Jestem nowa... :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem nowa... :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Jestem nowa... :)

Cześć!

Mam na imię Magda, mam 23 lata i... szukam szczęścia w samej sobie. Bo to chyba jest klucz do wszystkiego wink
Jestem za granicą, na przedostatnim semestrze studiów. W lutym wracam do Polski ale... - pewnie niektóre z Was powiedzą że nie jestem patriotką itp. - wcale nie odczuwam dużej potrzeby powrotu. Moja uczelnia - w porównaniu z tą na której jestem - jest naprawdę beznadziejna, wykładowcy są teoretykami, którzy nie potrafią zainteresować i przekazać podstawowej wiedzy, wyścig szczurów jest straszny - jeden drugiego utopiłby w łyżce wody za ocenę wyższą o pół stopnia. A 2 tygodnie temu, po miłym spotkaniu tydzień wcześniej, rzucił mnie chłopak... Dzięki wsparciu moich przyjaciół nie załamałam się, ale doszłam do wniosku (może dla niektórych było to oczywiste) że szczęście trzeba czerpać z samej siebie, nie z tego że jest się szczęśliwym z kimś. Bo jeśli tej osoby zabraknie, to zawali nam się cały świat...
Zaczęłam pisać bloga. Każdego dnia chcę publikować coś związanego z moimi zainteresowaniami, może natchnie to mnie lub którąś z Was do jakiejś zmiany w swoim życiu, na lepsze, poprawi humor, bo trzeba myśleć pozytywnie! smile

Zobacz podobne tematy :
Odp: Jestem nowa... :)
Madziulinek napisał/a:

Cześć!

Mam na imię Magda, mam 23 lata i... szukam szczęścia w samej sobie. Bo to chyba jest klucz do wszystkiego wink
Jestem za granicą, na przedostatnim semestrze studiów. W lutym wracam do Polski ale... - pewnie niektóre z Was powiedzą że nie jestem patriotką itp. - wcale nie odczuwam dużej potrzeby powrotu. Moja uczelnia - w porównaniu z tą na której jestem - jest naprawdę beznadziejna, wykładowcy są teoretykami, którzy nie potrafią zainteresować i przekazać podstawowej wiedzy, wyścig szczurów jest straszny - jeden drugiego utopiłby w łyżce wody za ocenę wyższą o pół stopnia. A 2 tygodnie temu, po miłym spotkaniu tydzień wcześniej, rzucił mnie chłopak... Dzięki wsparciu moich przyjaciół nie załamałam się, ale doszłam do wniosku (może dla niektórych było to oczywiste) że szczęście trzeba czerpać z samej siebie, nie z tego że jest się szczęśliwym z kimś. Bo jeśli tej osoby zabraknie, to zawali nam się cały świat...
Zaczęłam pisać bloga. Każdego dnia chcę publikować coś związanego z moimi zainteresowaniami, może natchnie to mnie lub którąś z Was do jakiejś zmiany w swoim życiu, na lepsze, poprawi humor, bo trzeba myśleć pozytywnie! smile

Serdecznie witam, przykro mi, iż rzucił Cię chłopak. Jeżeli można wiedzieć, co studiujesz?

3

Odp: Jestem nowa... :)

Studiuję finanse i rachunkowość. A skąd to pytanie? smile

Odp: Jestem nowa... :)
Madziulinek napisał/a:

Studiuję finanse i rachunkowość. A skąd to pytanie? smile

Z czystej ciekawości.

5

Odp: Jestem nowa... :)

Ciekawość pierwszy stopień do piekła wink

Odp: Jestem nowa... :)
Madziulinek napisał/a:

Ciekawość pierwszy stopień do piekła wink

Zgadza się, konieczna poprawa mojego wizerunku.

7

Odp: Jestem nowa... :)
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Madziulinek napisał/a:

Ciekawość pierwszy stopień do piekła wink

Zgadza się, konieczna poprawa mojego wizerunku.

Jak się postarasz, to chyba da się jeszcze naprawić wink

Odp: Jestem nowa... :)
Madziulinek napisał/a:
Wielbiciel Lidiji Bacic napisał/a:
Madziulinek napisał/a:

Ciekawość pierwszy stopień do piekła wink

Zgadza się, konieczna poprawa mojego wizerunku.

Jak się postarasz, to chyba da się jeszcze naprawić wink

Odetchnąłem z ulgą.

9

Odp: Jestem nowa... :)

Witaj wink Widać masz w sobie wiele siły. Byle tak dalej wink

10

Odp: Jestem nowa... :)
Suzan_444 napisał/a:

Witaj wink Widać masz w sobie wiele siły. Byle tak dalej wink

Staram się. Mam kilka osób wokół siebie, które "powtarzają" mi: "jesteś silna!" Staram się w to wierzyć smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Jestem nowa... :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024