Mój najlepszy i/lub najgorszy ostatni zakup - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Mój najlepszy i/lub najgorszy ostatni zakup

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

1

Temat: Mój najlepszy i/lub najgorszy ostatni zakup

Jesteśmy społeczeństwem konsumpcyjnym, także wydawanie pieniędzy towarzyszy nam każdego dnia. W tym temacie chciałabym byśmy się podzieli swoimi ostatnimi zdobyczami zakupowymi, które były strzałem w dziesiątkę, a może wręcz przeciwnie - strasznie nietrafionym zakupem.

To może być dowolny produkt: kosmetyk, sprzęt AGR/RTV, zabawka dla dziecka, meble czy co tam jeszcze przyjdzie nam do głowy.
Taka wymiana informacji o różnych produktach może zainspiruje innych użytkowników do zakupu przydatnych produktów albo podważy sensowność wydania pieniędzy na daną rzecz.

Dla mnie takim mega super zakupem (choć może nie ostatnim) jest zmywarka. Non stop się zastanawiam jak mogłam tak długo bez niej żyć.

A nieudany zakup? Zwykłe legginsy, za które zapłaciłam 60zł (!), a zmechaciły się to kilku dniach użytkowania. A potem dostałam od mamy zwykłe z bazaru za 7zł i służą mi cały czas i wyglądają jak nowe.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mój najlepszy i/lub najgorszy ostatni zakup

Moje najlepsze nabytki ostatnimi czasy to kiełkownica i sokowirówka smile Jestem zwolenniczką zdrowego odżywiania i stylu życia, toteż dla mnie te rzeczy są rewelacyjnym tego "wspomagaczem":)

3

Lakiery do paznokci firmy vibo z rossmana są tanie a bardzo dobre zwłaszcza te piaskowe smile jeden to około 8 złotych a daje lepszy efekt niż te za 40 już po jednej warstwie. Pościel z Lidla, przyzwoita cena i niezła jakość.

Polecam też maseczki w saszetkach bielendy, kupuje je od dawna ale wciąż nie mogę się nadziwić jak świetnie działają, zwłaszcza seria z awokado i druga z bawełną smile

Totalne badziewie? Meble firmy bodzio, mówiłam, błagałam tylko nie to, nikt mnie nie słuchał, potem oczywiście usłyszałam "miałaś rację" no ale co z tego sad nikomu nie polecam co z tego że są tanie jak wytrzymają góra kilka lat :C.

Kolejny niewypał to tusz do rzęs rimmel max bold curves (zielone opakowanie), skleja rzęsy, zbreja się, nie polecam.

Ostatnio kupiłam też olejek oregano, dość droga impreza, ale efekty opiszę za jakiś tydzień bo dopiero zaczynam go brać smile

Reklama

4

Moim ostatnim zakupem, którym wciąż się zachwycam, są sztućce do ryb marki Gerlach - noże, widelce oraz nóż i widelec serwingowy, czyli służące do podawania. Polowałam na nie od jakiegoś czasu, bo nie są specjalnie tanie, a to przecież niemal fanaberia wink. No ale mam, są piękne i doskonale nam służą wink.

Zachwyciłam się też sypkimi cieniami do powiek Vipera Galaxy - są po prostu cudne, dostępne w wielu kolorach i odcieniach, doskonale się rozprowadzają i jeszcze lepiej wyglądają smile.

Aaaa... Kupiłam w Biedronce za całe 14,99 zł dziurkowaną blaszkę do pieczenia frytek wink. Frytki są zdrowsze, chrupiące, a blaszka teflonowa, więc bezproblemowa jeśli chodzi o użytkowanie. 

Jak coś nowego upoluję lub o czymś jeszcze sobie przypomnę, to dopiszę wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz.

5

Co prawda nie kupiłam, tylko dostałam w prezencie (ale zamierzałam kupić smile) mikser zelmera ze stojakiem i misą obrotową. Ciasto się samo kręci a ja mogę w tym czasie zając się czym innym smile
Tylko mógłby tak bardzo nie hałasować .....

