Prezent dla przyjaciółki - Netkobiety.pl

Witaj na Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone przez kobiety dla aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Porozmawiasz na takie tematy jak : miłość, związki, psychologia, edukacja, finanse, religia, zdrowie i uroda...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

#1 2009-08-11 22:59:09

blubel_25
Słodka Czarodziejka

Prezent dla przyjaciółki

Witam serdecznie
Bardzo proszę o pomoc. Niedługo moja najlepsza przyjaciółka obchodzi urodziny. Prezent dla tej koleżanki musi być naprawdę extra. To musi być coś wyjątkowego. Wiem, że jako jej najlepsza przyjaciółka sama powinnam wiedzieć co sprawi jej najwięcej frajdy, jednak wydaje mi się że w poprzednich latach wyczerpałam już wszystkie pomysły wink Zależy mi, żeby ona wiedziała, że jest dla mnie najważniejszą osobą w życiu. Wiem, że na niej mogę polegać jak na nikim innym, jesteśmy sobie potrzebne. Podsuńcie mi proszę jakiś świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki na urodziny. Zależy mi na oryginalności, nie chce żeby dostała kolejny banalny prezent, który nic dla niej nie będzie znaczył i o którym szybko zapomni. Wolałabym żeby był bardziej osobisty i sprawił jej wiele radości. Wierzę dziewczyny, że doradzicie mi coś fajnego. Ja póki co nie mogę wymyślić niczego sensownego, więc mam nadzieję, że wasza pomysły mnie zainspirują.
Z góry serdecznie dziękuję za pomoc i wszelkie sugestie.

#2 2009-08-12 05:20:03

AlicjaZKrainyCzarow
Mój jest ten kawałek podłogi

Re: Prezent dla przyjaciółki

A ile ma lat przyjaciolka?

Jesli nie wiesz co zrobic - usmiechnij sie.

#3 2009-08-12 09:40:31

blubel_25
Słodka Czarodziejka

ma 23 lata , jest osoba bardzo energiczna i wszedzie jej pełno smile

#4 2009-08-12 11:13:41

Noelle
Przyjaciółka Forum

ja kiedyś dostałam od mojej przyjaciółki zdjęcie w anty-ramie, przerobione, w sensie nasze głowy na tle drzewa, na którego gałęzi siedzą dwie małe, roześmiane małpki, które w 100% odzwierciedlają to jak wyglądamy gdy jesteśmy gdzieś razem wink a wszystko w kolorystyce fioletu i żółci, czyli tego jaki mam pokój wink i jeszcze delikatny napis-best friends!

naprawdę chyba najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałam-wesoły, przydatny i zawsze przypomina mi o naszej przyjaźni i więzi wink

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

#5 2009-08-12 12:18:29

elviska18
Zbanowany

ooo, całkiem ciekawy pomysł smile może kiedyś to wykorzystam smile

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

#6 2009-08-12 15:04:32

PurBlanca <3
Przyjaciółka Forum

Najfajniejsze prezenty to prezenty sentymentalne.Własnie zdjęcia są super.Można z nimi robić różne szachermacher.Są fajne opcje w programach do obróbki fotografii,a w punktach wywoływania zdjęć dostępne są duże formaty,więc smiało możesz zrobić coś w stylu prezentu Noelle:)

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

#7 2009-08-20 09:58:31

nuśka
Niewinne początki

A może spróbuj zrobić cos sama?? taki prezent na pewno sie jej spodoba i bedzie oryginalny, a jeśli nie to, to proponuje równiez Wasze zwariowane zdjęcie w ładnej oprawie(właśnie taka oprawę możesz wykonać sama:)), lub tez poduszkę ze śmiesznym motywem-ja Taką dostałam smile albo jak jest energiczna to może zorganizuj jakiś wypad dla Was, wyszalejecie się, zwiedzicie ciekawe miejsce, może jakiegoś ekstremalnego sportu spróbujecie big_smile

#8 2009-08-20 17:41:38

Joan2
Niewinne początki

Mam problem...Za pare miesiecy moja najlepsza kuzynka a zarowno kuzynka ma 18-stke zawsze takie imprezy robimy sobie cos wyjatkowego....np. nie dawno zrobiłysmy dla naszej przyjaciołki impreze nie spodzianke w stylu lat 80 zaprosiłysmy mnostwo nasztch znajomych ktorzy byli ubrani w takich klimatach leciała nonstop muzyka tylko z lat 80-tych i wszystko co było zwiazane z tym okresem było super.... Musze wymyslec jakis kreatywny odjazdowy prezent dla kuzynki lecz skonczyły mi sie pomysły ... wiec prosze o natychmiastowe wsparcie i pomysły  ;]

