Romantyczny wypad ZAKOPANE - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Romantyczny wypad ZAKOPANE

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Romantyczny wypad ZAKOPANE

Witam !

Jako że zbliża się nasza rocznica bycia razem chcę zabrać swoją ukochaną na romantyczny wypad 2-3dni do Zakopanego i tu mam problem ciężko jest coś wybrać dużo tego w internecie ,potrzebuje czegoś godnego polecenia ? Pomożecie ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Romantyczny wypad ZAKOPANE

A jesteś pewny co do tego Zakopanego? Ja byłem po świętach i dookoła Zakopanego jest na prawdę dużo ciekawych i romantycznych miejscowości w których jest nieco taniej a podejście ludzi o niebo lepsze

3 Ostatnio edytowany przez Ian (2014-01-04 17:08:10)

A masz jakieś godne polecenia miejsce?,no pewny nie jestem ,ale taki jest plan że do Zakopanego .

Reklama

4

Zaraz ci znajdę to,  gdzie ja byłem. Jeśli dysponujesz samochodem to do Zakopanego zawsze można podjechać a moim zdaniem na prawdę są ciekawsze miejsca akurat jeśli chodzi o sprawy hotelowo - noclegowe

5

No autem nie dysponuje,niestety.

Reklama

6

Ja z czystym sumieniem mogę polecić nocleg U Stochów ul. Witkiewicza 16F tel 605240762
Byłam w zeszłym roku. Miła Pani Gospodyni, ładne pokoje i co najważniejsze wszędzie blisko...5 min do Krupówek.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu.

"Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie is­tnieje żaden powód do miłości."

7

Dzięki.Jakieś inne propozycje?

8 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2014-01-06 22:13:13)

Chyba popłakałabym się gdyby mnie mój facet zabrał do Zakopca. Zamierzasz spacerować z nią po Krupówkach? W moim pojęciu to tak romantyczne jak zabranie ukochanej na bazar.Wszędzie tandetna góralszczyzna,te pieski i białe misie, skarpety i rękawice, wydające dziwne odgłosy zabaweczki na ziemi więc trzeba uważać by w tym całym bazarze na coś nie nadepnąć.

Jeśli lubisz góry,tatrzańskie klimaty zabierz ją do Słowacji.Poprad- piękne,stare,romantyczne miasto z cudną starówką.Levocza-mnóstwo świetnych miejsc do zwiedzenia,miasteczko z klimatem.Keżmarok- starówka mega romantyczna.Polecam knajpkę U Trzech Apostołów- będzie romantycznie,że hej!
Jeśli chcesz by od samego początku było megaromantycznie zabierz ją do Starej Lubovni-nazwa Cię nie zawiedzie.Oznacza ona Stara Miłość.Jest zaraz za przejściem w Muszynie.Koniecznie odwiedź zamek.

Wszyscyśmy płazy w gwiazd kałuży.

9

No dobra Ty byś się popłakała ,ja wiem że ona się będzie bardzo cieszyć ,nie jesteśmy aż tak długo żebyśmy od razu musieli jechać nie wiadomo gdzie,kiedyś się zgadaliśmy o Zakopcu i chciałaby pojechać ... temat ucichł ,i teraz chcę jej zrobić niespodziankę ,ale strasznie ciężko wybrać pośród tych wszystkich ofert ,żeby było nie za drogo ,w dobrych warunkach ,ale dzięki za polecenie miejsc , na pewno kiedyś je zwiedzimy smile

10

Krupówki są znane z tego, że są znane, bo pomijając ten fakt są same w sobie obrzydliwe i tandetne. To chyba najgorsze miejsce do jakiego można pójść. No, ale nie trzeba przecież tylko chodzić po Krupówkach wink. Co do kwater wejdź na spanie.pl i w wyszukiwarce z pewnością znajdziesz co potrzeba smile.

11

Oen- a co w Zakopanem jest ciekawe, nie tandetne i romantyczne?

Wszyscyśmy płazy w gwiazd kałuży.

12

No wiadomo samemu coś mogę wyszukać ,ale chce coś sprawdzonego.

13

Ktoś,coś jakieś ,jeszcze pomysły smile??

14

Mnie kiedyś mąż też zabrał do Zakopanego i zaprosił na romantyczna kolację do restauracji, Halka się nazywała i byłam pod wrażeniem samego miejsca. Wystrój był zrobiony z dobrym gustem, obsługa kulturalna no i jedzenie na wysokim poziomie. Można spędzić naprawdę fajny wieczór i pomimo że na Krupówkach to zdecydowanie w innym klimacie niż takie tanie karczmy i knajpy

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Romantyczny wypad ZAKOPANE

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016