Szukam szczerej kobitki,kolezanki na kawke,pogaduchy,wyjscie-SZCZECIN - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam szczerej kobitki,kolezanki na kawke,pogaduchy,wyjscie-SZCZECIN

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez bebet (2013-11-17 22:07:34)

Temat: Szukam szczerej kobitki,kolezanki na kawke,pogaduchy,wyjscie-SZCZECIN

Mimo zwiazku(ktory po 20 latach bycia razem tez juz sie wypalil) czuje sie bardzo osamotniona. Dlugo mieszkalam za granica,stracilam wszystkie kontakty w naszym kraju,teraz po powrocie jest mi ciezko,znajomi znikneli,inni bardzo sie  zmienili przez te ostatnie 15lat co jest chyba zecza naturalna..
Problem w tym ze moj wizerunek zewnetrzny zupelnie nie odzwierciedla mojego wnetrza,wszedzie gdzie sie pojawiam jestem obserwowana z gory na dol a w oczach innych kobiet widze niechec.To bardzo bolesne doswiadczenie dla mnie poniewaz nikt niedaje mi szansy na to bym mogla udowodnic ze jestem lojalna i dobra osoba.
Pytalam psychologow co jest we mnie odrazajacego/?
Czesto dostawalam odpowiedzi ze wygladam na nieco zarozumiala,dumna ale to tylko pozor!!..Szanuje wszystkich ludzi,niema dla mnie lepszych czy gorszych grup spolecznych poza extremalnymi wyjatkami oczywiscie!
Prawda jest taka kazdy z nas,dzwiga swoj bagaz doswiadczen i nalezy to uszanowac.
Jezeli sa osoby ktore nie kieruje sie tylko oprawka tzw.ocena po wygladzie i czuja sie rownie samotnie jak ja,prosze odezwijcie sie.Interesuje sie medycyna,zielarstwem,kosmetologia,dobra kuchnia,parapsychologia..lubie wypady na dobra kawe,czy nawet do pabu...potrafie byc bardzo spokojna jak i przebojowa osoba.mam 43l.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam szczerej kobitki,kolezanki na kawke,pogaduchy,wyjscie-SZCZECIN

Mam 38 lat i czuję że przegrałam życie.Z moim mężem w związku byłam 15 i myślałam że zestarzeję się u jego boku ale życie napisało dla mnie inny scenariusz.Rozstaliśmy się chociaż w głębi duszy żadne z nas tego nie chciało.Myślałam wówczas że nie będę w stanie już nikogo więcej pokochać ale los postawił na mojej drodze wartościowego człowieka i chęć do życia na nowo powróciła ale nie na długo bo po roku ten wartościowy człowiek jak o nim myślałam z dnia na dzień przestał się do mnie odzywać i znowu był płacz,łzy i nie do zniesienia ból.Próby nawiązania z nim kontaktu były bez owocne tyle ile się dowiedziałam to to że żyje i nic poza tym.Później po kilku nastu miesiącach nowa miłość,nowe szczęście,radość,nadzieje,wspólne marzenia,plany i co okazałam się zwykłą zabawką która po 7 miesiącach się znudziła.Tym razem zostałam tak znokautowana że nie jestem wstanie się podnieść.Nie chcę żyć,bo i po co.Całe moje życie to jedno wielkie cierpienie.A chciałam przy tym dodać że jestem dobrą,serdeczną,miłą osobą a przy tym bardzo wrażliwą.Uśmiechniętą z poczuciem humoru.Taka do tańca i do różańca(tak przynajmniej postrzegają mnie inni).Taniec jest moją pasją i to mnie trzyma przy życiu.

I co ja mam zrobić ze swoim życiem?Samotność powoli od środka mnie zabija.

Jeżeli masz ochotę chętnie Cię poznam,kogoś kto w końcu mnie zrozumie,zrozumie moją wrażliwość.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam szczerej kobitki,kolezanki na kawke,pogaduchy,wyjscie-SZCZECIN

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin
© www.netkobiety.pl 2007-2016