1

Temat: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

http://img16.imageshack.us/img16/4904/antidralsmall.jpg



Opis producenta:

Skład Chlorek glinowy 1,0 g, Gliceryna 1,0 g; Alkohol etylowy 96% 5,0 g, Woda oczyszczona do 10,0 g;

Wskazania do stosowania: Antidral jest środkiem leczniczym i profilaktycznym przeciw nadmiernemu poceniu, działającym przez zahamowanie czynności gruczołów potowych.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku. Preparatu nie wolno stosować na uszkodzony naskórek (np. po goleniu i depilacji.

Dawkowanie i sposób stosowania: Miejsca nadmiernie pocące się tj. stopy, dłonie, pachy po umyciu i osuszeniu smarować, w zależności od nasilenia dolegliwości codziennie lub co drugi (trzeci) dzień.

Moja opinia:

Skuteczny, tani bo ok 13 zł, jednak należy uważać ze stosowaniem go po depilacji-skóra może być podrażniona. Ale poza tym ok! Polecam!

Zobacz podobne tematy :
Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

Świetny. Używam go już od roku. Raz na tydzień wystarczy go użyć i ma się spokój. Nie trzeba brać dezodorantu na wakacje smile Zero jakichkolwiek plam na koszulce, ani tych od potu, ani tych białych. Rewelacja. Ja nie mam żadnych problemów z potliwością, używam go dla wygody smile

3

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

już był taki wątek wink

4

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

Dosyć skuteczny, ale trzeba z nim ostrożnie bo trwale odbarwia ubrania...

5

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

czasami nawte wypala w nich dziury...i UWAGA, nigdy po depilacji, tylko przed.

6 Ostatnio edytowany przez wampirek5 (2009-12-26 23:34:56)

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

skuteczny ale strasznie odbarwia ubrania dlatego najlepiej używać na noc a rano zmyć wodą. I nie stosować na podrażnioną skórę (np.po depilacji ani bezpośrednio przed depilacją).

7

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

Ja używam Etiaxil i też sobie chwalę wink

8

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

a na mnie nie dziala;(moze cos robie nie tak?Bo jak posmarowalam
skore to nadal to samo;(

9

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.
Amelia* napisał/a:

a na mnie nie dziala;(moze cos robie nie tak?Bo jak posmarowalam
skore to nadal to samo;(

Używam wyłącznie latem podczas dużych upałów, bo ogólnie z nadmierną potliwością nie mam problemów. Działa super, ale rzeczywiście na podrażnioną skórę nie radzę, bo piecze, że ajajjajaj smile.

10

Odp: Antidral-płyn przeciw nadmiernemu poceniu się.

Antidral jest bardzo dobry, jednak za bardzo mi podrażniał skórę. I cena mogłaby być niższa.