszowiecki,
Szable do boju, lance w dłoń i wścibskiego  " goń, goń, goń ",

- A tak w celu zaspokojenia mojej nieokiełzanej ciekawości, proszę o odpowiedź, po co komu ta informacja kto i w jakim wieku jest ? 
Innymi słowy, czy Wy, Dziewczyny macie już problem wieku? - Ktoś taki jak ja, w wieku 26, 36, 46, 56, 66, 76, czy 86 lat nie może wymienić się z Wami spostrzeżeniem? - Nie zrozumie Was, a może to Wy nie zrozumiecie jego/jej? - Czy to portal dla tych, którzy pragną się poznać, czy to 1 A, lub 6 B ? - Piaskownice zarezerwowane (?), w jednej robi się babki z piasku, a w innej z babką bawimy się w doktora ?
- Czyż nie ma większej sztucznej bariery jak bariera wieku ?

28

Witam Was serdecznie!
Nie będę wymieniała Was po kolei, bo jeszcze nie zapamiętałam wszystkich loginów a liczby do nich dopisane to już w ogóle mi się mylą;) Za to swoją liczbę pamiętam;).
Milionek! Dziękuję bardzo za pozdrowienia:) To miłe:)
Któraś z was, chyba Dorinka chciała kawałek placka. Przykro mi ,ale  poszedł w mig. Młodzież w liczbie 5 i 4 dorosłe osoby jak się przysiadły to tylko okruszki zostały:)). Ale Dorinka, jak zrobię następnym razem to dam znać;) i przy kawce możemy się spotkać i pojeść:)) pogadać:))
Słoneczko6! A ty tak bardziej mieszkasz od strony Bochni, Brzeska czy z zupełnie innej strony?
MIyu! Masz racje, za chwilę przedwiośnie. Już tak w połowie lutego zaczniemy wypatrywać przebiśniegów. A tak z drugiej strony, zobaczcie - tylko przyspieszamy sobie ten czas. zamiast się cieszyć, że śnieg, że bielutko, że można przejść się , rzucić śnieżką  w kogoś wink... to my rozmyślamy, no kiedy to się skończy /sama tak robię/ , a za chwilę okazuje się , że koniec zimy, za chwilę następna i tak lecą latka ...:) Ech tam... nieważne... i tak nawet mając te 40 parę czujemy się jak 18tki , prawda:))
Vernier1107! Dla zaspokojenia Twojej nieokiełznanej ciekawości, powiem tak /zaznaczam, że to są moje  odczucia/, ja nie mam nic do wieku, porozmawiam i dogadam się z 16 latką jak trzeba, a tutaj  wejść może każdy -serdecznie zapraszamy!:) I myślę, ze ani młodszej, ani starszej  od nas osobie, która tutaj zajrzy nikt nie pozwoli odczuć tego, że jest jakaś bariera wieku. A to, że temat wątku zawiera określenie "...ludzie po 40-tce..."  to jest w jakimś stopniu ukierunkowanie dla osób, które chcą, powtarzam - chcą poznać, porozmawiać z osobami w tym lub zbliżonym  wieku. Miałam coś jeszcze napisać w tym temacie, ale.... może już nie będę:)
Życzę Wam Kobietki miłego wieczoru:) i serdecznie pozdrawiam:)

29

hmm... autorka tego wątku  chciała poznać osoby w podobnym wieku ,więc nie widzę  problemu nijakiego smile 
Piszesz ,ze nie rozumiesz ,ale czego ? tu nie ma co rozumieć i dorabiać filozofii smile  ,jak masz ochotę to pisz  dziel się wiadomościami i prowadz  rozmowy smile nikt tego nie zabrania . Pozdrawiam smile

30

Lana44 napisał/a:

MIyu! Masz racje, za chwilę przedwiośnie. Już tak w połowie lutego zaczniemy wypatrywać przebiśniegów. A tak z drugiej strony, zobaczcie - tylko przyspieszamy sobie ten czas. zamiast się cieszyć, że śnieg, że bielutko, że można przejść się , rzucić śnieżką  w kogoś wink

Tak, a do tego w połowie lutego powietrze pachnie inaczej smile.
Teraz to już sama nie wiem, jaką porę roku najbardziej lubię.. z przyzwyczajenia powiedziałabym, że lato .. ale chyba już nie hmm - latem za ciepło, zimą za zimno - chyba wybiorę wiosnę  (z drugiej strony .. ostatnia jesień była słoneczna i ciepła ...)  - no tak, jestem bardzo zdecydowana wink!

