Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

Witam,

pisze tutaj poniewaz mam poważny problem który nie daje mi spać od jakis 2- miesiecy
Jestesmy z żoną po ślubie ponad 3 i pół miesiąca. Aktualnie się nie spotykamy od 3 i poł tygodnia, żona do tego jest w ciaży 6 miesiąc.
niechce się ze mną widywać jak narazie poniewaz wynikły awantury...ale nei o to chodzi...dokdłanie.
Chodzi o to że nie ufam mojej żone problem zaczal się już prze ślubem i po slubie zacząłl narastać.
Nie moge uzyskac szczeraj roozmowy od niej poniewaz zawsze nie odpowiada mi wprost tylko wymijająco.
Jak się ją zapytałem czy kogos ma to odpowiedziała : teraz nie ale przed ślubem mogła kogoś mieć.
Jej czyn z przeszłości świadczył o tym że: Jak kiedyś neichciał współżycia z kims kto jej sie n eipodobał i mówiła że tego neichciała to jednak i tak to się stało i potem żałowała co zrobiła.
Jak się jej pytam kilka razy czy to moja dziecko to odpowiada że: albo listonosza albo sąsiada i się dziwnei zachowuje przy tym krzywiąc się że wogóle śmialem zapytać.
Twierdzi, że nie wie czy mnie kocha, a pytanie zadawąem kilka razy.
Zaczął wydzwaniać do niej jakis żonaty kolega koleżanki z jej byłej pracy odkad zaszłla w ćiązy a nie odzywął się rok.
Wypisuje smsy z jakimś chłopakiem o imieniu Marek ( głupie smsy hmm) a Marek to był jej poprzedni chłopak( może się myle ze to inny)
Jak do niej dzowni ten żonaty to wychodzi do pokoju i gada. a jak zajrze jejdo telefonu to sie bardzo denerwuje.
zrobiłem awanture kilka rayz żeby tego nie robiła to ise troche porpawilo na tyle ż eprzestała od neigo odbierać i rozmawia wtedy kiedy mnie nie ma.
odkad zaszła w ciązy cąły czas chodzi mi po głowie że to nei mje dziecko. Albo ona nie jest pewna kogo może ono być.
Jak się dowiedziec prawdy co ona kombinuje? Cyz to mozliwe zeby kogos miała? Czy mnie zdradza jeszcze beda w ciązy ...
z góry dziekuje za odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

To ja mam takie pytania.. Ile wy (ty i żona) macie lat? Na jaka cholere był ten ślub ?

3 Ostatnio edytowany przez assassin (2014-01-13 09:04:10)

Odp: Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

Witaj
Kwestie techniczne:
- po urodzeniu dziecka zrób testy DNA
- jeśli to nie ty jesteś ojcem to masz 6 miesięcy na złożenie wniosku o zaprzeczenie jeśli nie chcesz mieć nic wspólnego z matką i dzieckiem, po tym okresie nawet jeśli nie twoje to będziesz na nie płacił.
Na chwilę obecną odpuść oskarżenia jak nie masz dowodów.
Faktycznie po co ślub jak zaraz takie kwiatki wychodzą?

4 Ostatnio edytowany przez Hexar1313 (2014-01-13 09:06:10)

Odp: Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

ja 31 a zona 27

kwestie techiniczne sa mi znane smile
ale nasuwa się pytanie czy ktos jednak w jej zyciu jest?
Prawdy sie nei moge dowiedziec, to tylko namiastka tego co pisze.. a moze jej hormony szaleją ?
pozatym żona poszla na terapie bo jak sama powiedziła że osbei nei radzi sama ze soba i sie na mnei wyzywa za wsyztsko obwinia i robi na złośc hmm

Ślub po to bo ja ją kocham i chiałem rodziny dziecka i nadal tego pragnę.

5

Odp: Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

Zaciśnij zęby i już. 3 miesiące jakoś przeżyjesz. Test zrób po cichu i potem w lewo albo w prawo. Przygotuj się też na dalsze huśtawki nastrojów, jeśli jednak podejrzenia są nieuzasadnione.

6 Ostatnio edytowany przez Hexar1313 (2014-01-13 09:49:19)

Odp: Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

jeszcze jest kwestia dlaczego ona mnie tak izoluje od siebie i niechce razem mieszkac? hmm
woli kolegów i koleżanki - wydaje mi sie że ona jest jakas niedojrzała....;/

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czy zostałem zdradzony albo czy żona kogoś ma

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024