#9 2010-01-31 16:58:22

Delicious
100% Netkobieta

posty przeniesione

Zosienka8819 napisał:

Witam. Moja przyjaciółka ma we wtorek urodzimy ale przyjeżdza do mnie za tydzień. Do tego czasu chciałabym zrobić jej wspaniały prezent smile Cos z duszą:) Cos takiego co naprawde by ja poruszyło. MAm juz pare pomysłów, może pomożecie mi to troche ogarnąć, dodacie cos ciekawego inspirującego, kreatywnego smile

Moje pomysły:

*Wywolac zdjecia do albumu. Album uatrakcyjnic dodajac ciekawe teksty ( takie które same kiedys wymyslilysmy smile) Tylko nie wiem czy da rade wywolac fotki, bo sa robione na aparacie w telefonie sad( Jak myslicie ?

*Moze obraczki, pierscionki z wygrawerowanym napisem lub medaliony a w srodku wspólne zdjecie.
* myslałam tez ao karykaturze. Na Starówce czesto ktos takie robi ( tylko latem ) i sa naprawdę swietne
* Prezentacja ze wspólnych zdjec cos w rodzaju filmu z podkladem muzycznym. A może mozliwe by było wyswietlenie jej w kinie ?

Co o tym myslicie ?smile)

alaclaudie napisał:

fotki z tel zgrywasz na kompa kupujesz papier do zdiec i drukujesz.
mozesz jej zrobic kubek z masy solnej i pomalowac. z tego samego np.: stojak na komorke.
te obraczki mi by sie nie spodobaly.

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

#10 2010-02-06 13:46:58

Kabu
Tajemnicza Lady

a może po prostu zabierz ją w ważne dla Was miejsce. Ja z moimi przyjaciółkami mamy jedną ważną dla nas knajpkę- kawiarnie. Chodzimy tam przy okazji różnych ważnych wydarzeń, albo jak nam źle. Zaproś ją na kawę i jej ulubione ciastko i wręcz jej drobiazg w takiej atmosferze...

(kurde prawie jak oświadczyny tongue )

#11 2010-09-28 15:38:17

Dooominika
Zbanowany

Zdecydowanie fotoksiążka z waszymi wspólnymi zdjęciami. Wspamiała pamiątka.

#12 2010-10-09 23:50:04

sylvia
Na razie czysta sympatia

A nie możesz po prostu zapytać, co by chciała?

#13 2011-05-18 09:22:29

artistic_girl
Tajemnicza Lady

No tak byłoby najłatwiej wink Ale jednak niespodzianka to niespodzianka wink W takiej sytuacji ja zaproponowałabym własnoręczne zrobienie jakiegoś prezentu -np. albumu zdjęciowego z najlepszymi Waszymi fotkami albo jeśli jednak nie ma się takich zdolności wink to ramka cyfrowa (może z jakąś dodatkową opcją?) z adres strony www(bo ceny są nizsze).

Na forum jest zabronione spamowanie. Proszę się zapoznać z regulaminem. Moderatorka Agatka

Ostatnio edytowany przez Agatka (2011-05-18 10:10:57)

#14 2011-06-09 15:14:33

kataszaa
Zaglądam tu coraz częściej

Nie pytaj  w końcu najlepsze są niespodzianka

Fajna jest rzeczywiscie fotoksiążka musisz mieć jednak dużo wspólnych zdjęć i być gotowa poświęcić kilka godzin na jej tworzenie.

Jeśli chcesz coś oryginalnego ale niekoniecznie masz tyle czasu do poświęcenia polecam damską torbę do laptopa
http://laptopka.pl  --> kobiece, ładne, wygodne
lub
http://www.highclass.pl/bagaz/torby_na_laptopa --> bardziej wyrafinowane, droższe

#15 2013-05-07 09:30:18

jenifer
Niewinne początki

a ja w majówkę dostałam od swojej serdecznej przyjaciółki skok wahadłowy i powiem wam że jeszcze nigdy nie czułam takich emocji jak podczas tej przygody
smile o takie cudo serce mało nie wyskoczyło mi przez gardło !

#16 2013-12-20 20:30:14

Kinggaa
Zaglądam tu coraz częściej

zależy co koleżanka/ przyjaciółka lubi, ja zawsze doceniam ciekawą książkę, coś z galanterii, płytę muzyczną dobrych zespołów, dla koneserów płyty winylowe. poszukaj czegoś na spam, znajdziesz tam sporo pomysłów na prezenty

Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-12-30 16:23:05)

Stopka forum