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."
Reklama

6

Zakup bardziej Męża, który uwielbia wszystkie nowinki tech, niż mój - robot roomba. Codzienne odkurzanie sierści psa mam z głowy, a i Mąż częściej "pomaga" w pracach domowych ;-)

7

AgaZal napisał/a:

[...] a i Mąż częściej "pomaga" w pracach domowych ;-)

Hehe. Kążdy sposób na aktywizację do sprzątania jest dobry. Hehe

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-23 21:19:21)

Dla mnie ostatnio zakupem 10/10 pkt była odżywka do rzęs spam. Stosuję dopiero parę tygodni a już mam rzęsy o jakich mogłam tylko pomarzyć a z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej smile aż żałuję, że zdjęć nie zrobiłam przed rozpoczęciem kuracji... Naprawdę polecam ten kosmetyk

9

Hm, a mnie uradował płyn do mycia wszelakich urządzeń kuchennych "TYTAN"
Psikne sobie to tu, to tam i nie dość, że wydezynfekowane, to jeszcze odtłuszczone i bez szorowania smile

10

Moim udanym zakupem to jest wszystko co kupiłam zelmera, ta firma jest godna polecenia. Super są też garnki z zepter ale nie patelnia ona jest do niczego, patelnie najlepsze są z tefala. Moim nieudanym zakupem jest odkurzacz Twister Maxima najgorszy i najdroższy szajs na świecie.

11 Ostatnio edytowany przez Bubuś (2014-02-13 21:07:54)

Najlepszy zakup ostatnich tygodni, to polar z decathlonu przeceniony z 89.90 na 29.90 jest bardzo wygodny i miękki, mogłabym go nie ściągać w ogóle big_smile

Najgorszy - softshell Brugi, modelu nie pamiętam. Koszt na przecenie 189 zł. Mam go 4 miesiące z czego po 2 tygodniach użytkowania "rozjechał się" zamek, 3 tygodnie naprawiali, zaczęła się zima więc poszedł do szafy, wyjęłam go w niedzielę i jutro zanoszę znowu na gwarancję, bo zamek znowu się rozjeżdża...

12 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-23 21:19:50)

u mnie najlepszy to serum do rzęs spam - super się sprawdza, wydłuża i pogrubia rzęsy - oprawa oczu zyskuje rewelacyjnie

najgorszy to farba do włosów z syossa którą kupiłam jasno rudą a wyszła mi ciemno-wiśniowo-bordowa... masakra

13

Hm, jakoś tak kosmetycznie mi wychodzi ostatnio tongue Np krem Babydream- dla mnie świetny, sprawdza się na mojej buzi i nie tylko, aż dziwne można by powiedzieć, bo mam cerę mieszaną i często potrafi się świecić. Ten mnie jednak aż dziwne nie zapycha (mimo że tylko za 5 zł tongue), do tego jakby mniej krostek wyskakuje (niby nieczęsto ogólnie mi wyskakuje, ale ten jakby to jeszcze lepiej hamował), wchłania się moim zdaniem prawie do matu, ładnie pachnie i moją cerę fajnie zmiękcza. Nawilżą może nie rewelacyjnie, ale dla mnie teraz jest akurat, nie mam jakiejś przesuszonej cery, więc teraz wystarczy. Jedynie wkurzała mnie na początku jego tępa konsystencja, więc na początku ciężko było rozsmarować, teraz jednak nabrałam wprawy w tym i nie widzę to jako wielką wadę smile Jest super jak dla mnie smile Z tej serii też kupiłam też Babydream krem na niepogodę, tak samo śmiesznie niska cena ok 5 zł, a skuteczność znacznie przewyższa cenę. Jak były te mrozy w tym roku, krótko ale były, tak po -10 nawet czy chociażby -5 to świetnie sobie poradził i z mrozu wróciłam do domu bez efektu buraczka nawet najmniejszego, co bardzo rzadko mi się zdarza. Cera była perfekcyjnie ochroniona, aż w szoku byłam, że tak dobrze ją ochronił. Kiedyś stosowałam na mróz Farmony, ten też był niezły, ale jednak był lekki efekt buraczka przy takim mrozie, a tu zero!! Dla mnie fenomen i będę dalej kupować na mróz i jak nie będzie już mrozu w tym roku to i tak kupię, to i tak, bo na wiatr też jest dobry, a wiatr jest wiele dni w roku, tak że niedługo na pewno kupię kolejną tubkę smile Jak dla mnie hit smile

Najgorszego zakupu na razie nie mogę sobie przypomnieć, mam jakieś średniaki. ale taki najgorszy to ciężko. Teraz mam taką "manię", że prawie zawsze przed zakupem często sprawdzam opinie na wielu portalach itp, dzięki czemu chyba unikam wielu "wpadek" wink Teraz aż ciężko mi coś w ciemno kupić, choć oczywiście też się zdarza, ale zazwyczaj te mniejsze i tańsze rzeczy, nie jestem sknerą, ale jednak szkoda byłoby np kupić coś za 50 zł czy więcej co by było kiepskie tongue Dlatego tutaj już zdecydowanie wolę sprawdzić opinie smile

W ogóle teraz nie przypominam sobie tak innych zakupów, może teraz tak dużo nie kupuję- chyba teraz mam minimalistyczne podejście i bardziej kupuję co potrzebne tongue No, ale jak przypomnę konkretnego to dopiszę tongue

