mam cellulit!!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » mam cellulit!!!!!

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 393 ]

Temat: mam cellulit!!!!!

hej.jestem mloda,szczupla z natury dziewczyna,nigdy nie bylam na zadnej diecie,no i nie zamierzam:) jednak ostatnio zawazylam na posladkach cellulit!! rozwija sie z szybkim tempie:( najpierw go nie bylo widac,tylko jak zaciskalam posladki a teraz to juz masakra sad wstydze sie nawet pzred swoim chlopakiem,moja pupa do tej pory jedrniutka stala sie jak galareta rozlazla:( co robic? czy kremy pomagaja?i jakie sa najlepsze?!pomocy sad

Kobieta najsłabsza jest gdy kocha,najsilniejsza gdy jest kochana...
Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: mam cellulit!!!!!

na cellulit nic nie pomaga:P ma się go i już, a kremy na to to tylko zdzieranie kasy z klientów:P

3

Biedroneczka, nawet mnie nie strasz  tongue

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.
Reklama

4

Peeling kawowy jest dobry, Biedroneczka.

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

5

Nie prawda-- kremy pomagają...ale same kremy pomoga jak masz w pierwszym stadium cellulit (czyli dopiero przy ściśnięciu reką skóry pojawiają się takie nierowności) a już przy widocznym na stojąco cellulit musisz wprowadzić dobrą diete...i przzynajmniej 30 minut spaceru dzienie smile plus kremy////no i polecam też robienie sobie zimnych prysznicy w miejscu gdzie sie pojawił tongue

Reklama

6

dobra dieta?to bez soli bez fast foodow?? smile)) kurde,to to co najbardziej lubie sad i co zniknie?:D

7

Blondynka słyszałam że nie wolno jeść czekolady żółtego sera itp neutral

8

przede wszystkim RUCH I DIETA! nawet szczupłe kobiety maja cellulit. a dieta musi być bogata w owoce i warzywa, ogranicz słodycze i fast foody, zacznij się ruszać. Stosowałam na cellulit milion kremów, drogich , tanich, próbowałam nawet Diora za króry zapłaciłam spoooorą kasę, bez diety i siłowni się nie obeszło. dobre są też zimne prysznice i masaże.

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

9

Claudymek i co zniknal?? powiedz mi jak mozesz Kochana czego mam uniknac:D jak wiesz to prosze napisz:D kazda cos doda od siebie i dieta bedzie gotowa:D a to wlasnie prawda,przestalam sie ruszac i prosze bardzo galareta gotowa :[       

dzieki za rady Kobietki:D

10

Zgadzam się z opiniami, że na cellulit najlepsza jest dieta i ruch. W jadłospisie powinny królować warzywa i nieśmiertelna woda niegazowana, dobra jest też zielona herbata. Unikać należy cukru w każdej formie, nawet w owocach, soli, tłuszczów zwierzęcych i produktów mącznych. Kremy, np na bazie kofeiny, wspomogą walkę z cellulitem, ale tylko wtedy gdy będą stosowane razem z dwoma pierwszymi zaleceniami. Wklepując krem jednocześnie wykonuj ok 20 min. masaż. Powinno się go zacząć od dołu, stopniowo kierując ku górze.

Nawet jeżeli uda Ci się zwalczyć cellulit teraz, tak naprawdę nigdy się go nie pozbędziesz. Tylko trwała dieta, ćwiczenia i specyfiki antycellulitisowe lub ujędrniające pomogą uniknąć jego nawrotom.

11

od jutra koncze z fast foodami,sola itd mozna mnie bedzie spotkac na alejkach pędzącą big_smile No i przy okazji wpadne do drogerii...
wink

12

mi znika stopniowo, i blanche napisała to co chciałaś wiedzieć:)

be careful of who you love and be careful of what you do, cause the lie becomes the truth!

