1

Temat: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Mam dość kremów i maszynek.. zdecydowałam się na kupno depilatora... ale stanęłam przed kolejnym małym dylematem.. jaki wybrać? zastanawiam się nad firmą philips.. bo miałam już inne sprzęty tej firmy i zdały egzamin wink więc może depilator philipsa? a może braun?
Jakie są Wasze doświadczenia i co mogłybyście mi polecić? na które funkcje warto zwrócić uwagę ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Ja niestety nie pomogę. Też poczekam, co napiszą dziewczyny, bo mnie również interesuje ten problem. smile

3

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

to ja tez czekam, rozważam kuno depilatora i kręćka dostaję jak zaczynam przeglądać, też myślałam na philipsem i braunem

4 Ostatnio edytowany przez niebieska (2009-08-05 09:23:47)

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Tego jest tyle.. że masakra... nie znam sie na tym hmm znajome raczej unikają depilatorów bo boją się bólu.. hmm.. może poszukam na innym forum jak będę mieć chwilę... wink

5

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Ja kupiłam depilaor Philipsa z tego względu , że Mój facet pracuje zajmującej się sprzętem rtv , agd itp no i depilatory brauna bardzo często wracają na gwarancje- często się psują.Ja mam taki : http://allegro.pl/item705214087_depilat … odowy.html   ALe Mój luby załatwił mi za tańsze pieniądze, i musze powieedzieć , że ból jest mniejszy niż przy tym zwykłym depilatorze, ale jak dla mnie to i tak za duży smile

6

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

o! to już jakieś ułatwienie smile jak będę mieć kasiorkę to zacznę się za nim rozglądać

7

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

polecam plastry smile

8

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Ja mam najzwyklejszy depilator filipsa smile Mam juz go z 6 lat i do tej pory jest niezawodny.
Macie racje, ze depilacja jets bolesna, i nie sadze, zeby depilator z nasadka masujaca czy mrozaca zniwelowal bol. Moze odrobine go zlagodzil.
Moja rada... Ja najczesciej depiluje nogi... podczas okresu, jestem wtedy na tabletkach przeciwbolowych (z wiadomych przyczyn) i naprawde kiedy jestem "na tabletkach" duuuuzo mniej boli smile:)


pozdrawiam

9

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

ja walsnie kupilam na allegro depilator philipsa - lodowy , jeszcze nie uzywalam bo przyszedl pare dni temu, a wloski mam za krotkie poczekam do niedzieli... nigdy nie uzywalam wiec pewnei bede wyla z bolu, ale mam dosc juz tych plastow woskowych zalepiajacych mi nogi czy maszynek walajacych sie pod prysznicem .... powiedzcie ze ten bol da sie zniessssc plis;)

10

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Depilator...
Ja kupiłam, a raczej kupiono mi philipsa z nakładką masującą oraz dodatek do usuwania owłosienia w miejscach bikini i pod pachami.
Zadowolona, najbardziej boli ten pierwszy raz, później się hartuje skóra.
Tylko, włosy na nogach wrastaja pod skórę, więc trzeba uważać i w zasadzie mam go juz miesiąc i często trzeba depilować, bo jedne włosy rosna szybciej inne wolniej, i ciągle coś tam wystaje.
No i nie ma efektu gładkości takiej jak po maszynce do golenia.

No smile

11 Ostatnio edytowany przez noelle87 (2009-11-20 14:32:46)

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Depilator powinien mieć kilka wymiennych końcówek: do depilacji, do złuszczania martwego naskórka, jak to możliwe to do golenia bikini. To są najważniejsze wytyczne, którymi należy się kierować przy wyborze depilatora, no i jeszcze cena powinna być przystępna. Na (tu podany był adres internetowy, naruszający regulamin forum) są fajne depilatory, dobrej marki w całkiem przystępnych cenach.

12

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

vvv zastanów się czy nie lepsza byłaby golarka, philips tez ma w swoim asortymencie jeśli chodzi o markę;) ja mam golarkę bo po depilatorze włoski sa osłabione i nie maja siły przebić się przez naskórek dlatego wrastają:( golarka jest świetna! ja akurat mam z brauna...

