Brzydka i dobra, czy ładna i słaba - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Brzydka i dobra, czy ładna i słaba

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Brzydka i dobra, czy ładna i słaba

Zostałam zdradzona będąc w ciąży, to chyba boli najbardziej, mam 30 lat i 20 kg nadwagi po ciąży, mąż 33lata. Z mężem jesteśmy razem od ponad 10 lat, mamy 2 synów. Tym czasem na drodze stanęła nam 24 latka z mężem i 2 dzieci w tym samym wieku co moje. Mąż się w niej zakochał  stało się. Boli jak diabli, chciałam nawet sobie odebrać życie, myśląc jaka to beznadziejna jestem. Niestety się wydało. Ja nie zdradziłam go nigdy, nawet o tym nie myślałam i to chyba mój błąd. Dalej mieszkamy razem, choć nie wiem jak długo, bo raz bym go zabiła za to, a za kawałek potrafię się z nim kochać po 3 x w nocy i kilka razy w dzień i jest cudownie, lepiej niż przed. Z jej smsów wynika, że on t zakończył. Pewnie dlatego, że była słaba w łóżku. Co dalej z nami czas pokaże, mam możliwość przejrzenia ich smsów i wtedy zadecyduję. Jednak mam do Was pytanie, czy facet na trwały związek wybrałby młodą i ładną lecz kiepską w łóżku, czy średnią w swoim wieku, ale idealnie dopasowaną sexualnie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brzydka i dobra, czy ładna i słaba

Zdradzona, najlepiej nie zadręczaj się w ogóle takimi przemyśleniami. A jak kiedyś spotka młodą, ładną i świetną w łóżku, to co? Zdradził to zdradził, czy naprawdę ważne jest dla Ciebie to, czy ją kochał i czy związałby się z nią na stałe, gdyby była fenomenalna w łóżku? Jeśli bzykałby tylko na boku, ale nie odszedłby na stałe, to byłoby to dla Ciebie jakkolwiek lepsze? Myślę, że każdy mężczyzna może podchodzić do tego inaczej (do pytania zawartego w tytule) i takie roztrząsanie do niczego nie prowadzi.

3

Pytam czysto teoretycznie, nie wiem, czy z nim zostanę mimo dzieci, nie wiem, przeczytam smsy i zadecyduję. To tylko czysta ciekawość, bo uczucie do niego chyba raczej wygasło. Potrzebowałam sexu, bo od porodu nic nie było, a zrobić mogłam to tylko z nim. To ciekawość tylko, tak poprostu.

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2014-01-10 15:41:03)

Zdradzona 30 napisał/a:

Pytam czysto teoretycznie...

Czysto teoretycznie to jeden wybierze tak a drugi siak... sad bo różni ludzie mają różne preferencje. Dziwne dywagacje. Temat "zastępczy"?

?Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego.? ? F.C. Oetinger

5

ładna i dobra -zdradzona
ładna, dobra, mądra, szanująca siebie, z poczuciem własnej wartości i godności

taka wybieram

serca na zakręcie...rozpoznamy się;)
Reklama

6