13

dziekuje Wam wszytskim za rady big_smile slodyczy nie jadam,bo nie lubie(dziwne nie?:)) wiec juz jestem na dobrej drodze do sukcesu big_smile

trzymajcie kciuki

14

każdy ma cellulit-najlepiej to widziałam w słoneczny dzień nad naszym morzem. słońce idealnie go oświetlało u każdej dziewczyny:D ja sama tez nie jestem wyjątkiem ale profilaktycznie wmasowuję w nogi olejem Macadamia Virgin kupowanym w Mydlarni u Franciszka. fajnie działa, przy okazji nawilża nogi i chroni przed słońcem więc same plusy. zamówiłam właśnie kolejną buteleczkę;]

15

A ja stosuję kremy i pas wibracyjny (podobno działa), brzuszek mi już powoli znika.

Jeśli coś uparcie gaśnie, zaufaj iskierce nadziei...

16

Ja słyszałam że cellulit to sprawa genów, ma się go i już, teraz nawet dzieci mają...Wina też konserwantów, a nie tłuszczu, a one są we wszystkim!!!!:(

17

no a ja smigam na basenik,na saune itp.najlepszy jest masaz wodny punktowy na tylekk..mmm miodzio.

18

ja zauważyłam dużą w wyglądzie mojej skóry po zmianie wody pitnej.
W 70% nasz organizm składa się z wody, więc ważne jest aby pić wodę dobrej jakości.
Moja recepta na cellulit to: trening siłowy i rowerek 3 x tyg po 1,5h, dieta oparta o niski indeks glikemiczny oraz woda przefiltrowana przez filtr molekularny.

Nie ma nic za darmo i w tym przypadku też trzeba włożyć trochę swojej pracy!

Akcja społeczna przeciwko pijanym kierowcom ilemogewypic.pl oraz alkomaty

19

nie mam sil juz na ten cellulit :[

20

Ej, nie pekaj. Wiekszosc kobiet ma cellulit. Najlepsze efekty walki widac, gdy stosujesz kilka technik jednoczesnie. Na pewno wazny jest ruch, dieta, ale tez masaze i kremy antycellulitowe. Co do masazy- swietne efekty daja dwa: Biwash (sluchawka, ktora montujesz do prysznica, ma ona tez funkcje ssaca), i banki chinskie. Warunkiem zobaczenia efektow jest systematycznosc, co ulatwia zabieg prysznicowy smile. Pozdrawiam i zycze powodzenia.

21

moja 14letnia siostra cioteczna ma cellulit - to choroba cywilizacyjna i niektóre z nas (a w szczególności nasze dzieci) będą go miały na 100%
Ja mam 24 i też już mi się rzucił pod pupką sad  ciężko sie go pozbyć...

22

ja na tyłeczku nawet nie mam ale na udach z tyłu, pod pośladkami to mam widoczny.....  nie lubie go jak cholera.   lubie w krótkich spodenkach chodzic a nie zawsze sie odwazyłam. bo jednak go troche widac, robiłam ćwiczenia swego czasu takie na tylne partie nóg, gdybym robila je dłużej może by coś z tego wyszło wink

23 Ostatnio edytowany przez Emilia (2009-12-10 19:19:50)

Cellulit to bardzo twardy przeciwnik:) Na pewno zdrowa dieta( szczególnie ważne jest ograniczenie soli- zatrzymuje wodę w organizmie , i kawy) i duża dawka ruchu( raczek ćwiczenia kardio niz siłowe). Jeśli jeszcze wybierzesz się raz na jakiś czas na jakiś masaz to super. Ja nie mam czasu, korzystam tylko ze specjalnej maty relaksującej  kupione na spam- stres to główny winowajca powstawania "pomarańczowej skórki"

24

Cellulit to powszechne zmartwienie dziewczyn,trzeba zachowywać szczupłą sylwetkę i systematycznie ćwiczyć,a to,co nadal bedzie widoczne,pokochać!

25

Za pojawienie cellulitu należy winić nie tylko złą dietę i brak ruchu ale również uwarunkowania genetyczne mogą mieć znaczenie. To znaczy, że jeśli Twoja mama miała cellulit podczas ciąży to i u Ciebie mógł się pojawić.. Kolejną przyczyna na którą nie mamy wpływu są hormony! Żeńskie hormony działają pobudzająco na tkankę tłuszczową, zwłaszcza estrogeny.

