Co robić w takiej sytuacji? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co robić w takiej sytuacji?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Co robić w takiej sytuacji?

Otóż...od baaardzo dawna podoba mi się pewien facet. Znamy się tylko i wyłącznie z widzenia, a jednak "coś" mnie zawsze do niego ciągnęło. Jednak on niespecjalnie zwracał na mnie uwagę, więc krótko mówiąc dałam sobie spokój. W tym czasie znieniłam się pod względem fizycznym...zaczęłam bardziej o siebie dbać, zapusciłam włosy, schudłam, zaczęłam się ubierać nieco inaczej...zrobiłam to dla samej siebie, żeby lepiej poczuć się w swoim ciele. Zauważyłam, że w miarę upływu czasu, podczas tej mojej "przemiany" zauważyłam, że on zaczyna na mnie zwracać uwagę, a wcześniej byłam praktycznie dla niego nie zauważalna. Z jednej strony ucieszyło mnie to, ale z drugiej strony zastanawiałam się, czy czasem właśnie wygląd nie jest dla niego najistotniejszy. Ja wiem...nie zna mnie, nie wie jaka jestem, więc sumie czym ma się sugerować jak nie wyglądem. Ale zastanowiło mnie to, co by się stało, gdybym nagle wróciła do "poprzedniego stanu" stałabym się w jego oczach znów nieatrakcyjna? Już bym nie wzbudzała jego zainteresowania? Wiem, może za bardzo kalkuluje, ale zastanawiam się, czy w ogóle warto się temu "poddać", czy dać szansę...?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co robić w takiej sytuacji?
Misqa123 napisał/a:

Ale zastanowiło mnie to, co by się stało, gdybym nagle wróciła do "poprzedniego stanu" stałabym się w jego oczach znów nieatrakcyjna?

A chcesz wracać? Po zmianie wyglądu, a szczególnie znaczącym zrzuceniu zbędnych kilogramów zmienia się też osobowość - człowiek robi się bardziej otwarty, żywy i lżej mu na duszy . Być może on to poczuł i stąd to zainteresowanie. Nie musi chodzić o sam wygląd. Nie wiem jak znacząca była Twoja przemiana, ale ja bym stawiał na to, że nie tylko ciało się zmieniło smile

3

Odp: Co robić w takiej sytuacji?
Misqa123 napisał/a:

Otóż...od baaardzo dawna podoba mi się pewien facet. Znamy się tylko i wyłącznie z widzenia, a jednak "coś" mnie zawsze do niego ciągnęło. Jednak on niespecjalnie zwracał na mnie uwagę, więc krótko mówiąc dałam sobie spokój. W tym czasie znieniłam się pod względem fizycznym...zaczęłam bardziej o siebie dbać, zapusciłam włosy, schudłam, zaczęłam się ubierać nieco inaczej...zrobiłam to dla samej siebie, żeby lepiej poczuć się w swoim ciele. Zauważyłam, że w miarę upływu czasu, podczas tej mojej "przemiany" zauważyłam, że on zaczyna na mnie zwracać uwagę, a wcześniej byłam praktycznie dla niego nie zauważalna. Z jednej strony ucieszyło mnie to, ale z drugiej strony zastanawiałam się, czy czasem właśnie wygląd nie jest dla niego najistotniejszy. Ja wiem...nie zna mnie, nie wie jaka jestem, więc sumie czym ma się sugerować jak nie wyglądem. Ale zastanowiło mnie to, co by się stało, gdybym nagle wróciła do "poprzedniego stanu" stałabym się w jego oczach znów nieatrakcyjna? Już bym nie wzbudzała jego zainteresowania? Wiem, może za bardzo kalkuluje, ale zastanawiam się, czy w ogóle warto się temu "poddać", czy dać szansę...?

I bardzo dobrze kalkulujesz, bo on przedtem Ciebie nie zauważał,a teraz po tej Twojej "metamorfozie" nagle zauważył. Ja na Twoim miejscu w tej chwili nie zwracałabym uwagi na niego, a to z bardzo prostego powodu - nie jest tego wart,skoro patrzy na wygląd,a nie stara sią poznać wnętrza.Napiszesz,że nie zna Ciebie,ale miał okazję i nie skorzystał z niej ,a w tej chwili odpuść, bo coś mi się wydaje, że możesz tej znajomości żałować.

4

Odp: Co robić w takiej sytuacji?

@natolinka, ciało i umysł są ze sobą połączone. Jedno nie zmienia się bez drugiego. Być może on poczuł właśnie zmianę wnętrza, więc nie ma żadnego powodu, żeby go skreślać na starcie.

5

Odp: Co robić w takiej sytuacji?

Dać szanse. Mężczyźni to wzrokowcy, wcześniej cię nie zauważał bo nie wyróżniałaś się szczególnie z tłumu, teraz cię widzi. Może i ty przez swoją fizyczną przemianę, stałaś się bardziej pewna siebie a to przyciąga smile A jak wrócisz do poprzedniego stanu to cóż... Jesli do tego czasu zdąży cie pokochać nie będzie to miało znaczenia

6

Odp: Co robić w takiej sytuacji?

Pytanie po co wracać do poprzedniego stanu...

7

Odp: Co robić w takiej sytuacji?
marioosh666 napisał/a:

@natolinka, ciało i umysł są ze sobą połączone. Jedno nie zmienia się bez drugiego. Być może on poczuł właśnie zmianę wnętrza, więc nie ma żadnego powodu, żeby go skreślać na starcie.

No raczej nie poczuł zmiany wnętrza, tylko zobaczył nagle piękną nieznajomą dziewoję,którą - założę się, że będzie się starał poderwać. Ja jednak byłabym ostrożna,ale faktycznie nic nie stoi na przeszkodzie,aby go poznać,a wtedy sama się przekona,czy było warto. Chociaż wiadomo, że początki każdej znajomości są sielskie,dopiero po jakimś czasie okazuje się kim tak na prawdę jest "dżentelmen".:)

8

Odp: Co robić w takiej sytuacji?

Poniekąd zgodzę się z marioosh666, moja "metamorfoza" na pewno nieco przełożyła się na moje wnętrze. Przez zaburzenia odżywiania zawsze miałam bardzo niską samoocenę, nie akceptowałam tego jak wyglądam, a szczerze mówiąc to jak wyglądam bardzo przekłada się na moje samopoczucie...w pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że muszę "coś" z tym zrobić i zaczęłam przykładać do tego większą wagę, co może nie wpłynęło jakoś zasadniczo na moją pewność siebie, ale na pewno pozwoliło mi poczuć się lepiej... smile Ale czy on to "wyczuł"...naprawdę nie wiem, choć też się nad tym zastanawiałam. Jednak widzę, że ewidentnie jest coś na rzeczy...spojrzenia, próby zbliżenia się...zresztą ciężko tego nie zauważyć, skoro wcześniej można powiedzieć, że miał mnie w zasadzie "w czterech literach"...

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co robić w takiej sytuacji?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024