Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 43 ]

Temat: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Drogie przyszłe Mamusie, proponuję porozmawiać o tym co można robić w czasie tych długich miesięcy kiedy nie możemy pracować:)
Mieszkania mamy już wysprzątane(bardziej się nie da;p), obiad ugotowany,  więc co robić?:)
Czekam na ciekawe pomysły mam nadzieję, że temat się rozwinie:)
Zapraszam:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

???
A dlaczego nie możemy pracować? Ja pracowałam do ostatniego dnia przed porodem. Czasem 16 godz./dziennie (co już akurat było przegięciem), ale nie nudziło mi się ani przez minutę smile

3

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja jestem w domu od 5 miesiąca ciąży i jakoś się nie nudzę... Czytam, spaceruję, szukam informacji o pielęgnacji maluszka. Sprzątanie, pranie, prasowanie i gotowanie też zajmuje sporo czasu a im bliżej rozwiązania tym gorzej się czuję (opuchnięcia, zgaga, bezsenność, dziwne rozbicie emocjonalne - chodzę i płaczę) więc i sporo odpoczywam. Poza tym mamy kota który dotrzymuje mi towarzystwa gdy mąż w pracy a czasem i wkurzy porządnie smile

PS.
Czasem faktycznie nie można pracować bo zdrowie albo praca za ciężka. Ja miałam niby lekką pracę (dla laika) a prawda była taka, że bez ciąży wracałam czasem zwyczajnie wykończona psychicznie i fizycznie. Kierownik sam sugerował mi pójście na zwolnienie bo praca za ciężka jak na taki stan. I tak wytrzymałam długo.

4

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p
vinnga napisał/a:

???
A dlaczego nie możemy pracować? Ja pracowałam do ostatniego dnia przed porodem. Czasem 16 godz./dziennie (co już akurat było przegięciem), ale nie nudziło mi się ani przez minutę smile

Dlatego, że czasami nie pozwala nam na to zdrowie. Różne są przypadki. hmm


Ja stałam się mistrzynią gotowania big_smile nadrabiam książki, chodzę na spacery bo na szczęście zima nas rozpieszcza piękną pogoda big_smile tak szczerze nie robię nic konkretnego ale jakoś na bieżąco sobie coś wymyślam i jakoś mi zlatuje ten czas kiedy mąż w pracy smile

5

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Vinnga ja też bym chętnie popracowała  i do porodu to na pewno czas by mi leciał jak nie wiem ale nie każda z nas jest taką szczęściarą jak Ty:) Mnie już na samym początku ciąży lekarz wysyłał na zwolnienie i tak sądzę ,że długo to przeciągałam bo pracowałam do 4 miesiąca i co wizytę walczyłam z lekarzem. Jestem w ciąży bliźniaczej i mam obniżona macicę więc bezpieczniej będzie jak będę w domu. Momentami tak jak napisałam mam już wszystko zrobione i nie zawsze wiem co z tym czasem wolnym robić. Znowu jak jest go za dużo to myślę o głupotach;p Aa chciała bym znaleźć jakieś konkretne zajęcie , żeby te 3 cudowne miesiące poleciały. Widzę jednak ,że nie tylko ja mam tyle czasu wolnego;p

6

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Pelaska , wrócić na nasz gwarny wątek , z którego cichutko odeszlac jak zaszlas w ciążę smile

Buziaki dla całej trójki :*

7 Ostatnio edytowany przez PodPseudonimem (2014-01-03 14:19:11)

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

jak można sprzątać to chyba i pracować można? Ale jeśli się już nie pracuje można czytać, oglądać filmy, chodzić na ćwiczenia dla ciężarnych, spacery, leżeć brzuchem do góry i cieszyć się tym wink

8

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Nikt nie mówi o sprzataniu typu pastowanie podłóg... a to że się jest na zwolnieniu nie usprawiedliwia siedzenia w syfie... ;/ bez przesady, mam wrażenie ze niektórzy są złośliwi? czy tylko ja?

9

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Podpseudonimem nie zgodze sie z Toba. Ja od 3 tyg.siedze w domu mimo,ze prace mam biurowa,ale wykonczyly by mnie dojazdy. Po za tym moj stan zdrowia nie pozwolil mi na tyle godzin po za domem co nie znaczy,ze z lozka wstac nie moge. Posprzatam,ugotuje a jesli potrzebuje to klade sie i leze. W pracy nie moglabym tego zrobic.
Po dluzszych spacerach robi mi sie twardy brzuch.
Wiec generalnie siedze w domu ewentualnie auto i szybka herbata u znajomych.
Nudze sie,ale szczescie moje jest nie do opisania.