Ważne jest w jakiej fazie jest Twój cellulit?
Jeżeli skóra jest gładka lub  są drobne grudki i zagłębienie to nie jest jeszcze tragicznie - wszystko da się zredukować!
Jeżeli zaś pojawiły się bolesne grudki i zagłębienia możesz tylko cellulit zahamować.

Powinnaś przestrzegać pewnych zasad:
- nie spożywać soli, ostrych i mocno solonych potraw
- jeść chude mięso, wędliny i ryby morskie
- zapewnić organizmowi wit A, C i E
- zwiększyć wysiłek fizyczny

Domowe sposoby na zwalczanie cellulitu:
- peeling kawowy
- picie zielonej lub czerwonej herbaty
- naprzemienne ziemne i ciepłe prysznice
- ćwiczenia
- masaże oliwkami

Polecam kremy:
- Garnier Roll - on
- Nivea Goodbye Cellulite
- Eveline Slim Cellulite

...I jeśli odwrócisz się do nieba zdasz sobie sprawę, że zostały miliony gwiazd i każda jedna jest marzeniem do spełnienia...
...Chociaż niektóre się wypalą, znajdziesz wiele, które dopiero zaczynają świecić...

26

ja tez mam ten sam problem hmm jestem szczupła a nawet podobno chuda:P a zauwazyłam wlasnie ze zaczyna mi sie pojawiac cellulit troche na posladkach i na udach sad zawsze sie duzo ruszalam a teraz w pracy siedze wlasciwie 8 godz przy komputerze moze dlatego zaczal sie pojawiac:/ dopiero zaczyna sie on pojawiac a juz go nienawidze!!

"Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego że jest zła, ale że jest martwa."
-Anthony DeMello

27

witaj na cellulit najlepiej ruch i dobry krem ja osobiście używam ampułek na noc  z Oriflame na cellulit sa rewelacyjne, do tego mała dieta i dużo ruchu, polecam a z racji tego iż jestem konsultantką mogę ci takie ampółki zamówić i wysłać pocztą, kosztują 66,90 i to jest kuracja 14 dniowa, moje gg 7518140 jak chcesz to napisz.

28

Cellulit to już chyba choroba cywilizacyjna, nie znam kobiety, która nie skarżyłaby się na jego obecność. Ćwiczenia fizyczne to klucz do sukcesu, zielona herbata, masaże oraz zabiegi kosmetyczne. Z tych ostatnich ja stosuję serię Slim Line Flosleku - żel wyszczuplający i antycellulit na noc, a krem na dzień. Dodatkowo raz w tygodniu robię peeling, też Slim Line. Mi ta seria bardzo odpowiada, świetnie ujędrnia i napina skórę, a do tego nie chłodzi bardzo mocno jak większość produktów tego typu, więc bez obawy mogę go używać zimą.

29 Ostatnio edytowany przez Pescecane (2009-12-16 17:04:17)

Biedroneczka napisał/a:

na cellulit nic nie pomaga:P ma się go i już, a kremy na to to tylko zdzieranie kasy z klientów:P

Dokładnie. Moja koleżanka się tym zajmuje (lekarz) i stwierdziła, że rozstępów  i cellulitu się nie ruszy. Można rozjaśnić albo zapobiegać pogłębianiu ale jak jest to będzie.
A ostatnio moja inna kumpela stwierdziła, że tylko  prawdziwe kobiety mają cellulit tongue

?Jeśli mogę powiedzieć komuś "kocham Cię", muszę być w stanie powiedzieć "kocham wszystkich w Tobie, kocham świat poprzez Ciebie, kocham w Tobie również samego siebie."

