Miłe i romantyczne słówka do kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłe i romantyczne słówka do kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: Miłe i romantyczne słówka do kobiet

Powiedzcie mi co lubicie jak sie wam mówi, jakie śłowa? w jaki sposób?

Poleć temat na :

2

Odp: Miłe i romantyczne słówka do kobiet

słowa płynace z  serca... prawdziwe... i napewno kazda z nas lubi inne:) ja lubie jak szepce mi do uszka

3

A jak moje serce nic nie czuje? Bo zawiodłem się na osobie którą kochałem i trudno mi się otworzyć?

4

to po co masz oszukiwac kobiety do ktorych nic nie czujesz?

5

właśnie, po co je okłamywac?

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

6 Ostatnio edytowany przez Delicious (2009-08-02 22:33:07)

A ja nie lubię oklepanych tekstów. Typu oczy świecące jak gwiazdy i te inne takie. Za to uwielbiam słyszeć coś, co jest związane z nami, z naszym związkiem, z naszymi wspólnymi wspomnieniami, z planowaną przyszłością. Taki... hmm może nazwać to naszym szyfrem? Nie wiem.
Do tego dochodzą wszystkie (i tu już oklepane wink ) słoneczka, kochania, skarby, myszki i inne takie. Ale i tak samo jak wyżej - nasz szyfr. Jakieś związane z sytuacjami, w których razem byliśmy, lub jakieś takie, wymyślone przez nas samych

Uuuu, zanim dodałam posta Ty napisałeś swojego... Po co mówić o uczuciach do kobiety, do której tych uczuć nie żywisz?

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

7

zgadzam sie... kłamstwo to okropnosc, lepiej przemilczec... skrzywdzisz ja tylko, zrobisz nadzieje... zabraniam:) lepiej przemilcz skoro sam zostales zraniony to pomysl jak ona sie bedzie czula oszukiwana

8

Bo może jestem troche zamknięty w sobie jeśli chodzi o u czucia, bo zostałem zraniony i myłsę że to się zmieni jak z kimś będę

9

Najpierw powinny być uczucia, a później słowa opisujące je, a nie na odwrót.
Jeśli będą uczucia, to nie będziesz potrzebował nas, żebyśmy Ci powiedziały jak dziewczyny lubią, żeby się do nich zwracać.

Regulamin forum - przeczytaj! <klik>
Jeśli masz pytania dotyczące forum,  skontaktuj się ze mną

10

Delicious napisał/a:

Najpierw powinny być uczucia, a później słowa opisujące je, a nie na odwrót.
Jeśli będą uczucia, to nie będziesz potrzebował nas, żebyśmy Ci powiedziały jak dziewczyny lubią, żeby się do nich zwracać.

tak wlasnie... w pierwszej kolejnosci musza byc uczucia bez tego nie mowi sie takich słów i uwierz mi jak sie pojawia to wlasnie bedziesz wiedzial jak do niej mowic, gwarantuje ci
i musisz byc gotowy najpierw na takie zwiazki... pozbieraj sie i zaufaj, nie wszystkie kobiety sa złe - to samo tyczy sie mezczyzn

11

We wcześniejszym związku były najpier uczucia a słowa same przychodziły mi do głowy, teraz tak nie mam:/ może musze popracować nad uczuciami:)

12

No widzisz! słuszny wniosek wink jak popracujesz nad uczuciami to się wszystko pięknie ułozy ;]

13

W taki sposób zranisz kobietę którą okłamiesz. A sam wiesz jak to boli. Wiec radze nie okłamuj jej bo bedzie tak samo cierpiała jak i Ty.

14

Delicious ma 100% rację:)
Najfajniejsz,najcudowniejsze są oryginalne i "nasze"teksty,których znaczenie znamy tylko my...

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

15

Jak spotkasz kobietę, którą pokochasz, będziesz wiedział, co do niej powiedzieć.

16

Ja dla mojego jestem Sarenką, stokrotką, różyczką misiaczkiem skarbem, kwiatuszkiem itd wink uwielbiam te słóweczka

Never, never give up wink

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Miłe i romantyczne słówka do kobiet