Znowu powtarzają "Przyjaciół" - idę pooglądać. Miłego wieczoru.

31

Lenko44-blizej Brzeska,a dokładnie tuz przy Zabawie słynnej Karoliny Kózki.Dziewczyny dzien jakos miną i patrze jak najszybciej sie połozyc ,meczacy dzien dzis miałam,pozdrawiam was wszystkie.

32

Hej dziewuszki!
Ja tutaj jak po ogień. Zaraz znikam i wyłączam się na dwa pracowite dni:))
Słoneczko6! To ja tak troszkę musnęłam swoją wizytą te tereny. Chciałam do ciebie napisać , ale nie ma dostępu do twojej poczty. Chyba, że sama się odezwiesz.
Spokojnej nocy Wam życzę:))

33

Witajcie
Lana44-napisałam maila do Ciebie.
Kochane co dzis zaplanowałyscie,czy cieplej dzis u was ?U mnie nadal mrozik sie utrzymuje,no i sniezek sypie,oj jakis obiadek trzeba zrobic,no i z psiakiem trzeba isc na spacerek brrr zimno nie chce sie,miłego i ciepłego dnia smile

34

witam)
u mnie śnieg już prószy drugi dzień. jest lekki mrozik jak to w zimie bywa. ja do pracy chodzę na piechotkę więc taka pogoda nie dla mnie. śniegu nasypało że momentami ciężko się idzie. dobrze że nie wieje bo bym wtedy miała przechlapane. miłego dnia;) znikam obowiązki wzywają.

35

Po 40 to już można być tylko sympatycznym.
...
Oczywiście był to żart.

36

tykwer napisał/a:

Po 40 to już można być tylko sympatycznym.
...
Oczywiście był to żart.

Może faceci tak mają ?  (też żart)

No co tam Sympatyczne ?  Tykwer Was onieśmielił ?  Oj tam oj tam.

Ja wczoraj spędziłam przed komputerem caaaaały dzień (pracując pilnie) - za to dziś biorę wolne - dam odpocząć oczom - zaraz idę pomarznąć sobie smile .. słońce przebłyskuje między chmurami !

37

Witajcie jak wam minoł dzien? u mnie dzis dzien badan-chodziłam po poradniach i robiłam badania-mam nadzieje ze bedzie ok,wyniki za kilka dni,a co u was?

38

I znowu Was serdecznie witam, Kobietki:)!
Uffff... minęły te najgorsze dwa dni teraz zaczynam nadrabiać zaległości m.in. w pisaniu:) Wieczorkiem /późnym/ wpadnę sobie tutaj na dłużej. Muszę dzisiaj sobie poluzować i troszkę odreagować. Ale najpierw obowiązki czyli sprzątanko, prano, prasowanko, wieczorem przychodzi młodzież więc obiecałam , ze zrobię im takie domowe KFC smile). Ale wieczorem wyłączam się .. Zresztą piątek popołudniu i wieczorem wręcz uwielbiam:))
Pogoda u nas pod wszelką krytyką. A wszystko przez wiatr. Jeszcze dzisiaj popołudniu zapowiadają jakiś marznący deszcz. Wszystko jest ok jak człowiek siedzi w domu ale jak trzeba z tego domu wyjść a jeszcze bardziej - wyjechać , to już nie jest tak ok. Ale miejmy nadzieję, że ostatnie podrygi takiej zimowej pogody. Nie mówię, żeby nie było zimy, ale po co od razu takie zawieje.
Kobietki, do których miałam napisać - dzisiaj się do was odezwę:)) Ale wieczorkiem ... późnym;)
Pozdrawiam , no i biorę się do pracy:)

Posty [ 1 do 38 z 275 ]

Strony 1 2 3 8 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Sympatyczni ludzie po 40-tce - może się poznamy? :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016