pomóżcie mi z tym facetem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » pomóżcie mi z tym facetem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: pomóżcie mi z tym facetem

Na początku chciałabym się przywitać, bo jestem nowa smile
Zalogowałam się, bo chce,żeby ktoś obiektywnie spojrzał na sprawę i doradził. Jakiś czas temu poznałam kogoś. Pisaliśmy, on kilka razy proponował spotkanie, ale mi za każdym razem nie pasowało. W końcu sama zaproponowałam w ramach rekompensaty. Spotkaliśmy się następnego dnia. Było super, 5 g. minęło sama nie wiem kiedy. Jak wróciłam do domu, to miałam od niego już sms-a, zapytał o kolejne spotkanie, pisaliśmy chwilę i już nie odpisał. W sobotę sama zaproponowałam,że możemy zobaczyć się następnego dnia, ale odpisał,że nie wie i przeprasza bo ma teraz kilka problemów na głowie. Napisałam,że ok i jeśli będzie chciał się spotkać, to ma napisać, a jeśli nie,to mam nadzieję,że znajdzie dla mnie czas kiedy indziej. Odpisał,że dziękuję i że jasne,że tak. I od soboty cisza. Ja już się nakręciła,że po prostu mnie olał..a co Wy myślicie o tym?
Pozdrawiam,
Kasia smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: pomóżcie mi z tym facetem

Myślę że Was nic nie łączy a jego nic w Tobie nie kręci.

3

Odp: pomóżcie mi z tym facetem

Niepotrzebnie się nakręciłaś.

00ona88 napisał/a:

ale odpisał,że nie wie i przeprasza bo ma teraz kilka problemów na głowie. (...)


(...)jeśli nie,to mam nadzieję,że znajdzie dla mnie czas kiedy indziej. Odpisał,że dziękuję i że jasne,że tak.

Przeprosił, wyjaśnił (na tym etapie znajomości zdanie, że na kilka problemów jest wystarczające), zapewnił, że tak, będzie chciał się spotkać.

Jeśli będziesz czekać, przepraszam za wyrażenie jak głupia, aż on odpisze, zaprosi, będziesz tylko wymyślać głupoty, typu nakręciłam się, a on mnie olał.

5h na pierwszą randkę to trochę długo... flaki przysłowiowe można wypruć hmm

Głowa do góry, nie nastawiaj się tylko na niego, jakby był jeden jedyny!
Po prostu sobie żyj jak do tej pory, a nie od smsa do smsa (czy od spotkania do spotkania).

4

Odp: pomóżcie mi z tym facetem

Masz rację smile już się uspokoiłam. Ja mam niestety skłonność do panikowania i nakręcania się i myślenia, że facet ma odzywać się codziennie. I wiem,że to głupie. A w pt 2 razy pisał o spotkaniu,więc może powinnam się ogarnąć i "czekać".

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » pomóżcie mi z tym facetem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024