Kupilam sobie puzzle smile
Czytam ksiazke o pozytywnym mysleniu..
Ogladam tv
Przegladam rzeczy dla dziecka
Itp itd.

Oby do maja smile

10

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Zależy jeśli mamy na myśli sprzątanie tj mycie okien , pranie dywanów , szorowanie podłóg itd to pewnie i można pracować . A jeśli ma się na myśli ogarnięcie umycie naczyń starcie kurzy itd to nie porównujmy;)

11

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p
PodPseudonimem napisał/a:

jak można sprzątać to chyba i pracować można? Ale jeśli się już nie pracuje można czytać, oglądać filmy, chodzić na ćwiczenia dla ciężarnych, spacery, leżeć brzuchem do góry i cieszyć się tym wink

tyle że, gdy sobie spokojnie sprzątasz to ani się nie stresujesz ani nic. Jak coś zaboli można odpocząć. W pracy nikt nam wolnego na leżakowanie nie da.
Nie sądzę, że dziewczyny niepracujące siedzą na zwolnieniu z lenistwa a jak zabijasz sie na paprochach na podłodze albo juz nie masz czystych naczyń na jedzenie to chyba posprzątać trzeba.

a tyle miesiecy leżeć do góry brzuchem to odleżyn można dostać big_smile robić coś trzeba big_smile

12

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Przyszło mi do głowy jeszcze gotowanie i pieczenie, bo to coś na co ja nigdy nie mam czasu i pewnie jakbym się nudziła to bym się tym zajęła. Teraz nie jest gorąco więc można szalec przy garach i piekarniku. O ile brzuch nie przeszkadza dosięgnąć do blatu wink

13

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Podpseudonimem zawsze z brzucha można blat zrobić big_smile big_smile big_smile

14

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Przecież wiem, że nie każdy może pracować. Ale zakaz pracowania i wola sprzątania mi się jakoś kłócą smile

No ja bardzo chciałam posiedzieć i się ponudzić smile Dlatego zaplanowane miałam miesiąc zwolnienia przed porodem. Ale moja Żaba uznała, że skoro już nie idę więcej do pracy to ona się urodzi. I z miesiąca wolnego nici smile

Mogę natomiast napisać co chciałam robić na zwolnieniu:
- przygotować rzeczy dla dziecka i pozachwycać się nimi big_smile
- przeczytać kilka książek o niemowlętach
- odwiedzić znajomych, których później jakiś czas nie będę mogła z taką łatwością odwiedzić
- przeczytać kilka książek, na które wcześniej nigdy nie było czasu
- wyspać się - odrobić w tym zakresie zaległości i wyspać się na zapas smile
Ja miałam jeszcze do napisania pracę magisterską, ale nie jest to uniwersalny pomysł na spędzanie czasu przed porodem smile

15

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Przecież możesz czytać! Nie musisz się ograniczać do książek o dzieciach, ja w ciąży duży czytam bo wreszcie mam na to czas. Możesz sobie kupić słownik i uczyć się słówek, chyba że masz zamiar do końca życia siedzieć w domu to wtedy język Ci się nie przyda. Możesz filmy oglądać, albo zwyczajnie spać. Zima, fakt to słoików robić nie można, ale zawsze sie coś znajdzie.

16

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja w ciąży się nie nudziłam...Było tyle do zrobienia przed pojawieniem się dziecka, że czas ciąży minął mi niezwykle szybko i ciekawie. smile

Są przecież zajęcia dla kobiet w ciąży, jest przecież nasze forum...Nie wystarczy? Tu zawsze możesz popisać z dziewczynami, które też są w ciąży i mogą Cię wesprzeć, mogą Ci poradzić i po prostu możecie sobie poplotkować. smile

17

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

cześć

mi właśnie zaczął się ósmy miesiąc i już od dawna siedzę na l-4
czasami trochę się nudzę
ale można wiele robić :

- czytać książki
- grać w scrabble
- oglądać filmy których się nie widziało lub do których chętnie się wraca smile
- super sprawa to kupowanie rzeczy do dziecka i szykowanie całej wyprawki
- układać puzzle
- rozwiązywać krzyżówki

a jak się ma możliwość
to chodzić na basen albo na fitness dla ciężarówek
zapisać się do szkoły rodzenia

warto poodwiedzać znajomych koleżanki i rodzinę
bo później to nie wiadomo jak będzie big_smile

i jak ktoś lubi i ma potrzebę to się śpi
bo mi to wszyscy mówią że po urodzeniu to już raczej się nie wyśpię big_smile

no i forum też fajna sprawa bo można gadać z innymi kobietkami

18

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

No jeśli chodzi o to forum to strzał w 10:)
Martyna nie jestem aż tak zdesperowana ,żeby siedzieć w domu i się użalać nad sobą po prostu byłam ciekawa co inne ciężarówki robią ewentualnie co mogę od nich przechwycić w momentach w których nie wiem co ze sobą zrobić.

