obawa, nieśmiałość a miłość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » obawa, nieśmiałość a miłość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: obawa, nieśmiałość a miłość

Przeglądałam forum, ale nie znalazlam podobnego problemu.  Pojawia się kilka wątkow dotyczących  przyjaźni,  kolezenstwa...

Podzielone są zdania na temat przyjaźni damsko-męskiej.  Do tej pory i ja należałam do grona osób będących zdani ze taka przyjaźń może istnieć.... do czasu kiedy nie zakochałam się w moim koledze. 
Chodzimy razem na zajecia takze widujemy sie codziennie, rowniez czasami po zajeciach.   
Bywają sytuacje ze okazuje mi  zainteresowanie,  przytula, dba o mnie, chce sie jakoś się zbliżyć ( ja to tak odbieram). Niestety mnie włącza się bieg wsteczny.  Nie wiem czego się boję... moze tego ze to tylko kolezenskie odruchy czy zarty a ja źle je interpretujac tylko się osmiesze,  moze to ze zobaczy ze mi na nim zależy,  a ja będę mu obojętna,  a może nie umiem flirtowac ... jednocześnie chciałabym zeby dal mi szansę,  zobaczył we mnie kobietę. 
Myślałam juz czy nie zacząć się z kimś spotykać zeby zobaczył że moze mnie stracić... co jesli przyniesie to odwrotny efekt i pomyśli ze mnie nie interesuje...
Jakieś inne pomysły?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: obawa, nieśmiałość a miłość

szczera rozmowa wink koniecznie...ale to wymaga odwagi!

3 Ostatnio edytowany przez lucynaxyz (2014-01-16 19:27:32)

To wymaga odwagi,  dużej odwagi.  Nie chcę się wyglupic.

Reklama

4

To wymaga odwagi,  dużej odwagi.  Nie chcę się w jego oczach osmieszyc ze cos może sobie uroilam,  nie jestem w jego typie.  Na początek chcę dać jakiś sygnal

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » obawa, nieśmiałość a miłość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018