13 Ostatnio edytowany przez Agatka (2010-02-21 10:20:56)

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Witam:)
Przygoda moja z depilatorami zaczela sie jakies 7,8 lat temu. Napalilam sie strasznie na zakup. Kupilam Philips najzwyklejszy, nie posluzyl mi dlugo bo jakos ten bol mi przeszkadzal. Po paru latach kupilam z nakladka chlodzaca, tez sie u mnie nie sprawdzil sad tez bolalo.
Teraz uzywam maszynek GILLETTE Venus Breeze. Jestem bardzo zadowolona. Nozyki wystarczaja na bardzo dlugo i jedno opakowanie uzupelniajace starcza na ok. 2, 3 miesiace. Maja ladny zapach, dodatkowo sa wyposazone w paski zelu i nie trzeba uzywac dodatkowo pianki. Jestem bardzo zadowolona.

14

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

philips - fioletowy z mrożącą końcówka - polecam, na serio swietny

15

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

ojc ja mam tego philipsa z nasadką chłodzącą i boli tak strasznie że uzywam go po pierwsze rzadko po drugie tylko wtedy jak mam zapędy masochistyczne. moze nie jestem w stanie przezwyciezyc bolu, nawet nie potrafie docisnac go na tyle dokladnie ze dobrze wydepilowac nogi, potem i tak musze poprawic golarką

16

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Ja mam zwykłego Brauna, od kilku lat i jestem zadowolona. Jak dla mnie depilacja nóg to całkiem przyjemne "skubanie" więc  troszkę mnie zaskakują wasze przerażające wypowiedzi o bólu...

17

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...
błysKOTKA napisał/a:

Moja rada... Ja najczesciej depiluje nogi... podczas okresu, jestem wtedy na tabletkach przeciwbolowych (z wiadomych przyczyn) i naprawde kiedy jestem "na tabletkach" duuuuzo mniej boli smile:)

to bardzo zła rada jakbyś poczytała instrukcję to byś wiedziała że nie można depilować nóg podczas okresu.
Przychylam się do wypowiedzi Vinngi  ze ból nie jest taki straszny smile

18

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Może siła bólu zależy od tego, jak grube i gęste włosy się ma? Ja np. na łydkach mam właśnie "szczecinkę" od wieloletniego golenia i tam depilacja dość mocno mnie boli... Natomiast depiluję bikini i uda i tam nie boli mnie prawie wcale, tzn. czuję właśnie takie "skubanie" tylko, bo tam mam dużo słabsze i rzadsze włoski.

Podobnie kobieta kobiecie nierówna wink jedna ma śladowe ilości włosów, a druga ma prawie jak facet tongue

19

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

używałam kiedyś depilatora firmy "rowenta"czy jakoś tak , ale potem z niego zrezygnowałam ponieważ cały czas wyskakiwały mi na skórze czerwone kropki a za każdym razem w czasie depilacji strasznie mnie bolało , więc w końcu stwierdziłam ,ze to bez sensu. Teraz przerzuciłam się na plastry i myślę, że jest ok...

20

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Mi ostatnio przeszła myśl o zakupie depilatora - ale jak przypomniałam sobie łzy siostry, kiedy pierwszy raz się depilowała to mi się odechciało wink To na prawdę tak boli?

21 Ostatnio edytowany przez Roxana (2010-04-19 10:49:46)

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Ja też mam zwykłego brauna , chyba już od 7 lat i jestem z niego zadowolona . To prawda że boli podczas depilacji , za pierwszym razem to jest katorga , ale później gdy się skóra zachartuje , ból jest znacznie mniejszy a depilacja sprawia przyjemnośc . Włoski co prawda wrastają ,ale nie prawda ,że skóra nie jest gładka ,poprostu trzeba sobie robić raz w tygodniu piling , albo kupić szorstką    rękawicę  i masować nogi podczas mycia . Wypróbowałam wszystkie rodzaje depilacji , jednak depilator okazał sie najepszy i najtańszy.