19

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Mi największą przyjemność sprawiało kompletowanie wyprawki szukanie ubranek wozka itp .w czasie ciazy to bylo lato takze duzo spacerowalam plazowalam i uwielbialam urzędowac na dzialce;)
Najważniejsze aby odpoczywać:)

20

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ale teraz mamy zime hmm ja pojechalam na zakupy,polazilam i brzuch twardy jak kamien sad wiec pozostaje mi lozko,tv,ksiazka,internet...

21

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Spać, spacerować, czytać, kompletować wyprawkę... ot tyle smile

22

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

czytac, czytac, czytac big_smile niekoniecznie o dzieciach smile

23

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

ja pierwsze 3 miesiace musialam lezec i wtedy mi sie nudzilo to ogladalam filmy wink naprawde ciezko mnie teraz zagiac z komedi romantycznych wink a potem to jakos sie nie nudzilam. Zakupy, sprzatanie, pranie, prasowanie. Z perspektywy zaluje trza bylo wiecej lezec z brzuchem do gory i spac spac i spac wink tesknie za mozliwoscia spania do 12 wink

24

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja ostatnio sobie zrobilam wlasnorecznie robiony kalendarz na sciane wink z waznymi datami dla mnie,zaznaczam sobie dn kolejnych usg,konsultacji itp.
Oczywiscie kalendarz do maja,bo wtedy mam termin. tongue
Wymyslam sobie glupotki,bo tez za bardzo nie moge " biegac" po swiecie.

25

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja planowałam pracować zawodowo do 7,8 miesiąca, bo mam bardzo fajną i niestresującą pracę, ale nic z tego nie wyszło i lekarz wlepił od razu L4... Przekonałam się, że nie tak fajnie siedzieć w domu i nic nie robić, a praca z kanapy przy pomocy palca wskazującego wcale nie taka zabawna wink. No i powoli przywykłam. Teraz czytam masę książek, kompletuję przepisy kulinarne do wykorzystania na potem, przypominam sobie, jak zajmuje się noworodkiem, szukam rzeczy dla Maluszka, uczę się języka obcego, no i dziecię w wieku wczesnoszkolnym to też całkiem absorbujące zajęcie smile. I nagle dzień mija mi tak szybko, że aż strach!!! smile

26 Ostatnio edytowany przez Monik30 (2014-01-21 13:50:24)

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Można zobaczyć co się dzieje na mieście

27

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Czesc dziewczyny!
Ja również jestem w ciąży.
I jestem od samego początku na L-4,bo moja praca nie nalezala do lekkich.
I tak jak dziewczyny wcześniej pisaly,ze można w wolnym czasie poczytac książki,poogladac filmiki .
Ja mam pieska wiec tez duuuzo spacerujemy,a po powrocie robie obiadki,i siadam przed tv.
A czasem odwiedzam koleżanki dla których wcześniej nie miałam czasu;-)
I gram w chinczyka z moim partnerem :-)
Totalnie ta gra mnie wciagnela heh :-)
TRzymajcie się mamuśki!!!!

28

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

W ciąży można oddać się błogiemu leniuchowaniu lub w pożyteczny sposób wykorzystać wolny czas. Ja polecam bycie aktywną.
Świetną opcją jest basen.
Codzienne ćwiczenia, na youtube można znaleźć fajne zestawy ćwiczeń przygotowanych specjalnie dla kobiet w ciąży. Powiem tak mi się na początku nie bardzo chciało ćwiczyć, ale jak się rozkręciłam to stało się moim codziennym rytuałem. Do tego zdrowe jedzenie i w ciąży przybyło mi tylko 10 kg, a po urodzeniu miałam 2 kg mniej niż przed ciążą.
Fajną sprawą też są zajęcia Jogi.
Dobrze jest też wyjść choćby na krótki spacer:)
Warto jest także zadbać o swój wygląd - domowe spa, maseczki z wykorzystaniem domowych produktów..po urodzeniu dziecka, niestety nie będzie już na to czasu.