30

ja też próbowałam wszystkiego i nic nie pomaga. Ostatnio zapisałam się na zabiegi antycellulitowe w profesjonalnym salonie kosmetycznym na Merliniego w Warszawie. Zabiegi te nie są tanie, ale podobno skuteczne. Panie obiecały, że cellulit zniknie. Na razie zapisałam się na 3 takie zabiegi. Jestem po pierwszym i muszę przyznać, że wygląd skóry się poprawił. Co prawda cellulit nie zniknął, ale to dopiero pierwszy zabieg, zobaczymy co będzie dalej smile

31

Pescecane napisał/a:

A ostatnio moja inna kumpela stwierdziła, że tylko  prawdziwe kobiety mają cellulit tongue[/color]

o, to miłe big_smile. Swoją drogą ja też zauważyłam na swoich udach cellulit, przywykłam do tego, że zawsze byłam chuda no i leniwa (bo po co świczyć, skoro ważę mniej niż powinnam tongue), no i mam teraz suwenira z całego leniwego życia tongue
Po świętach zaczynam ćwiczyć, nie ma to tamto..

32

Wiecie co dziewczyny...ja sama jestem szczupła - a ten bezczelny cellulit też mnie zaatakował...u mnie przyczyną są chyba tabletki anty i wahania hormonalne...
Ale do rzeczy....stosowałam troche tych specyfików....i rzeczywiście walka nie jest taka łatwa...

U mnie najlepsze efekty dały intensywne ćwiczenia na siłowni - moje uda są teraz twarde jak skała i zero cellulitu...został mi tylko na pupie - ale z tym też walcze!

A jeśli chodzi o jakieś kremy - to ja polecam Eveline - Slim Extreme 3D Termoaktywne serum wyszczuplające - za ok 17zł
http://www.twojekosmetyki.co.uk/catalog/images/Eveline/eveline_slim_extrem_term_serum_wyszczuplajace.jpg

Być jak płynąca rzeka...

33

A ja od siebie mogę zaproponować masaż na rolleticu - mi osobiście pomógł, oczywiście w połączeniu z ćwiczeniami

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

34

z mojego doświadczenia wynika, że cellulit trzeba po prostu zaakceptować smile oczywiście dieta i ćwiczenia jak najbardziej ale chyba nigdy się całkowicie tego nie pozbędziemy...

Przede wszytskim ruch.
A najważniejsze - nie próbuj nawet wspomnieć o tym swojemu facetowi!
Oni nie widzą takich rzeczy, no chyba ze się im o nich powie smile

36 Ostatnio edytowany przez Szczurunia (2009-12-28 12:05:57)

Hmm ja walczę na kilku frontach big_smile:

-Dieta niskotłuszczowa (tylko tłuszcze zdrowe: oliwa z oliwek ew. olej słonecznikowy) i dużo soków owocowych i warzywnych bez cukru, dużo wody (dobrze nawilżona skóra wygląda o niebo lepiej), staram się też unikać żywności bardzo przetworzonej

-ruch - spacer jak tylko czas pozwala i łyżwy

-krem ziaji wyszczuplający do ud pośladków i brzucha (taki czarny) plus drewniany masażer

Celulit jest mniej widoczny niż wcześniej, więc warto się trochę starać smile

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

37

Jak już ktoś tu napisał- PEELING KAWOWY. Najlepszy taki domowej roboty:

- 2 duże łyżki kawy (najlepiej jak najgrubsze ziarna)
- po łyżce zmielonego cynamonu i imbiru
- łyżka soli do kąpieli
- łyżka żelu pod prysznic- dla połączenia składników

Najważniejsza w tym wszystkim jest oczywiście kawa- więc jeśli nie macie imbiru lub cynamonu to nie ma co rozpaczać smile Peeling stosuje się dwa razy w tygodniu. Tylko uwaga- rozgrzewa naprawdę mocno big_smile Po peelingu dobrze jest nasmarować całe ciało oliwką dla dzieci.

Efekty jak dla mnie fantastyczne. Pomarańczowa skórka praktycznie zniknęła a i rozstępy są mniej widoczne smile

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

38

a ja Wam powiem, że moje zabiegi antycellulitowe dają naprawdę dobre efekty. Właśnie skończyłam serię 3, o których pisałam wcześniej i jestem bardzo zadowolona. Cellulit może i nie zniknął całkowicie ale stał się naprawdę dużo mniej widoczny, teraz namawiam męża by zasponsorował mi następną serię haha ;P

Posty [ 1 do 38 z 393 ]

Strony 1 2 3 11 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » mam cellulit!!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016