Edit: No ok, wiem, wprawdzie na abonament, ale kupił mój tata smartfon, na abonament ma i długo jest klientem, więc za 4 gr sobie wyobraźcie! big_smile Wcześniej miał Samsung ale zwykły, nie dotykowy miał od nich z T-Mobile, teraz też ma od nich Samsung Galaxy 2 xCover i może nie przepadam za smartfonami, sama mam starą Nokię, ale ten dosyć fajny. Przyda się Wam, jeśli chcecie mieć smartfona, ale takiego dość wytrzymałego, bo ten ma dobrą obudowę i jak sama czytałam opinie, to ludzie piszą, że naprawdę wytrzymały. Dla mojego taty świetny, bo pracuje na budowie, więc musi być w miarę wytrzymały. A chciał smartfona, bo chce takie dobre zdjęcia robić dla klientów, a zwykłym telefonem jest ciężko. Podobno tylko ludzie narzekają na małą pamięć, ale potem można kupić kartę pamięci. Jak mówię w abonamencie ma go za śmieszne 4 gr hehe, a normalnie kosztuje 600-800 zł chyba. No czyli jak na smartfon i w regularnej cenie nie jest bardzo drogi porównując do innych, a mimo tego jest niezły. Aparat 5 megapikseli, według mnie fajny wyświetlacz, choć ktoś narzekał w Internecie, że mały, co mnie dziwi, bo dla mnie super jak patrzę. No i ogólnie fajny jest. Z tego co widzę tata też zadowolony.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

14

najlepszy: toster electrolux! może jest trochę duży w porównaniu do jego  "kolegów"i zajmuje trochę miesjca, ale nie przepadam za chlebem/kanapkami toteż ten toster okazał się być strzałem w 10tkę! szybko,na ciepło i chrupiąco;)

najgorszego sobie nie przypominam,pewnie jakieś kosmetyki ale to groszowe sprawy,więc nie rozpaczam:)

15

Mój najlepszy zakup to chyba serum do rzęs CharmLash. Nie mogę już policzyć ile zaoszczędziłam na tuszach do rzęs odkąd zaczęłam je używać smile Po około dwóch-tygodniach stosowania można zauważyć szybki wzrost rzęs, a po miesięcu będziecie już uzależnione od swoich nowych gęstych "firanek"- gwarantuję smile

16

Ostatnio wymieniłam materac z ikei na coś bardziej markowego i nie żałuje ani złotówki.

17 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-03-25 22:23:55)

to tutaj z innej beczki: spam!! moja ostatnia rewelacja i ratunek na stopy zaniedbane przez zimę smile

18

Jednym z moich udanych zakupów jest blender brauna smile świetny do sosów, soków i innych !

19 Ostatnio edytowany przez beatka87 (2014-04-23 14:42:11)

Najlepszy zakup nowy aparat Nikon D3200 mam bzika na punkcie fotografii, świetna sprawa łóżko narożne ;D najgorszy ostatnio krzesło obrotowe z jyska skóra po 2 dniach użytkowania popękała. Reklamacji nie uwzględniono bo - było niby źle użytkowane big_smile P.S wiedzieliście że na krześle nie wolno siadać? big_smile:D

Mama Alanka ur. 19.06.2012 r.
Zawsze będę pamiętać o tych utraconych, ukochanych... (*)

20

Najlepszy- komputer, wypasiona karta graficzna, ma 3 miesiące a jeszcze żadnej gry nie zarejestrowałam xD Najgorszy... w empiku kupiłam Assasin Creed, stałam przy kasie, babka otwiera pudełko zagląda, czego ona tak się gapi do środka myślę. Wyszłam ze sklepu, po godzinie coś mnie tknęło. No tak bo gry są zafoliowane a to było odfoliowane. Zaglądam, nie ma instrukcji gry xD Nosz kurde, ja do sklepu naginam po instrukcje. Odpakowali jakąś grę i mi mówią, że w tych grach to w ogóle nie ma. Ok. Przyjechałam do domu, chcę zarejestrować... aaa nie ma kodu w środku xD Ktoś sobie oderwał xD Ale nie miałam czasu pojechać i im pokazać czas mijał... miałam zrobić zdjęcie paragonu i gry w środku i wysłać do STEAM, ale cóż aparatu nie mam xD Minęło ze 2 miesiące i dalej z tym nic nie zrobiłam xD Taka ze mnie mentalna blondynka. Chociaż nie tylko mentalna, bo ja urodziłam się blondynką tylko mi włosy od farbowania pociemniały tongue

21

Najgorszy zakup łóżko z firmy bodzio porazka, do tego kurier porazka. Wytrzymało rok.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Mój najlepszy i/lub najgorszy ostatni zakup

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016