29

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja już po porodzie i to drugim, ale myślę, że bardzo fajną i pożyteczną sprawą jest dokształcenie się już w czasie ciąży w tematach dzieciowych takich jak karmienie piersią i jej fizjologia, najczęstsze błędy w kp, szczepienia - jakie są, na co, kiedy, pierwsza pomoc małego dziecka, żywienie, jeśli ktoś jest zainteresowany to rodzicielstwo bliskości.

Polecam do poczytania artykuły na stronie "dzieci są ważne"

30

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

ja póki co pracuję, ale liczę się z tym, ze 2 miesiące (będzie to 7 miesiąc ciąży) mniej więcej będę musiała isć na zwolnienie, bo kręgosłup nie pozwoli mi dłuzej pracować, robię więc zapasy książek i będę czytać wink

31

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

W wolnych chwilach śmigaj na basen, ból pleców zniknie smile

32 Ostatnio edytowany przez Olinka (2017-04-15 19:01:12)

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Dobry temat smile Ja przyznam się że zaczełam ...... szyć. Poważnie. Czekałąm na moją córeczkę, dom miałam wysprzątany, okruszki nawet pozbierane, gotowanie już mi się znudziło.. więc doszłam do wniosku że póki mam "wolne ręce" to nauczę się czegoś nowego. Więc poszukałam w internecie stron gdzie mogę nie drogo na próbę kupić tkaninę, aby zacząć, oczywiście taką która nie zaszkodzi dziecku,znalazłam [spam] więc wybrałam "polar grochy- różowy" no wdzianko wyszło takie milusie, i z kapturkiem i cudo cudo <3 a po urodzeniu, pasja mi nie przeszła. smile Polecam gorąco smile

33 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2017-04-15 20:32:25)

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

1. Seriale.
2. Książki.
3. Spacery.
4. Różnego rodzaju robótki ręczne.
5. Kolorowanki dla dorosłych.
6. Drobne prace plastyczne.
7. Szykowanie pokoju/wyprawki dla dziecka.
8. Spotkania że znajonymi.
9. Szkoła rodzenia.
10. Zakupy.

34

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Jeśli zdrowie nie pozwala Ci pracować to rpzede wszystkim zadzwoń do wszystkich osób, do których nie miałaś czasu - do strarszej cioci czy koleżanki z poprzedniej pracy smile
Po drugie na pewno masz jakieś zaległości książkowe, filmowe smile
Możesz też postawić na rękodzieło - może uda Ci się coś zrobić dla dziecka (szczegolnie jeśli to jest dziewczynka) - uszyć, wydziergać itp.

35

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja bym polecała gotowanie i uzupelnienie zamrazarki na full. Kiedy pojawia się dziecko doba nagle staje sie krotsza i dobrze jest miec rezerwe w zapasie big_smile

Warto pomyslec o paru ulatwieniach, jak chocby zamrozenie gotowanego/pieczonego kurczaka zeby potem tylko sobie taki filecik wyjac i odgrzac, pomijajac cala procedure brudzenia kuchni, strachem przed zarazkami z surowego miesa, czasem, a na dodatek zabezpieczyc sie tez przed ograniczonym menu w poczatkowym okresie karmienia piersia. Do tego na przyklad kilka porcji pierogow z jakims odpowiednim, lekkostrawnym farszem, ktore dadza w kryzysowym momencie atmosferę odprężenia w czasie niemowlecego kołowrotku big_smile

36 Ostatnio edytowany przez cslady (2017-04-30 00:28:02)

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja sobie baaardzo w ciąży odpoczęłam. Jakoś mi ta nuda nie przeszkadzała. Oglądałam dużo seriali, czytałam książki, nadrobiłam trochę spotkań ze znajomymi. Ponieważ w sumie mi się nie chciało za bardzo wychodzić, odkryłam robienie zakupów przez internet i to mnie bardzo wciągnęło. Całą wyprawkę dla dziecka kupiłam przez neta, zadbałam też o ciuchy dla siebie do szpitala smile zamówiłam fajny szlafrok i piżamę bardzo ładną z firmy [spam]. Trochę kosztowała, ale chciałam się czuć dobrze i komfortowo w szpitalu. Na pewno się dzięki temu wszystkiemu poczułam bezpieczna, czułam się przygotowana do tego Wielkiego Wydarzenia smile Polecam zadbać o takie różne rzeczy, później już naprawdę nie ma czasu wink

37

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Hej Mamy,
No właśnie, co robić?
Jestem w drugim miesiącu, pracuje w szpitalu, a jest epidemia, więc już musiałam zostać w domu.

Jestem tak zmęczona, że siedzę na kanapie, przestałam, już nawet czytać, bo nie mam siły, chociaż to uwielbiam (najwyżej jakiś artykuł w internecie kilka minut dam, radę).