Tak Anastazjo boli , na początku , więc najlepiej przed depilacją wziąść  kąpiel ,rozgrzać skórę nóg ciepłą wodą ,później ostudz zimną , naprawdę mniej boli .A jak się przyzwyczaisz to później będzie ok.Żadne nakładki nie pomagają w bólu , ale podnoszą włoski dzięki czemu dokładniej wydepilujesz nogi.

22

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

To ja chyba zostanę przy maszynce wink

23

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

hmmm... a mi właśnie znajoma z pracy polecała Rowentę - tylko on dobrze znosi depilowanie i jak jej pokazałam ten http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/dro … prod=79039 to powiedziała, ze na pewno będzie spoko bo ma szeroko rozstawione pęsety i ból nie będzie tak odczuwalny. Ona tez od jakiegoś czasu używa tej firmy i mówi, że to najlepszy jaki miała dotychczas.

24 Ostatnio edytowany przez moni1990 (2010-07-23 11:48:32)

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Witam netkobietki. Ja mam depilator philips i powiem wam że jak się używa go systematycznie to ból jest całkiem do zniesienia, ja przerwałam depilację nim ponieważ włoski wrastały w skórę i miałam dość wydrapywania ich. A ostatnio użyłam go znowu to ból był nie miłosierny tongue tongue więc najlepiej używać go systematycznie smile do okolic bikini nie polecam ponieważ robią się takie malutkie krostki a w nich wrośnięte włoski i to nie ładnie wygląda. I teraz sama myślę co skutecznego by tu jeszcze kupić żeby nie używać tych wstrętnych maszynek.. A ma któraś z was golarkę?? pozdrawiam

25

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

ja mam brauna ale przyznam ze lezy tongue bol nie pozwolil mi na depilacje. Chyba go sprzedam, tymbardziej ze nogi po depilatorze sa po prostu brzydkie, takie czarne kropki sie robia z czasem, juz nie mowiac o wrastaniu włosków w skóre hmm kup sobie lepiej plastry, wosk, albo o takie podgrzewacze do wosku na llegro są! są swietne i wydajne i nogi nie maja takich problemów jak po depilatorze smile

26

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

zgadzam się z moją przedmówczynią;)
tez mam brauna różowego i leży. pierwszy raz, kiedy go użyłam, moje nogi wyglądały masakrycznie, dosłownie całe w czerwonych kropkach... ten ból podczas depilacji mozna od biedy wytrzymać, ale po co, skoro nie uzyskuje się gładkośći jak po maszynce i włoski potem wrastaja..

27

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

Słyszałam,ze ten rózowy faktycznie jest taki sobie. A co powiecie o tym http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/dro … prod=58699 ? On ma ten cały system, softlift i dzięki temu depilacja ma być bardziej znośna. Używa któraś z was jego? Jestem bardzo ciekawa jak się sprawdza...Nie jestem najlepszego zdania o maszynkach, bo po nich włoski bardzo szybko odrastają i są takie twarde

28

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

ja własnie kupiłam sobie philipsa,tyle ze w instrukcji jest napisane o nakladce i wogole tyle ze jej w pudelku nie ma,czy to znaczy ze mam sobie ja dokupic czy jak? no i boje sie zaczac:)

29

Odp: Depilator - jaki wybrać ? proszę o pomoc...

to może przejdz się do sklepu, w ktorym kupiłas depilator? skoro w instrukcji jest napisane, to powinns ja miec. Ja również mam philipsa i też nakładkę masującą i specjalną do bikini smile
Najgorszy jest pierwszy raz, tez sie bałam, ale nie było tak zle. Jest to trochę czasochłonne, i boli - nie powiem ze nie, ale da się przezyc:) potem powinno byc coraz lepiej. Mi depilacja starcza na około 2tyg, jednak włoski rosną jasniejsze i słabsze. Troche nie bardzo chca sie depilowac na łydkach przy kości, z tyłu już lepiej idzie i własnie przez to z przodu łydki włoski szybko odsrataja, bo nie chca sie zgolic do konca:/ chyba bede poprawiac to plastrami.