Bóle reumatyczne - w łokciach, barku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Bóle reumatyczne - w łokciach, barku

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Bóle reumatyczne - w łokciach, barku

Witam - jestem Wam winna tą odpowiedź , ponieważ chyba znalazłam sposób na tą dolegliwość , na skutek pewnej podpowiedzi , jaką znalazłam w którymś z postów w tym dziale.
W dziale PŁUKANIE UST OLEJEM któraś z Was wspomniała, że u niej chyba ten sposób zatrzymał rozwój choroby reumatycznej. Od tego czasu stosuję tą terapię prawie codziennie i jak do teraz to chyba działa, bo nie odczuwam bólu.
Cierpię na to od wczesnej młodości. Zażywałam całą gamę niesterydowych leków Przeciwzapalnych
i wszelkich maści. Pomagały tylko doraźnie a choroba rozwijała się.
Do tej pory stosowałam tę metodę tylko (zawsze przez kilka dni), kiedy bolało mnie gardła, na chrypę itd.

Dla zainteresowanych przypomnę - łyżkę oliwy,  na czczo rano bierze się do ust i "przeciska" przez zęby z przodu do tyłu. Tak przez ok. 15 min. Najpierw oliwa jakby zagęszcza się, po chwili staje się coraz rzadsza, podobna do mleka. Po tym czasie wypluwa się ją. Zanim rano umyję się i ubiorę - jest po wszystkim.

Powtarzam - CHYBA ZNALAZŁAM !! Ale do tej pory to działa , chociaż upłynęło już bardzo dużo czasu od momentu, kiedy zaczęłam to stosować.
Ha, bardzo dziękuję za podpowiedź!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bóle reumatyczne - w łokciach, barku

Być może Twoje dolegliwości związane są z celaklią.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Bóle reumatyczne - w łokciach, barku

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024