Siedzę sama od rana do 18.
Normalnie dużo się uczę, ale teraz nie jestem w stanie wink

Zrobiłam kartkę z powiadomieniem o ciąży... Przeglądam aplikacje ciążowe, czasem do kogoś zadzwonię... Napiszę do przyjaciółki albo brata. Układam puzzle wink
Ćwiczyć nie mam siły...

Nie mam więcej żadnych pomysłów.
Naprawdę mam wrażenie, że ta ciąża już długo  trwa, a siedzę w domu dopiero 2,5 tygodnia...

38

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p
Emilyqwerty napisał/a:

Hej Mamy,
No właśnie, co robić?
Jestem w drugim miesiącu, pracuje w szpitalu, a jest epidemia, więc już musiałam zostać w domu.

Jestem tak zmęczona, że siedzę na kanapie, przestałam, już nawet czytać, bo nie mam siły, chociaż to uwielbiam (najwyżej jakiś artykuł w internecie kilka minut dam, radę).

Siedzę sama od rana do 18.
Normalnie dużo się uczę, ale teraz nie jestem w stanie wink

Zrobiłam kartkę z powiadomieniem o ciąży... Przeglądam aplikacje ciążowe, czasem do kogoś zadzwonię... Napiszę do przyjaciółki albo brata. Układam puzzle wink
Ćwiczyć nie mam siły...

Nie mam więcej żadnych pomysłów.
Naprawdę mam wrażenie, że ta ciąża już długo  trwa, a siedzę w domu dopiero 2,5 tygodnia...

Wiesz, mysle ze tutaj nie chodzi o ciaze ale o tego koronawirusa ktory przewrocil swiat do gory nogami .Kwarantanna, nie mozna tego nie mozna tamtego tylko kaza siedziec w domu.Przeciez nie pracujesz przez ciaze tylko przez wirusa wiec nie Ty jedna sie nudzisz.
Twoj maz pracuje od rana do 18 ? Gdzie pracuje? Tez w szpitalu?No ja mam to szczescie ze moj pracuje w domu ale sporo czasu w ciagu dnia jest zajety .. Duzo sie ucze , rozmawiam z kolezankami przez telefon , odpisuje na wiadomosci, czytam, siedze tu na forum smile Moj narzeczony lubi gotowac , ja tez wiec razem zawsze cos upichcimy i w sumie to nie nudze sie.

39

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Na pewno ma to związek, ale problem polega na tym, że cały czas leżę.
Jak na przykład zdejmę pranie to jestem zmęczona przez godzine...
Narzeczony jest prawnikiem i jeszcze przygotowuje się do egzaminu, wraca wieczorem.
Miałam dietę pudełkową ostatnie 2 tygodnie, teraz się skończyła i w zasadzie on musiał przejąć połowę obowiązków z kuchni wink jak, nigdy.
Na książkach nie umiem się skupić, a jestem lekarzem i zawsze czytałam po kilka godzin dziennie..

40

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p
Emilyqwerty napisał/a:

Na pewno ma to związek, ale problem polega na tym, że cały czas leżę.
Jak na przykład zdejmę pranie to jestem zmęczona przez godzine...
Narzeczony jest prawnikiem i jeszcze przygotowuje się do egzaminu, wraca wieczorem.
Miałam dietę pudełkową ostatnie 2 tygodnie, teraz się skończyła i w zasadzie on musiał przejąć połowę obowiązków z kuchni wink jak, nigdy.
Na książkach nie umiem się skupić, a jestem lekarzem i zawsze czytałam po kilka godzin dziennie..

A to zmeczenie to przez ciaze tak?

41

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Tak, zdecydowanie. Nigdy w życiu nie byłam tak zmęczona i czytałam, że tak może być.
Moje koleżanki tak jednak nie miały, może jedna, ale nie aż tak mocno.

A Ty też jesteś teraz w ciąży?

42

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p
Emilyqwerty napisał/a:

Tak, zdecydowanie. Nigdy w życiu nie byłam tak zmęczona i czytałam, że tak może być.
Moje koleżanki tak jednak nie miały, może jedna, ale nie aż tak mocno.

A Ty też jesteś teraz w ciąży?

Tak, ale to dopiero poczatki .Nie mialam jeszcze usg robionego.

43

Odp: Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Ja miałam, że źle się czułam, ale to dopiero także początek.
Chyba niepotrzebnie się przejmowałam.

Posty [ 43 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Co robić w czasie ciąży ,żeby się nie zanudzic?;p

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024